Menu
Sepetim

Tavuk Taşıma Kafesi

Tavuk Taşıma Kafesi
Tavuk Taşıma Kafesi
Tavuk Taşıma Kafesi
Tavuk Taşıma Kafesi
Tavuk Taşıma Kafesi
842,90₺

Tavuk Taşıma Kafesi veya tavuk taşıma kasası olarak kullanılır. Güvenceli Tavuk taşıma yapmak istiyorsanız mutlaka bir taşıma sisteminiz olmalıdır. Hayvanlarınızı rahat bir şekilde Tavuk taşıma ile gerek çiftlik için gerek uzun mesafeler için kullanabilirsiniz. Canlı Tavuk taşıma yapabilmeniz için gereken bu Tavuk taşıma kafesi her hobi veya profesyonel kuluçkalık yapan arkadaşlarımızda olması gereken bir alettir. Hayvan Tavuk taşıma esnasında genelde ölümler olmaktadır, bunların sebeplerinden birisi ise uygun koşullar olmadan taşımadır, dolayısıyla kanatlı hayvanlar genelde üst üste binerek ölümlere sebep olmaktadırlar. Tavuk taşıma nakliyesi günümüzde modern yardımcı aletler ile yapılmalıdır çünkü kanatlılar da sonuçta bir canlıdır. Sağlıklı tavuk transport sayesinde Tavuk taşıma kasası ile hijyenik ve güvenli bir Tavuk taşıma gerçekleşmiş olacaktır. Tavuk taşıma sistemi katlanabilir olduğundan yer kaplamaz ve taşıma sonrası üst üste istifler siniz. Tavuk taşıma ortamda havadar olmalıdır, kesinlikle havasız ortamda Tavuk taşıma nakil yapmayınız. Kolay taşıma kafesi ile en uygun şekilde Tavuk taşıma yapabilirsiniz. Tavuk taşıma kafesi efe kuluçka makineleri güvencesi ile sizlere satılmaktadır.

Kargo ücretini alıcı öder.

Tavuk taşıma kafesi özellikleri:

Uzunluk: 74 cm

Genişlik: 54 cm

Yükseklik: 29 cm

Açılır kapak ( kızak tipi ) 23.5 X 31 cm

İç taşıma ağırlık: 50KG

Kafes Ağırlık: 5.7 KG

Malzeme: Kırılmaz sert 100 % 100 PE plastik

Renk: Sarı

Tavuk taşıma kafesi hangi hayvanlar için kullanılır ve kaç adet alır ? 

Tavuk (12-16) civciv, tavşan, güvercin (20-25), sülün (4-6), bıldırcın (25-30), keklik (15-20) taşınmasında kullanılan çiftlik hayvanları, mezbaha lık hayvanlar, taşıma müteahhitleri canlı kümes hayvanları için. Kanatlı yavru civcivler daha çok girmektedir.

Tavuk taşıma kafesi fiyatları, tavuk taşıma kasası fiyatları, plastik tavuk taşıma kafesi, tavuk yemlik ve sulukları, civciv taşıma sepeti, kanatlı malzemeleri tavuk kafesi olarak değişik isimlerde verilen bu tavuk taşıma kafesi genelde aynı cinstendir ve adları farklıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi