Menu
Sepetim

Tohum Ekme Makinası

Tohum Ekme Makinası
Tohum Ekme Makinası
Tohum Ekme Makinası
Tohum Ekme Makinası
Tohum Ekme Makinası
Tohum Ekme Makinası
Tohum Ekme Makinası
Tohum Ekme Makinası
Tohum Ekme Makinası
Tohum Ekme Makinası
Tohum Ekme Makinası
439,00₺

Mevcut Seçenekler:

Tohum ekme makinası otomatik ve her toprağa uygundur. Çok kolay ve basit otomatik tohum ekme makinesi kullanıma göre tasarlanmıştır. Tek ve Çift hazneli tohum ekme ağız mevcuttur. Tek ağız ekmeli model veya çift ağız dikmeli satın alma seçeneği az fiyat farkı ile mevcuttur.
Türkiye'de ilk ve tek EFE Kuluçka Makineleri satıyor.
NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo ücreti ürünlere göre değişkenlik gösterir.
Tohumları kolay, pratik ve hızlı şekilde ekme imkanınız bu tohum ekme Makinesi ile çözebilirsiniz. Tohumlarınızı ister sera içinde dikmek ister açık tarla için kullanırsınız, isterse sert zeminlerde ( basma kolui var ) kolayca eke biliyorsunuz. 
Resimlerde gördüğünüz gibi 2 adet tutma kolu vardır, bir adet ayak bölümünde sert ağız var. Sert zemine basma tohum ekme makinesini güçlü basmanız gerek. Tohum ekme Makinesi nde 2 adet tutma kolu ile bir adet yaylı otomatik toprak açma ayağı mevcuttur.
Ne tür tohumlar ekebilir:
Mısır, Soya, Fıstık, Pamuk, Nohut, Fasulye ve benzeri tohum dikim mümkündür.
Otomatik Tohum ekme Makinesi çok basit şekilde kullanılır:
Tutma kolunda tek elle tutarak toprağa saplıyorsun.
Tohumu üst hazneye yerleştirmeniz gerek ve tohum dikme makinesi toprağa saplıyorsunuz ve geri kaldırıyorsunuz, fidan veya tohum toprağa düşmüş oluyor bir sonraki dikime ilerlersiniz.
Tohum ekme Makinası çok basit şekilde su ile temizler, galvaniz krom ve PVC olduğundan pas tutmaz. Yedek tohum aparatları ile farklı tohum çapındaki tohumları ekebilirsiniz.
Tohum dikim Makinesi özellikleri:
Tohum haznesi: 3-4 KG
Uzunluk: 80 cm
Saplama ucu: 11.5 cm
Hazne çapı: 11 * 30 * 11.5 cm
Tutma kolu: 13 cm
5 farklı tohum çapları için aparatı
Ağırlık: 600 gram
Malzeme: Paslanmaz galvaniz krom ve sert PVC
Efe Kuluçka Makineleri güvencesi ile satılmaktadır. Elektronik parça olmadığından garanti kapsamıyor bu Tohum ekme Makinesi.
Bahçe ve ev aletleri arasında bizim sattığımız otomatik Tohum ekime aparatı diğer piyasada satılan Tohum veya fidan dikme makinelerinden daha geliştirilmiştir ve daha düzgün çalışmaktadır. Diğer Tohum ve fidan dikme cihazlarından bizim sattığımız fidan veya tohum dikme aparatının arasındaki fark nedir?
Tohum ekmek için tekli veya çiftli tetik kolları mevcuttur. Tohum ekme cihazında 1 adet veya 2 saplama kolları mevcuttur. Sert zeminler için tohum ekme makinesini ayak ile 10 cm. lik sağ ayak için basma pedalı mevcuttur. Tamamı paslanmaz galvaniz krom olduğundan temizlenmesi çok kolay olacaktır.
Kullanım amaçları:
kolay tohum ekme makinası, basit otomatik Tohum ekme makinesi, pratik Tohum ekme aparatı, hızlı Tohum ekme makinesi.
Nerede Kullanabilirim?
Tüm sera içinde ve tüm çapı 1.5 cm geçmeyen tohumlar için kullanabilirsiniz.
Bağ bahçe gibi küçük veya büyük açık veya kapalı yerlerde rahatlıkla kullanılır. Sert zeminlerde Tohum ekme Makinesinin ayakla basma sapı ile işlemi gerçekleştirirsiniz.
Tohum ekme Makinesi ve fidan ekme makinamız aynı sistem ile çalışır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu