Menu
Sepetim

128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi

128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi
128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi
128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi
128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi
128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi
128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi
128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi
128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi
128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi
25.129,92₺

128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi modelimiz sadece hindi değil, ördek, tavuk, kaz, bıldırcın, keklik, sülün ve benzeri yumurtalar için gelişim ve çıkım Makianası dır. Efe Kuluçka özel üretim ile hindi yumurtası, kaz, ördek gibi zor çıkımı olan yumurtalar için Efe Kuluçka Makineleri ve Ekipmanları tarafından üretilmiştir. EFE 128 Hindi yumurta kuluçka makinesi nemi kendi ayarlar, fazla nemi hassas sensör sayesinde fanı çalıştırarak dışarı atar ve eksildiğinde nem oluşturur ve dengeyi her zaman sağlar. EFE 128 Hindi ful otomatik kaz kuluçka makinesi diğer kuluçka makineleri gibi ful otomatik lerden ayıran nemlendirme ve ısı sabitleme dir. EFE 128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi içerisinde bulunan su deposu sayesinde nem üretme suyunu makinenin içinde bulunan su tankından alır. Özel üretim Kuluçka makinesi viyolleri değiştirerek farklı kanatlı hayvan yumurtalarını yükleme imkanınız var. Bu kombine Kuluçka Makinesin de hem gelişim hem de çıkım olur, yani tek kuluçka makinesi kullanarak 2 işlev yapılır. EFE 128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi alaşımlı izolasyonlu sac panelden üretilmiştir ve soğuktan etkilenmez. Yalıtımlı EFE 128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi elektrik tüketimi 21 günde ortalama 85-90TL arasında dır.

Önemli: Lütfen makinenin iç sıcaklığını harici bir hassas ısı ölçer ile mutlaka ölçünüz, fark çıkacak olursa teknik servis hizmetimizi arayınız.

Aras Kargo ücreti  alıcı tarafından ödenir.

128 Hindi Yumurta Kuluçka Makinesi özellikleri:

Model:  EFE - 128 Hindi Tavuk Kaz Kuluçka Makinesi

Kapasite: Hindi 189, Tavuk 264, Kaz 96, Ördek 264, Bıldırcın 663, Keklik 264 yumurta ve tabiki diğer yumurtalar.

Civciv çıkım oranı : % 98

Güç (Watt): 160 fanlar / 500 ana rezistanslar / 200 nem rezistansı.

Sıcaklık kontrol hassasiyeti: +0.1°C

Nem kontrol hassasiyeti: +5%RH

Garanti:  1 Yıl

Görünüm : Alüminyum alaşımlı levha yapısı.

Sıcaklık göstergesi aralığı : 5-50°C

Civciv çıkım oranı : 80%

Sıcaklık ölçümü doğruluğu :  +0.1°C

Nem ölçümü doğrulu:  +0.1°C

Nem göstergesi aralığı : 0-99%RH

Nem hassas kontrol : +5%RH

Kontrol panel çıkış özellikleri: (Yüksek) 7 Yolu, (aşırı - sıcaklık, sıcaklık kontrolü, düşük sıcaklık, nem kontrolü, sol - yumurta üzerinde, sağ yumurta, alarm üzerine)

Çıkış akımı : Isı kontrolü 220 Volt ve 10 Amper, diğer üniteler 200 - 240 Volt ve 1 Amper

Ticari Efe Kuluçka Makinelerinde kullanılan ticari kumanda paneli ful otomatik çalışır. Makine size standart fabrika ayarları ile gönderilir.

Ticari Efe Kuluçka Makineleri nasıl çalışır?

1. Makine içinde bulunan su haznesinin su şamandırasını su şebekesine bağlayınız, eğer yakında su şebekesi yok ise musluklu bir bidon bağlayınız, neden musluklu bidon? bidonda yeterince basınç olmadığından su şamandırası su deposuna su damlatır ve su haznesi taşar.

2. Ticari Efe Kuluçka Makinesinin ana güç düğmesini açınız, fan düğmesini açınız ( sürekli çalışması gerek ).

3. " UP " düğmesine kısa basıp bırakın ve çevirme sistemi ortaya yatay duruma gelince tekrar " UP " düğmesine kısa basıp bırakınız.

4. Sarı çıkım sepetini dışarı alınız, beyaz yumurta viyolüne yumurtaları diziniz, çevirme sistemine yerleştiriniz ve kapağı kapatınız.

5. Yumurta viyolü nü yükledikten sonra çevirme sitemini 45 dereceye getirmek için " UP " düğmesine kısa basıp bırakın.

6. " UP " ve " DOWN " düğmelerine aynı anda basılı tutun ve " DIT " sesi çıkınca bırakınız.

7. Şimdi kanatlı yumurta cinsine göre gelişim ve çıkım derecelerini otomatik ayarlamak için " Mode " düğmesine 3-5 saniye basılı tutun ve kanatlı cinsini seçiniz. " Mode " düğmesine her uzun basılı tutmada otomatik olarak komut değişecektir. Bu seçimden sonra Ticari Efe Kuluçka Makinelerinin kumanda panelinde değişiklik yapamazsınız. Yumurta cinsine göre çıkıma son 3 kala makine kendisi ısı ve nem ayarlarını yapacaktır, siz sadece su haznesinde su olmasını sağlamanız gerek.

8. Çıkım günü geldiğinde çevirme sisteminin ortada yatay durmasını sağlamak için 3 nolu tarifi uygulayın ve beyaz viyol daki yumurtaları sarı sepete aktarın ve sarı sepetleri çevirme sistemine yerleştirerek makinenin kapağını kapatınız.

9. Çıkan civcivleri bir güne kadar makine içinde tutunuz ve her hangi bir yem veya su vermeyiniz. 

10. Tüm civcivler çıktıktan sonra makinenin çalışmasını durdurunuz ( fişini mutlaka prizden çekiniz ). Sepet ve makine iç temizliğini yapınız ( nem ve ısı sensörlerine su gelmeyecek şekilde poşetleyin ).

11. Makine kuruduktan sonra kapağı kapatın ve yeni yükleme yaparken yine bu uygulamayı yapınız. 

Mode komutları ve özellikleri resimde olanlardır.

Chicken = Tavuk

Duck = Ördek

Dove = Güvercin

Pheasant = Sülün


EFE - Kuluçka Makinesi kullanım talimatları:Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi