Menu
Sepetim

kredi kartı ile satış

Kredi Kartı ile Satış

Efe Kuluçka Makineleri artık kredi kartı na taksitli satış yapmaya başlamıştır. Efe Kuluçka Makineleri önceden de olduğu gibi kapıda ödeme seçeneği ile de Kuluçka makinesi satışına devam etmektedir. Kredi Kartına tek çekim satışı ise vade farkı uygulanmadan gerçekleşir. Efe kuluçka Makineleri nin kredi kartı ile satışındaki amaç ise Müşterilerine daha iyi ödeme imkanları sunmaktır. Efe kuluçka ödeme sayfası SSL sertifikası ile sizlere daha güvenli alış veriş sunmaktadır.

Efe Kuluçka makinası

banka havalesi ile satışı tabiki mevcuttur ve en popüler ödeme seçeneği ise " kapıda ödeme " tabiki devam etmektedir. Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile yapılan alış verişler kargo ücreti nde az da olsa indirim sağlamaktadır.

Kredi Kartı ile Efe Kuluçka ürünleri  satın almanın avantajları ise çok, çünkü siz değerli Müşterimiz ödeme yapabileceğiniz günü seçebiliyorsunuz. Kredi Kartı bilgileriniz tarafımızdan kayıt altına alınmaz ve depolanmaz. Tüm Kredi kartı ile alınan Kuluçka Makinaları 256 Bit SSL şifreleme ve 3D güvenliği ile gerçekleşir.

Taksitli geçerli Kredi Kartları seçenekleri:

Ayrıca en çok satılan efe 128 li kulucka makinasi ve 2017 yılın en yeni teknoloji ile üretilmiş olan EFE 128 modelini inceleyiniz.