Menu
Sepetim

Efe 1584 Kuluçka Makinesi

Efe 1584 Kuluçka Makinesi
Efe 1584 Kuluçka Makinesi
Efe 1584 Kuluçka Makinesi
Efe 1584 Kuluçka Makinesi
Efe 1584 Kuluçka Makinesi
70.599,68₺

Mevcut Seçenekler:

Efe 1584 Kuluçka Makinesi Yüksek civciv çıkımı garantisi ile ticaretinizi geliştiriniz. Kuluçka makinesi Efe Kuluçka makinelerinden alınır. Ful otomatik kuluçka makinesi ile yüksek verim alırsınız, yeter ki siz değerli müşterilerimiz bizim imalatımıza uyarak gelişimde ve çıkım periyotların da kuluçka makinesi kullanın. Otomatik ayarlanabilen kontrol paneli ile tek tuş ile kanatlı türü programlı olan efe kuluçka makinesi basit çalışmakta dır. Otomatik program kuluçka makinesi ile ısı ve nem sorunu ortadan kaldıran efe kuluçka makineleri çok tercih edilmektedir. Efe kuluçka Makineleri güvencesi ile 1 yıl garantilidir.

İsterseniz ilave olarak çıkım makinesi alıp farklı tarihlerde de EFE 1584 Kuluçka Makinasın da yumurta basabilirsiniz.

Profesyonel EFE 1584 Kuluçka Makinesi Ticari kuluçka makinesi ile ısı ve nem ful otomatik sabit orantıda çalışır. Kuluçkalık makinalar da en önemli olan ise fazla üretilen nemi anında fan dan dışarı atması ve nem sensorü ile gelişimde 55-60 dereceye sabitlemesi dir. Civciv çıkımına son 3 gün kala ısıyı otomatik panelden 36,5 dereceye ( Tavuk yumurta cinsleri ) düşürülmesi ve nem ayarını 70 dereceye sabitlemek Efe 1584 Kuluçka Makineleri ile mümkün ve kullanımı çok basittir. Bu ful otomatik ayarlanabilir Efe 1584 Kuluçka Makineleri ile yüksek civciv çıkımı alınır. Efe 1584 Kuluçka Makinesi çıkım oranı yüksek olduğu için civciv çıkım en iyi şekilde elde edilir. Efe 1584 kuluçka makinesi uygun fiyatı sayesinde kuluçka makineleri fiyatları arasında en ucuz kuluçka makineler arasına girmektedir. Efe 1584 Kuluçka Makineleri yüksek verimli olduğundan dolayı kuluçka makinaları arasında en ucuz fiyata Efe Kuluçka Makinelerin den alınır.

Su tankı şamdandıralı ve su hortumu bağlanır.

Kargo ücretini alıcı öder ve kargo içeriğine göre değişken olabiliyor.

Model

EFE - 1584 Kuluçka Makinesi

Yumurta Kapasitesi

1584 Tavuk, 1584 Ördek, 1134 hindi, 576 Kaz, 3978 Bıldırcın Yumurta

Civciv çıkım oranı

% 90

Güç (Watt)

500 + 500 çift rezistansları

Kuluçka Makine ölçüleri

160 * 80 * 165 (cm)

Sıcaklık kontrol hassasiyeti

±0.1°C

Nem kontrol hassasiyeti

±5%RH

Garanti

1 Yıl

Görünüm

Alüminyum alaşımlı levha yapısı

Sıcaklık göstergesi aralığı

5 - 60°C

Civciv çıkım oranı

≥80%

Sıcaklık ölçümü doğruluğu

 ±0.1°C

Nem ölçümü doğruluğu

≤±0.1°C

Nem göstergesi aralığı

0—99%RH

Nem hassas kontrol

±5%RH

 

Kontrol panel çıkış özellikleri

 

(Orta) 4 (sıcaklık kontrolü, sol - yumurta üzerinde, sağ yumurta üzerinde alarm kontrolü)

(Yüksek) 7 Yolu, (aşırı - sıcaklık, sıcaklık kontrolü, düşük sıcaklık, nem kontrolü, sol - yumurta üzerinde, sağ yumurta, alarm üzerinde)

Çıkış akımı

Isı kontrolü 220 Volt ve 10 Amper, diğer üniteler 200 Volt ve 1 Amper

Ticari Efe Kuluçka Makinelerinde kullanılan ticari kumanda paneli ful otomatik çalışır. Makine size standart fabrika ayarları ile gönderilir.
Fabrika ayarları ısı 37.8 derecede ve nem ise 65 derece sabit olur. Panelde 2 sıra gösterge mevcuttur ( ısı ve nem ) altta olan göstergeler makinede olması gereken değerlerdir, üstte olan göstergeler ise o anda makinenin içinde olan değerlerdir. Sizin dikkat etmeniz gereken ise bu 2 değerlerin eşit çalışmasıdır. 

Ticari Efe Kuluçka Makineleri nasıl çalışır?

1. Makine içinde bulunan su haznesinin su şamandırasını su şebekesine bağlayınız, eğer yakında su şebekesi yok ise musluklu bir bidon bağlayınız, neden musluklu bidon? bidonda yeterince basınç olmadığından su şamandırası su deposuna su damlatır ve su haznesi taşar.
2. Ticari Efe Kuluçka Makinesinin ana güç düğmesini açınız, fan düğmesini açınız ( sürekli çalışması gerek ).
3. " UP " düğmesine kısa basıp bırakın ve çevirme sistemi ortaya yatay duruma gelince tekrar " UP " düğmesine kısa basıp bırakınız.
4. Sarı çıkım sepetini dışarı alınız, beyaz yumurta viyolüne yumurtaları diziniz, çevirme sistemine yerleştiriniz ve kapağı kapatınız.
5. Yumurta viyolü nü yükledikten sonra çevirme sitemini 45 dereceye getirmek için " UP " düğmesine kısa basıp bırakın.
6. " UP " ve " DOWN " düğmelerine aynı anda basılı tutun ve " DIT " sesi çıkınca bırakınız.
7. Şimdi kanatlı yumurta cinsine göre gelişim ve çıkım derecelerini otomatik ayarlamak için " Mode " düğmesine 3-5 saniye basılı tutun ve kanatlı cinsini seçiniz. " Mode " düğmesine her uzun basılı tutmada otomatik olarak komut değişecektir. Bu seçimden sonra Ticari Efe Kuluçka Makinelerinin kumanda panelinde değişiklik yapamazsınız. Yumurta cinsine göre çıkıma son 3 kala makine kendisi ısı ve nem ayarlarını yapacaktır, siz sadece su haznesinde su olmasını sağlamanız gerek.
8. Çıkım günü geldiğinde çevirme sisteminin ortada yatay durmasını sağlamak için 3 nolu tarifi uygulayın ve beyaz viyol daki yumurtaları sarı sepete aktarın ve sarı sepetleri çevirme sistemine yerleştirerek makinenin kapağını kapatınız.
9. Çıkan civcivleri bir güne kadar makine içinde tutunuz ve her hangi bir yem veya su vermeyiniz. 
10. Tüm civcivler çıktıktan sonra makinenin çalışmasını durdurunuz ( fişini mutlaka prizden çekiniz ). Sepet ve makine iç temizliğini yapınız ( nem ve ısı sensörlerine su gelmeyecek şekilde poşetleyin ).
11. Makine kuruduktan sonra kapağı kapatın ve yeni yükleme yaparken yine bu uygulamayı yapınız. 

Mode komutları ve özellikleri resimde olanlardır.
Chicken = Tavuk
Duck = Ördek
Dove = Güvercin
Pheasant = Sülün

EFE - 1584 Kuluçka Makineleri talimatları:


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi