Menu
Sepetim

3 Litrelik Tavuk Yemlik

3 Litrelik Tavuk Yemlik
3 Litrelik Tavuk Yemlik
3 Litrelik Tavuk Yemlik
3 Litrelik Tavuk Yemlik
3 Litrelik Tavuk Yemlik
3 Litrelik Tavuk Yemlik
3 Litrelik Tavuk Yemlik
87,16₺

3 litrelik tavuk yemlik satılık olan sadece tavuklar için değil, ördek kaz, hindi, keklik ve bıldırcın gibi kanatlı hayvanlar için uygundur. Değişik çeşitler ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Farklı tavuk yemlik modeller şirketimiz tarafından satılıyor. 3 litrelik tavuk yemliği her alanda kullanma imkanınız vardır. Tavuklar ve diğer kanatlı hayvanlar için 3 litrelik tavuk yemlik sayesinde yem ihtiyaçlarını tavuklar zorlanmadan gidereceklerdir.

Tavuklar ve farklı kanatlılar için ucuz ve uygun yemlik fiyatları sayesinde yemler etrafa dökülmez ve yem tasarrufunuz kesinlikle olacaktır. 3 litre tavuk yemliği için yemlik malzemeleri sert plastikten üretilmiştir ve darbelere karşı dayanıklıdır. Tavuk yemlik leri kesinlikle sağlığa zarar vermez ve 1. Sınıf plastik malzemeler kullanılır. Tavuklar için Yemlik yerli Türk Malı üretimi olarak satıyoruz. Orta ve küçük boy tavuk yavruları yani küçük tavuk civciv cinsleri için farklı yemlik çeşitlerimizi de tavsiye edebiliriz.

Farklı kümes tavuk yemliği modelleri ve büyük bahçede tavuk üretimi yapıyorsanız bu plastik tavuk yemliği fiyatları tam size göre uygun olacaktır. 

NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir.

3 litrelik tavuk yemlik özellikleri:

Yemlik yükseklik: 24 cm, yemlik haznesi yüksekliği 3 cm

Yemlik genişlik: 26 cm

Yem kapasitesi: 3000 gram

Yemlik ağırlık: 180 gram

Malzeme: Sert plastik ( sağlığa zararsız )

Renkler: Beyaz şeffaf ve kahve renkler 

3 litrelik tavuk yemlik fiyatları, farklı kanatlı hayvan yemlikleri montajları çok basit ve hemen kullanmaya başlamak mümkün olacak. Fiyatı ucuz tavuk yemlikler uygun fiyatlara tavuk yemlik sistemi satın almak istiyorsanız önce yemliklerin fiyatları hakkında bizden bilgi alınız. Kanatlı hayvanların yemlik çeşitleri neden plastik olması gerek? 3 litrelik tavuk yemlik temizlenmesi çok basit ve hızlı. Paslanmaz olmaz ve sağlıklı ortam oluşturmasıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi