3 Göbekli Nem Nozülü

3 Göbekli Nem Nozülü

3 Göbekli Nem Nozülü


3 seramik göbekli ( diskli ) nem nozülü AC 36 volt adaptör ile satılıyor. Ayrıca 3 göbekli nem nozülünün su haznesine yerleştirilmek üzere orijinal geniş tabanlı yerleştirme gövdesi. Nem nozülüne ait olan gövdesi nem cihazından bağımsız olarak kullanılır. Bu gövde ise 3 göbekli nozülün çalışmasını hiç bir şekilde engellemez veya etkilemez. Sert paslanmaz çelikten imal edilen 3 göbekli nozül paslanmaz ve her kullanım sonrası kireci temizlerseniz uzun vadeli işlevini görecektir. Tavsiye edilen temizlik ise bir kaç saat sirkenin içinde kalması yeterlidir. Kullanım şekli: Göbeğin üzerindeki yuvarlak metal su işaretine kadar bir hazneye suyu doldurunuz ve AC 36 Volt adaptörü elektriğe takın. Susuz kesinlikle kullanmayınız ve su seviyesi 3 göbekli buhar nozülünün üzerindeki bulunan yuvarlak metal altında olamaması gerekiyor. Üzerinde bulunan seramik disklerden birisi veya bir kaçı olmadan veya gevşek durumda kesinlikle çalıştırmayın. Elektriği bağlı olan nem nozülüne kesinlikle dokunmayınız.

Ultrasonik soğuk buhar çıkartan 3 göbekli metal nem çıkartan alete nozül deriz. Farklı Kuluçka makinesi firmaları bu büyük göbekli nem nozülünü kullanırlar ve ayrıca mantar yetiştirmede çok etkisini gösterir. Mantar yetiştirme odasında imalat hanesine kullanılan büyük nem veya buhar makineleri mevcuttur. Nem ayarı olmayan termostat ile çalıştıramazsınız, mutlaka nemi ayarlayabilecek higrostat veya nem ayarlamalı termostat olması gerek. Su haznesinde sürekli su olmasını sağlamak amaçlı su deposu mini şamandıra uygun olacaktır.

Ultrasonik nem nozülü özellikleri:

3 seramik disk mevcuttur

Çalışma Voltajı: AC 36 Volt ile beslenir ( Adaptör dahil )

Güç: 60 Watt çalışma gücü

LED ışık: LED ışıklar mevcuttur

Malzeme: paslanmaz sert krom çelik

Çalışma süresi: kullanılan sıklığa göre ve su kalitesine göre etkilenir

Nozül ölçüleri: genişlik çap 68 mm ve 27 mm yükseklik

Disk çapları: 2 cm her biri

Olması gereken su yüzeyi: 35 - 50 mm

Ağırlık: 300 gram

Toplam 3 parçadan oluşur.

Nem nozülü genelde disk kireçlendiği için çalışmaz. Nem nozülü tamiri elektronik devreler bozulursa iyi bir elektrikçi tamirini yapabilir. Diskli nem cihazı genelde Kuluçka nem nozülü fiyatları olarak aranmaktadır ve uygun fiyata satılan çok farklı modeller var. Nem nozülü seramik disk ile tam otomatik kuluçka makinası malzemeleri bizden temin edebilirsiniz. 

Mantar iklimlendirme Sistemleri fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ultrasonik mantar nemlendirici İkinci el mantarhane içeresinde kullanabilirsiniz. Mantar nemlendirme malzemeleri ile buhar oluşturabilirsiniz.  Nemlendirme makinası ile mantar nemlendirme nasıl yapılır sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Odada mantar yetiştirme mümkün mü? İstiridye mantarı nemlendirme nasıl yapılır? araştırmalarınızda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
0Adet Satıldı
  • 990,00TL

Etiketler: 3 Göbekli Nem Nozülü, mantar nem nozülü, kuluçka makinesi nem nozülü, 36 volt nem nozül, seramik diskli nozül

Köstebek kovucu nasıl çalışır? Etkili olmasını istediğiniz alanın ortasını tespit ederek köstebek ci..
84,90TL
5 diskli buhar nozülü AC-36 volt adaptör ile çalışıyor ve Adaptör ile satılıyor. Ayrıca 5 disk göbek..
1.190,00TL
3 seramik göbekli ( diskli ) nem nozülü AC 36 volt adaptör ile satılıyor. Ayrıca 3 göbekli nem nozül..
990,00TL
Avokado kolay ve darbesiz ağaçtan toplamak için çeşitli makineler ve yöntemler icat edilmiştir. Avak..
89,00TL
yem pelet makinesi fiyatları sitemizde ucuz uygun fiyata mevcuttur. Ticari model odun veya saman pel..
7.890,00TL
Senkronize düşük voltajlı 12 Volt 2.5/3 rpm motor'lu. 12 volt senkron motor termostat veya zamanlayı..
62,00TL