Menu
Sepetim

Köstebek Kovucu

Köstebek Kovucu
Köstebek Kovucu
Köstebek Kovucu
Köstebek Kovucu
Köstebek Kovucu
Köstebek Kovucu
Köstebek Kovucu
510,58₺

Köstebek Kovucu nasıl çalışır? Etkili olmasını istediğiniz alanın ortasını tespit ederek köstebek cihazının sapını yaklaşık 15 - 20 cm toprağa saplayınız. Köstebek kovucu nun başlığında plastik korumayı çekerek çıkartınız. Toprağa saplarken köstebek kovucu aparat gölgede kalmasın, aksi durumda mini güneş enerji şarjlı pili doldurmaz ve köstebek kovucu çalışma gücü düşük olacaktır. Pilin tam kapasite dolması yaklaşık 8 saat çok güneşli havada veya 16 saat bulutlu havada olacaktır. Köstebek Kovucu cihazın başlığı altında " ON " düğmesinden açıyorsunuz ve pilin tam dolu olup olmadığını kontrol ediyorsunuz.

Kovucu cihazının çalışma durumu ve çalışma amacı: 2 saniye çalışarak toprağa sinyal dağıtımı yapar ve 30 saniye bekleme moduna geçerek tekrar sinyal gönderimi için hazırlanır. Toprağa gereken frekanslarda sinyal yayarak zararlı hayvanları rahatsız ederek uzaklaştırır. Bu durumda fare kovucu olarak, köstebek kovucu ve bazı bölgelerde akrep kovucu ile yılan kovucu görevini de görüyor. Not: Köstebek kovucu ilk çalıştığında çevrede olan köstebekler ve fareler çok hareketli olacaklardır, fakat 10-12 gün sonra kovucunun etkisinden bahçe veya tarlanız temizlenecektir. Yağmura dayanaklı köstebek kovucu olduğundan yağmurlu havada köstebek kovucusu zarar görmez ve etkisi devam edecektir, çok fazla sel veya su akıntısı olması durumunda mutlaka kovucuyu çıkartınız ve kurulayarak kuru ortamda muhafaza ediniz..

NOT: Toprağa saplarken kesinlikle çekiçle ve benzeri sert ürünle kovucunun başından çakmayın, mutlaka saplamayı elle veya toprağı açarak yapınız.

Güneş enerjili köstebek kovucu özellikleri:

Malzeme: ABS, HDPE sağlığa zararsız plastik malzemeden imal edilmiştir

Dış mekan uyumluluğu: tamamen izolasyonlu malzeme ve dış mekana uyumlu

Uygulanabilir alan etkisi: 600-800 ㎡

Frekans: 400Hz

Şarj cihazı: Şarj edilebilir

Çalışma güç kaynağı: Güneş enerjisi ile

Şarjlı Pil: 1 adet Ni - MH AA 1.2 Volt 700 mAh uygun görülmüştür

Pil voltajı: 2.0 Volt

Elektrik tüketimi: Çalışma durumunda 14 mA, bekleme modunda 1.9 mA

Köstebek kovucu boyutu: 385 mm * 95 mm * 80 mm

Net ağırlık: 130 gram

Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi