Menu
Sepetim

3 kablolu nem sensörü

3 kablolu nem sensörü
3 kablolu nem sensörü
3 kablolu nem sensörü
3 kablolu nem sensörü
3 kablolu nem sensörü
3 kablolu nem sensörü
3 kablolu nem sensörü
274,55₺

Mevcut Seçenekler:

3 kablolu nem sensörü Kuluçka Makinesi içerisindeki buhar oranı ölçerek Kuluçka Makinesinde bulunan dijital ekrana değerleri yansıtır. Kuluçka Makinesi nem sensörü tek başına nem oranını sağlamaz, bunun için kontrol paneli yani dijital termostat uyumlu olması gerekiyor. 3 kablolu nem sensörü soketsiz olan kontrol dijital panellerine uygundur. Kablo renkleri belirlenmiş olup yerine takması çok kolay. 

Kuluçka Makinesi Buhar ölçüm Sensorü özellikler fazla yoktur, bilindiği gibi nem sensörü düşük voltaj ile çalışmaktadır ve pano ile sensör arasında yaklaşık 20 metre mesafeye kablo ile sinyal gönderir. Hassasiyeti çok yüksek olan Kuluçka Makinesi Buhar Sensorü bu sayede ani değişikleri kayıt ederek dijital ekrana sonuçları gösterebilir. 

3 kablolu nem sensörü hobi kuluçka makinesi ve ticari kuluçka makineleri seçenekleri ile mevcuttur.

Kargo ücretini alıcı öder.

Kuluçka Makinesi  nem sensörü 5*2,5*1,5 cm, kablo uzunluğu 35 cm veya ticari sensör kablo uzunluğu 145 cm. Dar alanlara monte edile bilinir. Nem kontrol hassasiyeti: %±3RH.El yapımı Kuluçka makinesi ni kendiniz yapın: Efe Kuluçka Makineleri Ekipmanları ve Yedek Parçaları ile becerinizi sergileyin. Ayrıca Kuluçkalık ile ilgi gereken bilgileri efekulucka.com sitemizdeki Türkçe kullanım kılavuzundan okuyabilirsiniz. Efe Kuluçka makinelerin genel ayar ve kurulum bilgileri mevcuttur.

Paramete
fonksiyonlar
ayar aralığı
varsayılan
e1
başlangıç - bitiş süresi
0 -10 dk
2 dakika
e2
nem gecikme
1 - 70% rh
20% rh
e3
nem dengeleme
-30 - 90% rh
0% rh
e4
nemi alma ve nem verme
Nem Alma=0 nemlendirme=1
0


Kuluçka Makineleri Kullanım talimatı ve Kuluçka çıkım sorunları yaşıyorsanız lütfen Kuluçka Merkezi bilgi sayfamızı inceleyiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi