Menu
Sepetim

VİYOL ÇEŞİTLERİ

Viyol Çeşitleri Nedir?

 

Efe Kuluçka viyol çeşitleri kuluçka makinesi otomatik çevirme fiyatları

ile kendi el yapımı kuluçka makinenizi kurabilirsiniz. Çok çeşitli viyolü sitemizden kendi yaptığınız kabine uygun ölçülerde seçerek satın alabilirsiniz. 8 yumurta viyol ile 63 arasında otomatik motorla kendi rafının içinde dönen viyoller mevcuttur. Otomatik viyol çeşitlerinde motor seçeneğine dikkat etmeniz gerek. 2.5/3 rpm motor sürekli hızlı dönecektir ve mutlaka zamanlayıcı gerektirir. 1/240 rpm motor ise direk 220 volt elektrik ile çalışır ve her hangi bir zamanlayıcı ya gerek yoktur. Tabla şeklinde olan viyol seçeneklerinde motor yoktur ve ancak bir raf sistemine yükleme yapabilirsiniz. Viyol çeşitlerini kanatlı cinslerine göre satın alabilirsiniz. Viyol çeşitleri bilgi edinmek için bizi arayaınız. Viyol çeşitleri fiyatları yumurta cinslerine ve kapasitesine göre değişmektedir. 

Küçük el yapımı viyol ile kendi yaptığınız el yapımı kuluçka makinalarında 8 Yumurta kapasiteli viyol rahatlıkla kullanabilirsiniz.Mini kuluçka makineleri için en uygun olan 8 Yumurta kapasiteli viyol EFE-8 li kuluçka makinelerine uygundur ve yedek viyol olarak ta kullanılır. 8 Yu..
31,00₺
ürün özelliklerini lütfen dikkatli okuyunuz. Kargo ücreti: 1 ile 5 takım arası 15TL Kargo ücretini alıcı öder.Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir.ve sadece el yapımı hobi Kuluçka Makineleri Yedek Parçasıdır.Efe 12 lik viyol kaz ördek hindi bıldırcın için uygunMini Çevirme Viyol: 12 Kapasitel..
99,00₺
Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı hobi Kuluçka Makineleri Yedek Parçası viyolü dır. Efe 15 lik tavuk viyolu kaz ve bıldırcın için uygun değildir.Kargo ücreti: 1 ile 5 takım arası 15TL Kargo ücretini alıcı öder. Küçük otomatik tavuk yumurta Viyol: 15 Kapasiteli ve her ..
96,00₺
Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı hobi Kuluçka Makineleri Yedek Parçası viyolü dır.Kargo ücreti: 1 ile 5 takım arası 15TL Kargo ücretini alıcı öder.15 Kapasiteli kare viyol her tür yumurtalara uygun değildir. 15 lik kare tavuk viyolu kaz ve bıldırcın için uygun değildir. Kul..
93,00₺
Dikkat:  Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.Efe 16 lik viyol kaz ördek hindi bıldırcın için uygunNOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. 1 ile 10 takım kargo kapıda ödemeli 15TLMultifonskiyonel mini Çevirme Viyol: 16 Kapasiteli ..
109,00₺
Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadeceel yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.Efe 18 lik viyol kaz ördek hindi bıldırcın için uygunNOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. 1 ile 6 takım kargo kapıda ödemeli 15TLMultifonskiyonel mini Çevirme Viyol: 18 Kapasiteli ve her ..
97,00₺
20 Tavuk Yumurta ViyoluDikkat:  Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri için yumurta viyolu dır.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. 1 ile 10 takım kargo kapıda ödemeli 18TLEfe 20 lik viyol tavuk, ördek, hindi ve bıldırcın için uygun.Mini otomatik çevirme Viyolü: 2..
110,00₺
her tür yumurtalara uyumlu otomatik çevirme tepsisi. 24 yumurta kapasiteli ve bıldırcın 96 adet yumurta alır.Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. 1 ile 6 takım kargo kapıda ödemeli 15TL..
115,00₺
Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.Efe 24 lik viyol tavuk ördek bıldırcın için uygundur.24 tavuk yumurta viyolleri Kargo ücreti alıcıya aittir: 1 ile 5 takım arası 15TL Kargo ücreti.Otomatik çevirmeli 24 tavuk yumurta Viyol'ler..
95,00₺
Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.24 lik kare viyol tavuk ördek bıldırcın için uygundur.24 tavuk yumurta kare viyolleri Kargo ücreti alıcıya aittir: 1 ile 5 takım arası 15TL Kargo ücreti.Otomatik çevirmeli 24 tavuk yumurta Viyol'leriuygun..
109,00₺
Yumurta viyolü Türk Malı yerli üretim olup çok yüksek kaliteli mavi renk plastik malzemeden imal edilmiştir. Kuluçka makinesi içindeki ısıya ve neme dayanıklı olan 30 luk yumurta viyol küçük çaplı hobi kuluçka makinesi içinde kullanılmak üzere çok uygun bir viyol. 30 luk yumurta viyol tavuk yumurtas..
109,00₺
Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımıKuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.Efe 96 lik bıldırcın viyol aynı zamanda 24 tavuk, 24 ördek veya 24 kaz yumurtaları için de uygundur.96 Bıldırcın Yumurta viyol Kargo ücreti alıcıya aittir: 1 ile 5 takım arası 15TL Kargo ücreti..
115,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 44 (4 Sayfa)