Menu
Sepetim

Isı Ayarlama Termostat

Isı Ayarlama Termostat
Isı Ayarlama Termostat
Isı Ayarlama Termostat
Isı Ayarlama Termostat
Isı Ayarlama Termostat
Isı Ayarlama Termostat
Isı Ayarlama Termostat
Isı Ayarlama Termostat
Isı Ayarlama Termostat
202,62₺

Isı Ayarlama Termostat, bu termostat sadece 0 - 40 derece aralığında sıcaklığı ayarlayan bir cihazdır. Kuluçka makinesi içindeki sıcaklık ayarlama için uygun değildir.

NOT: Resim örnek termostattır, değişiklik olabilir üründe.

Civcivlerin büyütülmesinde veya kafeslerin içindeki ısıyı sabit tutmak için önerilir bu termostat. Bölmeli Tavuk kümesleriniz de de çok uygundur ısı ayarlama termostat kullanmanız. Her türlü Kümesler için ısı ayarlama termostat kullanabilirsiniz. Isıyı sabit sıcaklıkta ısı ayarlama termostat ile çok basit şekilde sağlama imkanınız vardır. Bu termostat genelde Efe Kuluçka Makinelerinin sattığı civciv seramik ısıtıcılarda kullanılmaktadır ve epey randıman alınmaktadır. Manüel ayarlı ısı termostat olduğundan kolayca elle istediğiniz sıcaklığı yaparsınız. Otomatik termostat ayar ile kanatlı hayvanlar rahat ortamda yaşar ve daha sağlıklı olacaklardır. Isı ayarlama termostat Efe Kuluçka Makineleri güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kuluçka makineleri isi ayarlama için uygun değildir.

Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

Isı ayarlama termostat özellikleri:

Sıcaklık aralığı: 0 - 40 derece arasıdır. Yeni çıkan civcivler için 35 derece ve büyük kanatlı hayvanlar için 26 derece ortam sıcaklığı önerilir.

Çalışma gücü: AC 220 - 250 Volt / 50 Hz / 16 Amper

Akım aralığı: 1 k - 2 kw dakika

Boyutlar: 

Genişlik / Yükseklik / Derinlik: 3,5 cm / 4,5 cm / 7 cm

Isı algılayıcı: paslanmaz krom 12 cm uzunlukta

Isı Hassasiyet: ~ + / - 2 derece

Ağırlık: 50 gram

Termostatlı ısıtıcı Kullanım alanları:

civciv kutusu içinde, küçük kapalı kümes içerisinde, papağan kafesleri üstünde, muhabbet kuşları kafes üzerinde, yılan akvaryum içinde, sürüngen hayvanları ısıtmak için, bitkiler üzerinde kullanımlarda çok etkilidir.

Bağlantı:

Termostat üzerinde 3 bacak vardır, 0 yazan bacaktan kablo girişi yapın ve 1 yazan bacaktan ise çıkışı yapın, sonrada 2 kablo ucunu idare etmek istediğiniz ürüne bağlarsınız. 2 no ' lu bacaktan çıkış yaparsanız o zaman termostat görevi olmayacaktır ve bağlı olan ürün sürekli elektrik alacaktır.

kümes civciv ısıtıcı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi