Menu
Sepetim

Tarım Aletleri

Tarım Aletleri sizlere sunarak ürün yelpazesini genişleterek hizmetini vermeye ediyor. Tüm bu konularla alakalı tarım makineleri yardımcı malzemelerini tanıtarak peyzaj ürünler gibi ahır da kullanılacak makineleri ile tarla da aletleri veya bahçe de aletleri basit şekilde değerlendiresiniz. Kümes aletleri olarak sizlere bir kaç değişik ürünler sunmaktayız: yılan kovucu, fidan ekme aletleri gibi işçilik kolay kılan aletleri ile kolay tarım işçilik çözümü olmasını sağlamakta. Efe kuluçka Makineleri tarım aletleri tabiki sera ahır, bağ veya bahçelerde tarım aletleri çeşitlerimizi inceleyip bilgileri öğreniniz.

Tarım Aletleri çeşitlerimizi inceleyiniz ve sorunuz olduğunda bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

El Mibzeri Makinesi 1 veya 2 Arıklı ve tohum hazneli otomatik tohum dikim makinesi ile hızlı ve kolay uzun mesafeli tarla veya sera içinde dikim yapılır.Traktörlerin giremediği uzun dar mesafeli topak alanları için çok uygun ve hızlı otomatik her türlü tohum ekme makinesi. El Mibzeri Makinesi 1..
9.526,16₺
Otomatik Tohum Dikme Makinesi mibzer ile kolay pratik ve hızlı şekilde ekme imkanınız bu El Mibzeri Makinesi ile çözebilirsiniz. Tohumlarınızı ister sera içinde dikmek ister açık tarla için kullanırsınız, isterse sert zeminlerde ( yumuşatmak gerek ) kolayca eke biliyorsunuz. Resimlerde gördüğün..
5.762,02₺
Fidan ekme makinesi veya fidan dikme makinesi de olarak adlandırılır. Fide dikme makinesi basit ve hızlı iş görür. Fidanlarınız kolay ve pratik şekilde hızlı ekme imkanınız bu fide ekme makinesi ile çözebilirsiniz. Fidanlarınız ister sera içinde dikmek için kullanırsınız, ister ise sert zeminlerde (..
1.013,42₺
Manuel tohum ekme makinesi mısır soya fasulyesi ve diğer küçük tohum ekmek için uygun bir makine. Dikim modellerinin geleneksel bükerek tohum ekiminden vazgeçmek için Tohumlar doğrudan toprağa enjekte edileler ek ayakta tohum dikme yöntemi.Bir kişi 1 günde bir makineyi kullanacak şekilde 6-8 dö..
868,65₺
Şeker kamışı sıkma makinesi nerelerde kullanıla bilinir? Gıda ve İçecek Fabrikalarda, Restoran ve kafelerde, Perakende veya toptan meyve suyu satış yerlerinde veya Gıda satan dükkanlarda.Şeker kamışı suyu saatte yaklaşık 100 Litre üretilir ve kamış sertliğine göre değişken olabiliyor.Kargo ücretini ..
37.351,82₺
Bıldırcın Tüy yolma makinesi sadece bıldırcın için uygundur. Tavuk tüyü, hindi tüyü ve kaz tüyü gibi olan kanatlı hayvanlar için farklı uygun tüy yolma makinesi satın almanız gerekiyor. Bıldırcın tüyü yolum kapasitesi ortalama 2 kg 1 dakikada yolar. Model: EFE-30Güç: 0,5 KW.Voltaj: 220 Vol..
11.842,55₺
Tüy Yolma Makinesi tavuk tüyü hariç çok farklı hayvanların tüyünü yolmak için uygun olan bir yolum makinesidir. Hangi kanatlı tüylerini yolar? Bıldırcın, Kaz, Hindi, Tavuk ve Ördek gibi çok daha farklı kanatlı hayvanların tüylerini yolar. Büyük tüy yolma makinesi veya daha küçük kuş tüy yolma m..
21.687,22₺
Tavuk Tüy Yolma Makinesi tavuk ve daha çok farklı kanatlı hayvan tüyü yolar, ayrıca çok farklı hayvanların tüy yolma için uygun olan bir yolma makinesi. Hangi kanatlı tüylerini yolar? Tavuk, Bıldırcın, Ördek ve Hindi gibi çok daha farklı kanatlı hayvanların tüylerini yolar. Büyük tüy yolma maki..
25.161,81₺
Kaz Tüy Yolma Makinesi tavuk tüyü ve ayrıca çok farklı hayvanların tüyleri yolmak için uygun olan bir kanatlı tüy yolma makinesi dir. Hangi kanatlı tüylerini yolar? Kaz, Hindi, Tavuk ve Ördek gibi çok daha farklı kanatlı hayvanların tüylerini yolar. BILDIRCIN YOLMAZ ...
28.810,12₺
Tavuk Tüy Yolma Parmağı tüy yolma makinesi parmağı veya tüy yolma makinesi lastiği, tavuk tüy yolma lastikleri olarak ta adlandırılır. Tavuk tüy yolma parmakları farklı renklerde olabiliyor.Tavuk tüy yolma makinesi parmak yedek parça olarak satılmaktadır. Hangi tür kanatlı hayvanlar için kullan..
15,06₺
Kaz Tüyü Yolma Parmağı Kaz Tüyü yolma makinesi parmağı hindi, ördek ve keklik içinde uygundur. Kaz Tüyü yolma parmağı veya tüy yolma makinesi aparatı veya lastiği, tüy yolma lastikleri adı verilmiştir.Hangi tür kanatlı hayvanlar için kullanılır? Özel silikon karışım sayesinde çok farklı kanatlı..
15,93₺
Bıldırcın Tüy Yolma Parmak E tipi 6 cm uzun olan küçük parmak kanatlı hayvan tüylerini % 90 oranında yolarak temizler. Küçük Tüy yolma makineleri için uygun olan parmaklar yumuşak kauvçuk maddesinden üretilmiştir ve sağlığa zararsızdır.Bıldırcın Tüy Yolma Parmakları özelliği ise:Uzunluk: 62 mm,..
13,03₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)