infrared ısıtıcı

infrared ısıtıcı

infrared ısıtıcı ile civciv ısıtma mümkün. İnfrared kümes ısıtıcıları ile kümes hayvanlarınızı gelişim süresinde sıcak tutabilirsiniz. Uygun fiyatlara satılan infrared ısıtıcılar sadece kümes hayvanlarını ısıtmada değil, her türlü sürüngen hayvanları veya solucan tekneleri ısıtmalarda kullanılır.

İnfrared ısıtıcılar küçük kapalı alanlarda kullanılması uygun görünmüyor, kullanma alanları büyük kümeslerde daha uygun olacaktır. Küçük metrajlı civciv büyütme veya büyütme kafeslerde biz şirket olarak önermiyoruz.

Küçük alanlarda seramik ısıtıcı çeşitlerini öneririz. Tüm ısıtıcı gruplarında mutlaka bir ısı ayarlamalı termostat kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. İnfrared ısıtıcı 150 watt, 250 watt ve 275 watt seçeneklerle satılmaktadır. Seramik ısıtıcılar ise 75 watt, 100 watt, 450 watt veya 650 watt seçenekleri ile satılıyor.

Farklı kümes ısıtıcıları ise fanlı kümes ısıtıcısı dır. Fanlı kümes ısıtıclar 3 kademe ile çalışır, 100 watt, 200 watt veya 300 watt olarak. Ayrıca fanlı kümes ısıtıcılarda LED aydınlatma mevcuttur.

Diğer civciv, kümes veya solucan tekneleri için toprak altı ve toprak üstü halojen tüp ısıtıcı modelleri mevcuttur. İsterseniz halojen ısıtıcı, isterseniz karbon fiber tüp ısıtıcı seçeneklerini kullanabilirsiniz. Büyük alanlar için 1000 watt olan quartz ısıtıcı modelini tercih ediniz.

Türkiye'nin en çok ısıtıcı satan firma olmaktan ve sizlere bu seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Kümeslerinizi ısıtmadan önce bizden bilgi almadan farklı ısıtıcı satın almayınız.


İnfrared ısıtıcı çeşitleri:


150 watt infrared ısıtıcı   Seramik ısıtıcı çeşitleri   Halojen tüp ısıtıcılar   Quartz cam tüp ısıtıcı   Karbon fiber quartz tüp ısıtıcılar


Önemli NOT: infrared ısıtıcıları mutlaka bu örnek termostat ile çalıştırınız:

ısıtıcı termostat


Diğer ısıtıcı çeşitleri modellerimiz için sayfayı ziyaret ediniz.

Sert siyah paslanmaz demirden oluşan ticari kuluçka makinesi motor dişlisi satılan viyol çevirme mot..
19,90TL
Avokado kolay ve darbesiz ağaçtan toplamak için çeşitli makineler ve yöntemler icat edilmiştir. Avak..
79,90TL
NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo ücreti ürünlere göre değişkenlik gösterir.yem pelet makinesi..
7.890,00TL
Ucuz fiyata satılan suluk yemlik takimi 2 parça olarak satılıyor. Yeni çıkmış küçük kanatlı cinsleri..
18,90TL
Hindi ayak bilezikleri numarasız ve 6 farklı renklerden oluşur. Ayarlanabilir klips 16 mm'ye kadar d..
0,75TL
Küçük kuş kafesleri için çok uygun  ve hijyenik 0,5 litrelik suluk uygun fiyatlara satılmaktadı..
6,90TL