Menu
Sepetim

VİYOL ÇEŞİTLERİ

Viyol Çeşitleri Nedir?

Efe Kuluçka viyol çeşitleri kuluçka makinesi için viyol otomatik çevirme fiyatları ile kendi el yapımı kuluçka makinenizi kurabilirsiniz. Çok çeşitli viyolü sitemizden kendi yaptığınız kabine uygun ölçülerde seçerek satın alabilirsiniz. 8 yumurta kapasiteli viyol ile 63 arasında otomatik motorla kendi rafının içinde dönen viyoller mevcuttur. Silindir viyol çeşitleri motorsuz veya 4 farklı motor seçenekleri ile satılmaktadır. Motor seçenekleri ise: AC 12 Volt 2.5/3 RPM, 220 Volt 2.5/3 RPM, AC 12 Volt 1/240 RPM ve 220 Volt 1/240 RPM.  Otomatik kuluçka makinesi viyol çeşitlerinde motor seçeneğine dikkat etmeniz gerek. 2.5/3 RPM motor sürekli hızlı dönecektir ve mutlaka zamanlayıcı gerektirir. 1/240 RPM motor ise direk 220 volt elektrik ile çalışır ve her hangi bir zamanlayıcı ya gerek yoktur. Tabla şeklinde olan viyol seçeneklerinde motor yoktur ve ancak bir viyol çevirme raf sistemine yükleme yapabilirsiniz. Viyol çeşitlerini kanatlı cinslerine göre satın alabilirsiniz. Viyol çeşitleri bilgi edinmek için bizi arayanınız. Viyol çeşitleri fiyatları yumurta cinslerine ve kapasitesine göre değişmektedir. 

8 Yumurta Kapasiteli Viyol Küçük el yapımı viyol ile kendi yaptığınız el yapımı kuluçka makinalarında 8 Yumurta kapasiteli viyol rahatlıkla kullanabilirsiniz.Mini kuluçka makineleri için en uygun olan 8 Yumurta kapasiteli viyol EFE-8 li kuluçka makinelerine uygundur ve yedek viyol..
34,00₺
12 Yumurta Kapasiteli Viyol ürün özelliklerini lütfen dikkatli okuyunuz. Kargo ücretini alıcı öder.Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir.ve sadece el yapımı hobi Kuluçka Makineleri Yedek Parçasıdır.Efe 12 lik viyol kaz ördek hindi bıldırcın için uygunMini Çevirme Viyol: 12 Kapasiteli ve her tü..
126,00₺
15 Yumurta Kapasiteli Viyol Küçük otomatik tavuk yumurta Viyol 15 Kapasiteli ve her tür yumurtalara uygun değildir.Kuluçka makinesi yedek parça çevirme tepsisi.Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı hobi Kuluçka Makineleri Yedek Parçası viyolü dır. Efe 15 lik tavuk viyolu k..
127,00₺
15 lik kare tavuk viyolu küçük kuluçka makinesi için uygun ölçüler ve 2 farklı otomatik motor seçeneği ile satılır. Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı hobi Kuluçka Makineleri Yedek Parçası viyolü dır.Kargo ücreti: 1 ile 5 takım arası 19TL Kargo ücretini alıcı öder.15 Kap..
138,00₺
16 Yumurta Kapasiteli Viyol farklı motor seçeneği ile satılmaktadır.Dikkat:  Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır. Efe 16 lik viyol kaz ördek hindi bıldırcın için uygun.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Multifonskiyonel mini Çevirme Viy..
137,00₺
18 Yumurta Kapasiteli Viyol, Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadeceel yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.Efe 18 lik viyol kaz ördek hindi bıldırcın için uygunNOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Multifonskiyonel mini Çevirme Viyol: 18 Kapasiteli ve her tür yumurt..
134,00₺
20 Tavuk Yumurta ViyoluDikkat:  Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri için yumurta viyolu dır.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Efe 20 lik viyol tavuk, ördek, hindi ve bıldırcın için uygun.Mini otomatik çevirme Viyolü: 20 yumurta kapasiteli ve kaz hariç h..
141,00₺
24 Yumurta Kapasiteli Viyol her tür yumurtalara uyumlu otomatik çevirme tepsisi. 24 yumurta kapasiteli ve bıldırcın 96 adet yumurta alır.Not: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Kuluçka Makinası yedek parça..
145,00₺
24 Tavuk Yumurta ViyolleriNot: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.Efe 24 lik viyol tavuk ördek bıldırcın için uygundur.24 tavuk yumurta viyolleri Kargo ücreti alıcıya aittir: 1 ile 5 takım arası 15TL Kargo ücreti.Otomatik çevirmeli ..
141,00₺
24 Tavuk Yumurta Kare ViyoluNot: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.24 lik kare viyol tavuk ördek bıldırcın için uygundur.24 tavuk yumurta kare viyolleri Kargo ücreti alıcıya aittir: Otomatik çevirmeli 24 tavuk yumurta Viyol'leriuygunluğu:..
141,00₺
96 Bıldırcın Yumurta Viyol, Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımıKuluçka Makineleri Yedek Parçası dır.Efe 96 lik bıldırcın viyol aynı zamanda 24 tavuk, 24 ördek veya 24 kaz yumurtaları için de uygundur.96 Bıldırcın Yumurta viyol Kargo ücreti alıcıya aittir: ..
159,00₺
32 Yumurta Kapasite ViyolNot: Bu ürün Kuluçka Makinesi değildir ve sadece el yapımı Kuluçka Makineleri 32 yumurta kapasite viyol Yedek Parçası dır.NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Kuluçka Makinası yedek parça çevirme tepsisi ( Çevirme motoru dahil )Elektrik: 220 Volt - 240 Volt / 4..
148,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 52 (5 Sayfa)