Menu
Sepetim

Elektronik Kovucular

Elektronik Kovucular Fare Kapanı Haşere Kovucu

artık doğayı koruyarak zararsız ve hijyenik ortamda Fare leri uzaklaştırmaktadır. Elektronik ve Elektrikli Kapanı Haşere Kovucu olarak genel anlamda yılan, akrep, fare, sansar ve benzeri kemirgenleri ultrasyon rahatsız edici seslerle uzaklaştırır.

Kemirgen koruyucu cihazlar

çok yönlü kullanım alanları villa, hastane, bahçe ahır, tarla ev alanlarda kullanılır. Bunun yanı sıra depolarda çok faydalı olan Elektronik Kovucular genel yaşam alanlarında ve ortamlarında da kullanılır. Elektronik Kovucular Fare Kapanı Haşere Kovucu çeşitlerimizi inceleyiniz.

Her Türlü Yedek Parçalar bilgi alma ve sipariş için lütfen 0542 232 40 85 ten ulaşınız.

Fare Kapanı Elektro Şoklu Kemirgen imha eden Fare Kapanı veya elektrikli fare kovucuKargo ücretini alıcı öder ve koli içeriğine göre ücret değişken olabilir.Fare kapanı yüksek voltaj lı ve Elektro Şoklu olarak Fare Kapanı ve tüm kemirgen ler için bir kabus haline gelmiştir. Elektro Şoklu Fare Ka..
317,00₺
Sansar Kapanı Elektro Şoklu Kemirgen imha eder ve etkisiz hale getirir.Elektrikli sansar kapanı, Elektro Şoklu gelincik Kapanı veya elektrikli sansar kovucu olarak adlandırılır.1 ile 3 takım arası 18TL Kargo ücreti alıcı öder.Yüksek voltaj lı Elektro Şoklu sansar ve tüm kemirgen ler..
329,90₺
Yılan kovucu kablo veya pil gerektirmez ve güneş ile çalışır. Ultrasonik yılan kovucu güneş enerjili çalışır ve pil gerektirmez. Yılan kovucu sayesinde yılan cinsi yabani hayvanlar civciv kümeslerinize yaklaşamaz ve her hangi bir tehlike teşkil etmeyecektir. Civciv leriniz rahat bir şekilde büyüyece..
328,00₺
Köstebek kovucu nasıl çalışır? Etkili olmasını istediğiniz alanın ortasını tespit ederek köstebek cihazının sapını yaklaşık 15 - 20 cm toprağa saplayınız. Köstebek kovucu nun başlığında plastik korumayı çekerek çıkartınız. Toprağa saplarken köstebek kovucu aparat gölgede kalmasın, aksi durumda mini ..
129,90₺
KKTC Kargo ücreti Kuluçka Dünyası. Değerli KKTC ikamet eden Müşterilerimiz. Ürün alışverişiniz güvenle internet web sitemizden yaparken Kargo ücretini de ödemeyi unutmayınız. Kıbris tan gelen siparişlerde kargo ücreti ödenmeyen ürünlerde sevkiyat yapılmayacaktır.Ürün kolisinin dışında sizin..
74,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)