Menu
Sepetim

PELET MAKİNESİ

Pelet Makinesi küçük yem veya talaş az kaba olan odun malzemeleri presleyerek tablet şekline getiren makineye denir. Pelet makineleri yem ve benzeri gıda ürünlerini, toz veya odun tahta ağaç talaş benzeri olan ham maddelerin küçük parçalara peletler ve küçük tablet haline gelir. Bu dönüştürmeye pelet'leme işlemi denir. Peletleme işlemi sırasında toplar ile preslenerek delikli diskin arasından geçen toz halinde olan maddeyi presleyerek küçük tabletler benzeri haline dönüştürür. Basılacak olan ürün çeşitlerine göre toz talaş gibi Örneğinde 300 - 400 Ton / cm2 de basınç uygulayarak tablet haline gelir ve pelet yemleriniz hayvanlara vermek için hazır olur. Yüksek basınç esnasında peleti presleyen makinesi yaklaşık 65 -75 derecelik bir ısı oluşur. Ucuz pelet makineleri hakkında bilgi edinmeniz gerek.

NOT: Eldivensiz ve çalışan makineye kesinlikle dokunmayınız. Kullanım öncesi mutlaka en az 20 dakika çalıştırın ve Pelet makinesi 65-70 derece ısıya ulaşmasını bekleyiniz. 

Yem Pelet Makinesi 3 KW yem pelet makinesi fiyatları sitemizde ucuz uygun fiyata mevcuttur. Ticari model odun veya saman pelet makinası satışa sunulur. İkinci el satılan sahibinden pelet makineleri garanti kapsam dışıdır ve piyasada sıfır yem palet makinesi fiyatına satılmaktadır. Not..
77.197,95₺
Pelet Makinesi 4 KW Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın.ÖNEMLİ: Bu Pelet makinesi Talaş için uygun değildir. Talaş pelet üretimi için en az 15 KW kapasiteli pelet makinesi gerekiyor.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değiş..
80.427,99₺
Pelet Makinesi 5 KW yem için uygun makinedir ve 3 adet değirmen toplar mevcuttur. Eğer talaş pelet üretimi yapmak istiyorsanız, o zaman en az 11 KW kapasiteli pelet makinesi satın almanız gerekiyor. Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın. Hobi ..
96.578,19₺
Pelet Makinesi 7.5 KW Talaş için uygun değildir. Hayvan yemi üretimi için kaliteli pelet makinesi . Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.ÖNEMLİ: Bu Pelet makinesi Talaş için ..
112.728,39₺
Pelet Makinesi 11 KW Hayvan yemi üretimi için kaliteli pelet makinesi. Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın. Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.Pelet makinesi nedir?Pelet makineleri yem ve benzeri gıda ür..
135.338,67₺
Pelet Makinesi 2 Toplar yedek parça yem veya talaş için uygun milini disklerin deliklerinden presleme geçirme işlemini yapar. 2 li toplar tek başına yem peleti veya yakıt talaş peleti yapmaz ve sadece yedek parça dır. Pelet lenecek olan ürün çeşitlerine göre toz talaş gibi örneğinde 280 - 300 Ton / ..
3.714,55₺
Pelet Makinesi 3 Toplar yem veya talaş milini disklerin deliklerinden presleyerek geçirme işlemini yapar. Bu 3 lü toplar tek başına yem peleti veya talaş yakıt peleti yapmaz ve sadece yedek parçadır. Basılacak olan ürün çeşitlerine göre toz talaş gibi Örneğinde 300 - 400 Ton / cm2 de basınç uygulaya..
4.360,55₺
Pelet makinesi diski 120 MM hayvan yemlerini şekilli presleyerek deliklerin çapına göre imalatı yapar. Farklı delik çapları ile farklı hayvan yemleri yapmak mümkün olur yem pelet makinesi ile.Kargo ücretini alıcı öder ve kargo içeriğine göre değişken oluyor.Sipariş verirken mutlaka Diskiniz çap..
3.843,75₺
Pelet makinesi diski 150 MM hayvan yemi ni tablet şekline preslenerek deliklerin hacmine göre imal eder. Farklı delik çapları ile farklı hayvan yemleri yapmak mümkün.Kargo ücretini alıcı öder ve kargo içeriğine göre değişken oluyor.Sipariş verirken mutlaka Diskiniz çapını kontrol ederek seçiminizi y..
4.037,55₺
Pelet makinesi diski 198 MM hayvan yemi tablet haline dönüştüren bir yedek parçadır. Değişik delik çapları ile farklı hayvan yemleri yapmak mümkün oluyor. Pelet Makinesi Diski tek başına kesinlikle yem yapamaz.Kargo ücretini alıcı öder ve kargo içeriğine göre değişken oluyor.Sipariş verirken mutlaka..
4.683,56₺
Pelet makinesi diski 220 MM ve farklı gözenek delikleri çaplarıyla hayvan yemini pelet haline dönüştüren bir yedek parçadır. Değişik delik çapları ile farklı hayvan yemleri yapmak mümkün oluyor. Pelet Makinesi Diski tek başına kesinlikle yem yapamaz.Kargo ücretini alıcı öder ve kargo içeriğine ..
5.329,57₺
Talaş pelet makinesi 15 KW odun ve yem için uygundur. Motor gücü ahşap veya kereste tozlarını yakıt pelet haline getirmeye yeterlidir. Motor gücüne göre saatte 150 KG üretimle başlayıp 10 binlerce Ton a kadar talaş üreten pelet makineleri mevcuttur. Piyasada satılan tüm Pelet makinesi yakıt pelet iç..
351.751,34₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)