Menu
Sepetim

KULUÇKA MAKİNALARI

Efe Kuluçka Makinesi ve Kuluçka Ekipmanları Yedek Parçalar

web sitemize Hoş Geldiniz. Efe Yedek Parça ve Efe Kuluçka makinesi satış merkezi olarak sizlere Kuluçka ile ilgili bilgi akışı sunmaktayız. Efe Kuluçka Makinesi alırken dikkat etmeniz nelerdir? Kuluçka Makinesi veya Kuluçka Makinası sistemi nasıl çalışır? 2. el Kuluçka Makinesi alırken nelere dikkat etmek gerek? Sıfır Efe Kuluçka Makineleri kullanılmış Kuluçka Makinaları daha mı ucuz? Kuluçka ve Kuluçkalık nasıl yapılır? Bu sorularınız kuluçka yardım merkezi sayfamızda mevcuttur. Kuluçka makinesi kullanım kılavuzu ve talimatı ile kuluçka makinesi nasıl kullanılır sorularınız için Efe Kuluçka Makinesi Teknik Servis Ekibi her zaman kuluçka makinası kullanımı için yanınızda. 

Kuluçka Makinesi çeşitleri için bizden bilgi alabilirsiniz.

Civciv Çıkım Makinesi Civciv gelişim sonrası kuluçka çıkım makinesi son 3 günde çıkım için kullanılır. Civciv lerin rahat çıkımı için otomatik civciv çıkım makinesi kullanılır. Civciv çıkım makinesi otomatik nem ve ısıyı otomatik kontrol eder. Civciv çıkım makinesi son 3 günde olan çıkım da ısı..
2.690,00₺
Efe 8 Li Kuluçka Makinasi Mini Kuluçka Makinesi ile çocuklarınıza eğlenceli sorumluluk verebilirsiniz. 8 lık kuluçka makinası kullanımı için teknik destek vermekteyiz.Kargo ücreti 18TL alıcıya aittir.Model  numarası:  EFE-8 Mini Kuluçka Makinesi.Özellikler:Mini otomatik EFE –&n..
399,00₺
Efe 12 Li Kuluçka Makinası, Efe 12 li Kuluçka Makinesi mini otomatik tavuk veya 48 bıldırcın yumurtası kuluçka makinesi kapasitesine sahiptir. Karışık yumurta cinslerini yükleme imkanı var. Otomatik multi fonksiyonel viyol. Çevirme tepsisi 12 tavuk ve 48 bıldırcın yumurtası alıyor.Kargo ücr..
499,00₺
Efe 24 Lü Kuluçka Makinası tam otomatik Kuluçka MakinasıÖzellikler:Mini otomatik kuluçka makinesi. 24 Tavuk yumurtası, 96 bıldırcın yumurtası tam otomatik kuluçka makinesi, diğer kanatlı cinsleri yumurtaları için uygundur. Model: EFE-24 Mini  Ağırlık:      ..
699,00₺
Otomatik kuluçka makinesi 1 yıl fabrika garantili. 15 tavuk yumurtalık otomatik kuluçka makinesiKargo ücreti 27TL alıcı öder. EFE-15 Mini otomatik tavuk kuluçka makinesi özellikleri: 15 Tavuk yumurta 15 Ördek 15 Bıldırcın yumurtası Otomatik nem kontrolü Otomatik ısı kontrolü Otomatik viyol te..
509,00₺
EFE 32 Yumurta Kuluçka Makinesi Yatay yumurta çevirme viyolü ileyeni bir EFE 32 Yumurta Kuluçka Makinesisizlere sunmaktayız. Dikey olarak yumurta yükleyerek daha fazla yumurta almaktadır. EFE 32 Yumurta Kuluçka Makinesi ile farklı bir imkanı deneyiniz. İstediğiniz EFE 32 Yumurta Kuluçka..
709,00₺
Kuluçka makinesi 32 tavuk kapasiteli tam otomatik kuluçka makinesi olarak satılmaktadır. Tavuk yumurtasından daha küçük diğer kanatlı cinsleri yumurtaları için uygundur. Model: EFE-28 tavuk.Ağırlık:                 4 KG Güç:      ..
719,00₺
Kuluçka makinesi 40 tavuk kapasiteli tam otomatik kuluçka makinesi olarak satılmaktadır. Tavuk yumurtasından daha küçük diğer kanatlı cinsleri yumurtaları için uygundur. Yeni başlayan amatör kuluçkacı lar için en uygun ucuz kuluçka makinesi modeli.Model: EFE-35 tavuk.Ağırlık:      &nb..
729,00₺
Efe 36 Lık Kuluçka MakinasıKuluçka Makinesi Ful otomatik çalışır ve 1 yıl Fabrika garantisi mevcuttur. 7/24 Teknik servis hizmeti verilir.37TL Kargo ücreti (alıcıya aittir) kapıda ödeme veya EFE Kuluçka Makinesi sitemiz den kredi kartı ile taksitli satın almak mümkün.Not: resimdeki Kuluçka..
879,00₺
Efe 48 Li Kuluçka MakinasıGelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinası içinde yapılır. Kombine Kuluçka Makinesi dir.Model  numarası: EFE-48 Kuluçka makinesi, Tavuk Yumurta Viyol'lü.Hangi Kuluçka makinesini almalıyım diye düşünüyorsanız, önce bizi arayın ve gereken bilgileri ilk elden alınız.Kargo ücr..
829,00₺
Efe 56 Lı Kuluçka Makinası ile yüksek performansı sağlamak artık çok kolay ve basit.Gelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinası içinde yapılır. Kombine Kuluçka Makinesi dir. 56 lık kuluçka makinası kullanımı için teknik destek alabilirsiniz. NOT: Efe 56 Lı Kuluçka Makinesi KAZ YUMURTASI iç..
899,00₺
EFE 60 Lık Kuluçka Makinesi Yatay viyol'i ile bu EFE 60 lık Kuluçka Makinesi içine yumurtalarınızı dikey olarak kuluçkaya yatırma imkanı mümkündür. Yumurtaları yatay olarak ta viyol içine yerleştirerek yeni bir model kuluçka makinesi sizin için geliştirdik. EFE 60 lık Kuluçk..
859,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)