Menu
Sepetim

Tavuk Tüy Yolma Parmağı

Tavuk Tüy Yolma Parmağı
Tavuk Tüy Yolma Parmağı
Tavuk Tüy Yolma Parmağı
Tavuk Tüy Yolma Parmağı
Tavuk Tüy Yolma Parmağı
Tavuk Tüy Yolma Parmağı
Tavuk Tüy Yolma Parmağı
16,86₺

Tavuk Tüy Yolma Parmağı tüy yolma makinesi parmağı veya tüy yolma makinesi lastiği, tavuk tüy yolma lastikleri olarak ta adlandırılır. Tavuk tüy yolma parmakları farklı renklerde olabiliyor.

Tavuk tüy yolma makinesi parmak yedek parça olarak satılmaktadır. Hangi tür kanatlı hayvanlar için kullanılır?  

Tavuk Tüy Yolma Parmağı, Kaz tüyü yolma parmakları, hindi tüyü yolma, ördek tüyü yolma, bıldırcın tüyü yolma, tavuk tüyü yolma parmakları, sülün tüyü yolma parmağı ve daha çok fazla kanatlılar için uygundur.

Her türlü kanatlı tüylerini koparan kazanlı makinelerde kullanılır. Efe Kuluçka Makineleri en uygun ve kaliteli tüyü yolma makineleri satmakta ve Türkiye'de Tüy yolma makinesi satışlarında ilk sıralara yerleşmiştir. Şirketimizde her makinelerde olduğu gibi yedek parçaları tüyü yolma makinası için de bulunur. Tüyü yolma parçaları kolay değiştirme tekniğine sahiptir. Tüy yolma makinesi parmaklar tüyleri en iyi şekilde tutarak kolayca koparmaktadır. Ucuz tüy yolma makinesi değil, kaliteli efe kuluçka dan kaliteli tüy yolma makina satışını değerlendirin ve 7/24 teknik servis hizmeti alın. Tüy yolma makinesi parmak efe kuluçka Kuluçka güvencesi ile satılmaktadır ve Türkiye'de imal edilmektedir.

Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

Tüy Yolma makinesi parmak özellikleri:

Uzunluk: 8.7 cm - 9.2 cm

Uç çapı: 1.7 cm

Başlık çapı: 2.8 cm

Ağırlık: 45 Gram

Tüy yolma makinesi parmak Malzemesi:

Yumuşak siyah renk silikonlu Plastik'ten imal edilmiştir. Yumuşak olması kazan dönmesinde gereken formu alır. Yumuşak silikon olması ise kanatlıların tüylerini daha iyi kavrayarak koparması dır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi