Menu
Sepetim

Ekmek Nemlendirici Makinesi

Ekmek Nemlendirici Makinesi
Ekmek Nemlendirici Makinesi
Ekmek Nemlendirici Makinesi
Ekmek Nemlendirici Makinesi
Ekmek Nemlendirici Makinesi
Ekmek Nemlendirici Makinesi
Ekmek Nemlendirici Makinesi
10.665,98₺

Ekmek Nemlendirici Makinesi fırınlarda ekmeklerin dinlenme odasında kullanılmak üzere imal edilmiştir. Ayrıca bu nemlendirici mantarhanelerde Buhar Makinesi olaraktan kullanmak mümkün. 4 adet oynar başlıklı tekerleği olduğundan istenilen yere sürüklenebilir. 4 adet güçlü nem Nozülleri olduğundan çok fazla buhar havaya uçabiliyor ve bu nedenle en az 150 m2'ye kadar olan büyük alanlar için uygun bir ortam nemlendiricidir. Nebulizatörler arasında avantaj sağlamaktadır.

Ekmek fırını buhar makinesi olarak kullanılan nemlendirici sayesinde ekmekler kuru olmayacaktır. Kuruyan ekmekleri bekletme odalarında ekmek kurumasını önleniyor.

Akıllı Ekmek Nemlendirici Makinesi oda buhar makinesi bir uzaktan kumandaya sahiptir ve kullanılarak kolayca ayarlanabilir.

Entegre zamanlayıcı, dezenfeksiyon süresinin doğru olmasını sağlar. Minimaliz tasarımı, buhar makinesini odada şık bir mobilya parçası gibi yapar. Buhar kapasitesini yükseltmek veya azaltmak mümkündür. Uyku modu ile istediğiniz nem ayarında çalıştırarak rahat ederek uyuma imkanı.

Zaman ayarından çalışma süresini 1 ile 12 saate kadar ayarlayabilirsiniz. Fırınlarda, Süpermarkette, okulda, mağazada, Mantar hanelerde, ofiste veya otelde kullanabilirsiniz. 

Ekmek Nemlendirici Makinesi özellikleri:

Model: BE-J001

Voltaj / Frekans: 220 Volt / 50 Hz.

Watt gücü: 110 Watt.

Su tankı kapasitesi: 21 Litre.

Maksimum atomizasyon: 1800-2000 ml / Ltr. / Saat.

Ekmek Nemlendirici Makinesi ölçüler:

Yükseklik: 64 cm, genişlik: 26 cm, derinlik 26 cm

NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

Video için Link üzerine tıklayınız.

https://www.youtube.com/shorts/puXIw7CuF_E

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi