Menu
Sepetim

Efe kuluçka makinalari

Efe kuluçka makinalari

Efe Kuluçka Makinası satış kuluçka makinesi Ekipmanları ve satış merkezi:

Efe kuluçka makinalari satın aldıktan sonra edinmiş olduğunuz Efe Kuluçka Makinası 1 yıl fabrika garantilidir. Satış kredi kartı ile taksitli kuluçka makinesi alma imkanı sunan ve piyasada ucuz kuluçka makinası sevkıyatı nı sigortalı olarak yapıyoruz. Kuluçka efe şirketin den alınır ve efe kuluçka profesyonel ekibi ile kuluçka makineleri fiyatları çok uygun fiyat vermektedir. Kuluçka makineleri arıza yaparsa efe kuluçka garanti hizmeti ile size en iyi şekilde yeni efe kuluçka yedek parça temin etmektedir veya yedek parça yı adresinize teslim etmektedir ( garanti kapsamı şartları dahilinde ).

Otomatik kuluçka makinesi olarak ilk aklınıza gelen olan otomatik viyol olması ve otomatik viyol çevirme imkanı olmasıdır. Tabiki olmazsa olmazı otomatik nem sensorü donanımlı olması gerek kuluçka makinası. Otomatik ısı ayarı sayesinde en yüksek otomatik civciv çıkım olmaktadır.

Efe kuluçka ürün lerin hepsi otomatik ve kuluçka makinesi nem ayarı sayesinde gelişim sonrası çıkımı aynı kuluçka makinesi kullanma vardır. Tavuk yumurta cinsler 18 gün gelişim ve 3 gün çıkım için aynı yerde yapılır.  

Efe kuluçka makinesi