Menu
Sepetim

TÜY YOLMA MAKİNALARI

TÜY YOLMA MAKİNALARI NEDİR? NE İŞE YARAR?

Efe kuluçka Makinesi fiyat listesi bilgi edinme sayfası na Hoş Geldiniz. Efe Kuluçka yedek parça satışı sonrası teknik servis ekibimiz sizlere 7/24 destek hattı mızdan hizmet vermektedir. Kuluçka makinası ve Tüy Yolma Makinaları ile her türlü önerileriniz ve şikayetleriniz için Efe Kuluçka Makineleri ve Kuluçkalık hakkında bize ulaşabilirsiniz. Kuluçka merkezi bilgi edinme sayfamızı ziyaret ederek gereken önerilerimizi okuyabilirsiniz. Otomatik kuluçka makinesi nin hepsi otomatik çevirmeli viyol lara sahiptir. Efe Kuluçka makineleri ve Tüy yolma Makinaları şimdiden sizlere bol civciv çıkım ları diler. Kaz hindi bıldırcın tavuk tüy yolma makinesi Efe Kuluçka Makineleri güvencesi ile satılmaktadır. Tüy yolma makinaları tavuk, bıldırcın, hindi, kaz, ördek, güvercin gibi bir çok Kanatlı hayvanlar için kullanılır. Efe Tüy yolma makinaları ticari makinelerdir ve hobi amaçlı Tüy yolma makinaları değildir.
Tavuk yolma makinesi fiyatları veya tavuk kuru yolma makinesi fiyatlarımız diğer şirketlere göre uygun satılmaktadır.
Elle tavuk tüyü yolma çok zahmetli ve uzun zaman alacak. Tavuk yolma makinası malzemeleri tavuk kaz hindi tüy yolma aparatı satışlarımız mevcuttur.

Tavuk kaz tüy yolma makinesi ucuz fiyatı ile EFE Kuluçka Makinesi tarafından satılmaktadır. Bıldırcın Otomatik tavuk yolma makinası yapımı paslanmaz krom ile üretilir ve kaz tüyleri yolumu için uygundur. TÜY YOLMA MAKİNALARI veya tüyleri toplama makinesi çeşitleri kullanımı için bizden bilgi alınız.

Tüy Yolma Makinesi ile artık tüy yolmak çok daha kolay olacaktır. Ev tipi Kuş cinsleri tüy yolma makinası ile evinizin veya kümesi nizin her yerinde küçük bir masa üstünde tüy yolma imkanı bulacaksınız. Tüy yolma makinesi küçük olduğundan küçük kanatlılar kuş cinsleri için kullanımı uygun hale gelec..
1.094,00₺
Bıldırcın Tüy Tüy yolma makinesi sadece bıldırcın için uygundur. Tavuk, hindi ve kaz gibi kanatlı hayvanlar için farklı uygun bir tüy yolma makinesi satın almanız gerekiyor.Model: EFE-30Güç: 0,5 KWVoltaj: 220 Volt / 50 HzÇevirme hızı: 85 tur dakikadaKapasite: 1Bıldırcın 2 kg ortalama 1 dakikada yola..
3.969,00₺
Tavuk Tüy Yolma Makinesi sadece tavuk tüyü değil, ayrıca çok farklı hayvanların tüy yolma için uygun olan bir yolma makinesi. Hangi kanatlı tüylerini yolar? Tavuk, Bıldırcın, Ördek ve Hindi gibi çok daha farklı kanatlı hayvanların tüylerini yolar. Büyük tüy yolma makinesi veya daha küçük bıldırcın v..
5.299,00₺
Kaz Tüy Yolma Makinesi sadece tavuk tüyü değil, ayrıca çok farklı hayvanların tüy yolma için uygun olan bir yolma makinesi. Hangi kanatlı tüylerini yolar? Bıldırcın tüyü yolmaz. Kaz, Hindi, Tavuk ve Ördek gibi çok daha farklı kanatlı hayvanların tüylerini yolar. Büyük tüy yolma makinesi veya daha kü..
5.999,00₺
Tüy Yolma Makinesi Parmak en az 10 adet alım. Tüy yolma makinesi parmağı veya tüy yolma makinesi lastiği, tavuk tüy yolma lastikleri olarak ta adlandırılır. Tavuk tüy yolma parmakları farklı renklerde olabiliyor.Tavuk tüy yolma makinesi parmak yedek parça olarak satılmaktadır. Hangi t..
4,95₺
Kaz Tüyü Yolma Makinesi Parmağı ( en az 10 adet alım )Kaz Tüyü yolma makinesi parmağı hindi, ördek ve keklik içinde uygundur. Kaz Tüyü yolma makinesi parmağı veya tüy yolma makinesi aparatı veya lastiği, tüy yolma lastikleri adı verilmiştir.Kaz Tüyü yolma makinesi parmağı yedek parça olarak satılıyo..
4,95₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)