Menu
Sepetim

Kaz Tüyü Yolma Parmağı

Kaz Tüyü Yolma Parmağı
Kaz Tüyü Yolma Parmağı
Kaz Tüyü Yolma Parmağı
Kaz Tüyü Yolma Parmağı
Kaz Tüyü Yolma Parmağı
Kaz Tüyü Yolma Parmağı
Kaz Tüyü Yolma Parmağı
18,21₺

Kaz Tüyü Yolma Parmağı Kaz Tüyü yolma makinesi parmağı hindi, ördek ve keklik içinde uygundur. Kaz Tüyü yolma parmağı veya tüy yolma makinesi aparatı veya lastiği, tüy yolma lastikleri adı verilmiştir.

Hangi tür kanatlı hayvanlar için kullanılır? Özel silikon karışım sayesinde çok farklı kanatlı cinsleri tüyleri yolma imkanı var. Kaz tüyü yolma, keklik tüyü yolma, hindi tüyü yolma, ördek tüyü yolma, bıldırcın tüyü yolma, tavuk tüyü yolma ve  sülün tüyü yolma.

Her türlü kanatlı tüylerini koparan kazanlı makinelerde kullanılır. Efe Kuluçka Makineleri en uygun ve kaliteli tüyü yolma makineleri satmakta ve Türkiye'de Tüy yolma makinesi satışlarında ilk sıralara yerleşmiştir. Şirketimizde her makinelerde olduğu gibi yedek parçaları tüyü yolma makinesi için de bulunur. Tüyü yolma parçaları kolay değiştirme tekniğine sahiptir. Tüy yolma makinesi parmaklar tüyleri en iyi şekilde tutarak kolayca koparmaktadır. Tüy yolma parmak efe kuluçka Kuluçka güvencesi ile satılmaktadır ve Türkiye'de imal edilmektedir.

Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir. ( en az 10 adet alım )

Kaz Tüyü yolma parmağı özellikleri:

Uzunluk: 9.8 cm, kertik ten sonra 8.5 cm

Uç çapı: 1.5 cm

Başlık çapı: 2.6 cm

Ağırlık:  45 Gram

Kaz, tavuk, ördek, hindi Tüy yolma makinesi parmak Malzemesi:

Yumuşak kremsi renk silikonlu kauçuk Plastik'ten imal edilmiştir. Yumuşak olması kazan dönmesinde gereken formu alır. Yumuşak silikon olması ise kanatlıların tüylerini daha iyi kavrayarak koparması dır ve kemiklere zarar vermez.

Efe Kuluçka Tüy yolma lastikleri, tüy yolma makinesi parçaları mevcuttur.

Kaz Tüyü yolma makinesi parçaları ile alakalı aramalar da bu kelimeler ile satın almanızdan önce arama yapabilirsiniz:

Satılan Kaz tüy yolma makinesi malzemeleri sitemizde mevcut olup sattığımız Tüy yolma makineleri için yedek parmaklarıdır. Hindi yolma makinesi fiyatları sormak için bize ulaşınız. Her tüy yolma makinesi parmak her makineye uymaz ve ölçülere dikkat ediniz.

Bıldırcın Tüy Yolma Makinesi​ Tavuk Tüy Yolma Makinesi​ 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi