Menu
Sepetim

Tavuk Yumurtası Viyolü

Tavuk Yumurtası Viyolü
Tavuk Yumurtası Viyolü
Tavuk Yumurtası Viyolü
Tavuk Yumurtası Viyolü
Tavuk Yumurtası Viyolü
208,34₺

Tavuk Yumurtası Viyolü Gelişim tablası veya kuluçka makine tavuk viyol olarak adlandırır. 88 Tavuk yumurtası çevirme tepsisi içine tavuk yumurtalar gelişim süresinde yerleştirilir ve çıkıma kadar tavuk çevirme tablası da kalır. EFE Kuluçka yedek parça yumurta çevirme tablası gelişim kuluçka makineleri ölçülerine uygun çevirme tablası olarak imal edilmiştir. Kendi yapacağınız el yapımı kuluçka makinesine tavuk çevirme sistemine tavuk tablasını kullanabilirsiniz. Amatör olan kuluçkacılar tavuk çevirme tablasını EFE Kuluçka yedek parça bölümünden satın alarak kullanırlar. Kuluçka makinesi tablası veya çevirme tablası tavuk yumurtaları ölçülerine göre tasarlanmıştır. 88 Tavuk yumurtası viyolü için çevirme tablası PVC den imal edilmiştir. Tavuk yumurtası viyolü tablası EFE Kuluçka Makinelerinde uygun ucuz fiyata satılır.

Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

88 Tavuk yumurtası viyolü Kapasitesi:

Tavuk yumurtası için uygun olan yumurta gelişim tablası 88 ördek yumurtası almaktadır ve yatay dönmektedir. Toplam 88 tavuk yumurtası alan yumurta tablası keklik ve sülün gibi çeşitli yumurtalar için de uygun olur.

Tavuk yumurtası viyolü ölçüleri:

Uzunluk: 50 cm, genişlik 36 cm

Tavuk yumurtası viyolü hazne ölçüler:

Uzunluk: 4 cm, genişlik 4 cm

Yükseklik: 5 cm

Not: Bu tavuk yumurta viyolü, kaz, hindi, bıldırcın ve küçük kuş cinsi yumurtası için uygun bir viyol değildir.

Tavuk yumurtası viyolü gelişim tablası kuluçka makinesi için kullanmak mümkün. Diğer efe kuluçka makineleri yedek parçalar için viyol fiyatları çeşitleri inceleyerek sitemizden online kredi katı ile satın alabilirsiniz.

Tavuk Yumurtası Viyolü ördek yumurtaları için uygundur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi