Menu
Sepetim

VİYOL ÇEŞİTLERİ

Viyol Çeşitleri Nedir? Efe Kuluçka viyol çeşitleri kuluçka makinesi için viyol otomatik çevirme fiyatları ile kendi el yapımı kuluçka makinenizi kurabilirsiniz. Çok çeşitli viyolü sitemizden kendi yaptığınız kabine uygun ölçülerde seçerek satın alabilirsiniz. 8 yumurta kapasiteli viyol ile 63 arasında otomatik motorla kendi rafının içinde dönen viyoller mevcuttur. Silindir viyol çeşitleri motorsuz veya 4 farklı motor seçenekleri ile satılmaktadır. Motor seçenekleri ise: AC 12 Volt 2.5/3 RPM, 220 Volt 2.5/3 RPM, AC 12 Volt 1/240 RPM ve 220 Volt 1/240 RPM.  Otomatik kuluçka makinesi viyol çeşitlerinde motor seçeneğine dikkat etmeniz gerek. 2.5/3 RPM motor sürekli hızlı dönecektir ve mutlaka zamanlayıcı gerektirir. 1/240 RPM motor ise direk 220 volt elektrik ile çalışır ve her hangi bir zamanlayıcı ya gerek yoktur. Tabla şeklinde olan viyol seçeneklerinde motor yoktur ve ancak bir viyol çevirme raf sistemine yükleme yapabilirsiniz. Viyol çeşitlerini kanatlı cinslerine göre satın alabilirsiniz. Viyol çeşitleri bilgi edinmek için bizi arayanınız. Viyol çeşitleri fiyatları yumurta cinslerine ve kapasitesine göre değişmektedir. 

8 Yumurta Kapasiteli Viyol Küçük el yapımı viyol ile kendi yaptığınız el yapımı kuluçka makinalarında 8 Yumurta kapasiteli viyol rahatlıkla kullanabilirsiniz.Mini kuluçka makineleri için en uygun olan 8 Yumurta kapasiteli viyol EFE-8 li kuluçka makinelerine uygundur ve yedek viyol olarak ta kullanıl..
74,90₺
12 Yumurta Kapasiteli Viyol ürün özelliklerini lütfen dikkatli okuyunuz. Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı hobi Kuluçka Makineleri Yedek Parçasıdır. Kargo ücretini alıcı öder ve koli içeriğine göre değişik olabiliyor.Efe 12 lik viyol kaz ördek hindi bıldırcın için uygun. Mul..
264,90₺
12 Kaz Yumurta Viyolu, Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece Kuluçka Makinesi yedek parça çevirme tepsisi dir.12 Kaz Yumurta Viyolu ördek hindi tavuk sülün ve benzeri kanatlı yumurtalar için uygundur. 12 Kapasiteli ucuz ve küçük viyol ve her tür yumurtalara uygundur. NOT: Kargo ücret..
264,90₺
15 Yumurta Kapasiteli Viyol Küçük otomatik tavuk yumurta Viyol 15 Kapasiteli ve her tür yumurtalara uygun değildir.Kuluçka makinesi yedek parça çevirme tepsisi.Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı hobi Kuluçka Makineleri Yedek Parçası viyolü dır.Efe 15 lik tavuk viyolu kaz ve b..
264,90₺
15 lik kare tavuk viyolu küçük kuluçka makinesi için uygun ölçüler ve 2 farklı otomatik motor seçeneği ile satılır. Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı hobi Kuluçka Makineleri Yedek Parçası viyolü dır.Kargo ücretini alıcı öder ve koli içeriğine göre değişken olabilir.15 K..
264,90₺
16 Yumurta Kapasiteli Viyol farklı motor seçeneği ile satılmaktadır.Dikkat:  Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır. Efe 16 lik viyol kaz ördek hindi bıldırcın için uygun.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir ve koli içeriğine göre değişken olabili..
284,90₺
18 Yumurta Kapasiteli Viyol, Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır. Efe 18 lik viyol kaz ördek hindi bıldırcın için uygun viyol.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Multifonskiyonel mini Çevirme Viyol: 18 Kapasiteli ve her tür yumurtalara u..
270,00₺
20 Tavuk Yumurta ViyoluDikkat:  Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri için yumurta viyolu dır.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Efe 20 lik viyol tavuk, ördek, hindi ve bıldırcın için uygun.Mini otomatik çevirme Viyolü: 20 yumurta kapasiteli ve kaz hariç h..
289,90₺
24 Yumurta Kapasiteli Viyol her tür yumurtalara uyumlu otomatik çevirme tepsisi. 24 yumurta kapasiteli ve bıldırcın 96 adet yumurta alır.Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Kuluçka Makinası yedek parça..
300,00₺
24 Tavuk Yumurta Viyolleri Efe 24 lik viyol tavuk ördek bıldırcın için uygundur.Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.Kargo ücreti alıcıya aittir ve kargo içeriğine göre değişken olabilir.Otomatik çevirmeli 24 tavuk yumurta Viyol'leriuygunluğ..
289,90₺
24 Tavuk Yumurta Kare ViyoluNot: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.24 lik kare viyol tavuk ördek bıldırcın için uygundur.24 tavuk yumurta kare viyolleri Kargo ücreti alıcıya aittir: Otomatik çevirmeli 24 tavuk yumurta Viyol'leriuygunluğu:..
289,90₺
30 Luk Yumurta Viyol bazı Kuluçka Makinesi içine uygun olur. Yumurta viyolü Türk Malı yerli üretim olup çok yüksek kaliteli mavi renk plastik malzemeden imal edilmiştir. Kuluçka makinesi içindeki ısıya ve neme dayanıklı olan 30 luk yumurta viyol küçük çaplı hobi kuluçka makinesi içinde kullanılmak ü..
310,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 59 (5 Sayfa)