Menu
Sepetim

Kaz Hindi Kesim Hunisi

Kaz Hindi Kesim Hunisi
Kaz Hindi Kesim Hunisi
Kaz Hindi Kesim Hunisi
Kaz Hindi Kesim Hunisi
Kaz Hindi Kesim Hunisi
707,38₺

Kaz Hindi kesim hunisi fiyatları aynı huni gibi şeklinde dir. Kaz, Kindi ve sülün büyüklüğünde olan kanatlı hayvanların kesimini kolaylaştırmak için üretilmiştir. Kaz Hindi veya Sülün kesme hunisi sadece kanatlıları kesim amaçlı değil ve tabii kaz hindi sülün bakımı veya sağlığı için hunileri kullanma imkânı oluyor.

Kaz Hindi kesim hunisi makinesi fiyatları özellikleri ise:

Malzeme: Paslanmaz galvaniz kova türü

Ölçüler: Üst çapı 30 cm, alt çap 12 cm ve yükseklik ise 34 cm

Sabitleme montaj aparatları: 2 parça vardır

Hindi veya kaz kesim hunisi  makinesi nasıl ve nerelere sabit monte edilir:

Her hangi bir duvara veya ahşap benzeri yerlere vida ya da çivi ile sabitlenir. Pakette gelen asma aparatına huniye monte edip askıyı geçirirsiniz ve iş bitimi sonrası kolayca çıkarılır.

Bilgi: Kullanım sonrası sıcak su ile yıkanmasını tavsiye ederiz ve kurulayarak bir pakete sarıp muhafaza ediniz. 

Kaz Hindi kesim makinesi kullanımı çok basit olduğundan tavukların bakımlarında veya tedavi aşamasında da çok kullanılan bir huni haline gelmiştir.

Kaz Hindi kesim makinesi fiyatları, ucuz kaliteli huni kesim aparatı ile sülün tavus kuşu kanatlı hayvanları tedavi veya bakımı kovası rahat kolay pratik kullanım.

Not: Tavuk kesme hunisi makinesi veya ördek kesme makinası olarak kullanmanız tavsiye edilmez, çünkü küçük çins kanatlılar için bu kesim aparatı büyük olacaktır. Sitemizde mevcut olan tavuk ve ördek kesme makinası mevcuttur.

Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi