Menu
Sepetim

250 Watt İnfrared Lamba

250 Watt İnfrared Lamba
250 Watt İnfrared Lamba
250 Watt İnfrared Lamba
250 Watt İnfrared Lamba
250 Watt İnfrared Lamba
273,94₺

250 watt infrared lamba yeni doğan civcivleri büyütmek için kullanılır ve mutlaka bir termostata bağlanarak sıcaklık ayarını gereken ısıda tutmaktadır. Tek bir termostata istediğiniz kadar infrared kümes ısıtıcı bağlayabilirsiniz.

Kargo ücretini alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

250 watt infrared civciv ısıtıcı özellikleri:

220 Volt / 250 Watt.

E27 Duy.

Cam genişliği 14 cm.

Uzunluğu 14 cm.

Ağırlık 50 gram

Elektrik tüketimi:

Sürekli çalışması durumunda günlük yaklaşık 6 Kilo watt elektrik harcaması olacaktır. Termostat sayesinde bu rakam yarıya düşecektir.

İnfrared civciv ısıtıcı lamba çeşitleri lambası uzun ömürlü ve sürekli çalışma halinde yaklaşık 1 yıl ömrü vardır. Genelde civciv çıkımlar sonrası kullanıldığı için 3-4 yıl kullanabilirsiniz. 

infrared civciv ısıtıcı ampul ile her türlü kanatlı hayvanlar ve sürüngen hayvanlar için sıcaklık sağlanır. Bazı Müşterilerimiz bu ürünlerimizi solucan gübresi ısıtmada dahi kullanıyorlar. Keklik yavruları, kaz yavruları, bıldırcın yavruları, sülün yavruları da ısıtıcılarımız için kullanılır.

Önemli NOT: İnfrared ısıtıcıları mutlaka bu örnek termostat ile çalıştırınız:

ısıtıcı termostat

İnfrared civciv ısıtıcı ile farklı hayvanları ısıtma imkanı var. Solucan toprağı ısıtmak için çok uygun. Yılan ısıtıcı lamba veya kaplumbağa ısıtıcı lamba olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca köpek kulübesi ısıtıcı olarak çok uygundur. Sürüngen hayvanları akvaryum ısıtma için çok uygun ısıtıcı çeşitleridir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi