Menu
Sepetim

Su Pompaları

Su Pompaları kuluçka makinesi nem oluşturmak veya balık akvaryumlarında oksijen sağlamak için kullanılır. Küçük boylarda olan su pompaları hobi amaçlı kullanımlar için uygun. Dere den su taşımak için büyük kapasiteli su pompaları kullanmanız gerekiyor. 

Su pompa boylarına göre suyun yüksek metreye transfer edilebilmesi büyük bir önem taşıyor. Örneğin küçük watt veya devirli su pompası belki en fazla 100 cm yukarı taşır, daha büyük bir pompa ise çok daha yükseklere yani, 3, 4, 8 veya 10 metreden yükseklere taşır. 

Su Pompası Model Aw 500 DC 12 Volt gelişmiş elektronik bileşenler ve yüksek kaliteli aşınmaya dayanıklı şaft kullanır ve düzgün çalışmasını sağlar. Yüksek verimlilik, iyi performans, uzun hizmet ömrü, Uzun süre süreli çalışma sağlar. Sessiz çalıştığından etrafa gürültü yaymaz ve çevreyi rahatsız etm..
1.027,57₺
Su Pompası Model DC 800 12 Volt DC dönüştürülmüş elektrik ile çalışır ve kesinlikle 220 volt elektrik bağlanmaz. Su Pompası Model DC 800 gelişmiş elektronik bileşenler ve yüksek kaliteli aşınmaya dayanıklı şaft kullanır ve düzgün çalışmasını sağlar. Yüksek verimlilik, iyi performans, uzun hizmet ömr..
1.027,57₺
Su Pompası Model Jt 680 DC 6 - 24 Volt aralığında güneş enerjisi solar panelleri elektriği ile çalışabilen nadir pompalardır. gelişmiş elektronik bileşenler ve yüksek kaliteli aşınmaya dayanıklı şaft kullanır ve düzgün çalışmasını sağlar. Yüksek verimlilik, iyi performans, uzun hizmet ömrü, Uzun sür..
1.123,91₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)