.

feed

 

feed

 

Efe Kuluçka Makineleri

Efe Kuluçka Makineleri veya Efe Kuluçka makinesi ile alakalı bilgi akışı, kullanım kılavuzu, kullanma talimatları ve uyulması gereken yenilikler.

Kuluçka makinesi yorumları ve bilmeniz gerekenler Efe Kuluçka yardım merkezinden öğrenebilirsiniz. Teknik destek hattımız kuluçka makinesi konusunda günün her saatinde yardımcı olmaktadır. 

 

Kulucka Center sitemiz de gereken Kuluçka makinesi konusunda nasıl civciv çıkartılır bilgi edinebilirsiniz.

 

Örneğin:
 

Kuluçka makinesi
 

bir çıkım için kaç Lira elektrik ücreti harcar?
 

 

Efe Kuluçka makinesi bir çıkım için elektrik tüketimi ise 12TL ile 13TL arası tutmaktadır. Her civciv çıkımı sonrası kulucka.center kuluçka ev tipi makinesi şeffaf ve plastik ten olduğu için hijyenik maddeleri ile yıkanarak temiz haliyle tekrar yumurta basabilirsin. kulucka.center multi fonksiyonel viyol çevirme tepsi si her türlü kümes hayvanları için uygundur. Özellikle Bıldırcın yumurtaları için ideal olan bu viyol sadece Efe Kuluçka makinesi tarafından satılmaktadır.

 

Tavuk yumurtası 21 günde civcive oluşur. 18 gün gelişim zamanı vardır ve 3 gün çıkım zamanı vardır. Gelişim zamanın da nem değeri %60 - 65 civarı olması ve son 3 gün de nem oranı % 70 - 75 civarı olması uygundur. Isı değerleri ise 18 gün gelişimde 37, 5 ve son 3 gün çıkım da 36,5 iyidir. Bu değerleri değiştirmek çok basit ve kullanım kılavuzunda yzamaktadır. 

Not: Papağan, Ördek, hindi, bildircin, keklik, kaz ve sülün cinsi kümes hayvan ları için nem ve ısı değerleri değişmektedir.

 

Efe Kuluçka makinesi satın almak artık çok kolay, Kredi Kartı ile tek çekim veya Kredi Kartı ile taksitli satın alma imkanı var. Dilerseniz kargonuzu kapıda ödeme li olarak göndeririz veya Banka Havalesi ön ödemeli Efe Kuluçka Makinesi satın alabilirsiniz.