Menu
Sepetim

Fare Kapanı

Fare Kapanı
Fare Kapanı
Fare Kapanı
Fare Kapanı
Fare Kapanı
Fare Kapanı
Fare Kapanı
Fare Kapanı
Fare Kapanı
1.227,42₺

Mevcut Seçenekler:

Fare Kapanı Elektro Şoklu Kemirgen imha eden Fare Kapanı veya elektrikli fare kovucu. Fare kapanı yüksek voltajlı ve Elektro Şoklu olarak Fare Kapanı ve tüm kemirgenler için bir kabus haline gelmiştir. Elektro Şoklu Fare Kapanı hem hijyenik hem de zehir kullanmadan sadece yüksek voltaj ile kemirgenler ve fare türlerini etkisiz hale getirir. 

Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

Özellikle ahır, kümes, bahçe, otel kompleksleri, spor alanları, genel yaşam alanları ve ev ortamında güvenli bir şekilde kullanımı mümkündür.

Ölçüler: Uzunluk: 22 cm 

Genişlik: 10 cm

Yükseklik: 13 cm

Nasıl çalışıyor: Elektro Şoklu Fare Kapanının içerisine yem konulur ve fare yem kokusunu alınca kapanın içerisine girer. Elektro Şoklu Fare Kapanının arka tarafına ulaştığı anda yüksek bir voltaj üretilerek fareyi etkisiz hale getirir ve kapanın üst tarafındaki yeşil ışık kırmızıya dönüşür. Kırmızı ikaz lambasını gördüğünüz an Elektro Şoklu Fare Kapanının içerisinde etkisiz hale gelmiş olan Kemirgen fareyi alarak imha edebilirsiniz. 

Elektrikli Fare Kapanının özelikleri: 

Hijyenik, küçük boy ve yer kaplamaz, etkili ve kolay kurulum, sessiz çalışma, çevreye zararsız, doğa dostu, kullanımda tehlike teşkil etmez, hem pil hem de adaptörle ile çalışma, elektrik tüketimi çok az.

Elektro Şoklu Fare Kapanı 4 adet orta C orta Alkaline kalem pil ile yaklaşık 50 fare öldürür. 6 volt adaptör ile şarj edinebilir piller ile elektriksiz ortamlarda çalışabilir. Periyodik temizlik çok hızlı ve kolay yapılır.  

NOT: Fareyi etkisiz hale getiren elektrikli fare kapanı çocukların erişemeyeceği yere koyunuz ve evcil hayvanlardan uzak tutun. Yanlış kullanıma dikkat ediniz, aksi halde elektrik çarpması olabilir. Basınçlı su üzerine tutmayınız. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi