Menu
Sepetim

Kuluçka

Kuluçka

Efe Kuluçka Makineleri Aksesuar ve Yedek Parça satışı ile kuluçka makinesi satan şirketler firmalar arasında en iyi kuluçka makinesi markası.

7/24 Teknik Destek İletişim Satış Pazarlama Hattı Satış ve Pazarlama Kurulum ve Teknik destek. Kuluçka makinası kullanım kılavuzu hemen satın al ve sıkça sorulan Sorular, Garanti ve İade Şartları, Kullanma Kılavuzunu incele.

Efe Kuluçka Makinesi

Efe Kuluçka Makineleri Ürünlerimiz 1 yıl fabrika garantilidir. Genel garanti kapsama şartları geçerlidir ve bozulduğu takdirde yeni ürün vermekteyiz. Faturayı ve Ambalajı saklayınız. Tüm ürünlerimizde Türkçe kullanma kılavuzu mevcuttur. EFE Kuluçka makineleri mızın Satış sonrası 7/24 telefon ve görsel desteğimiz mevcuttur. 

Sipariş ve Teknik Destek için Tel:0 544 232 40 85. Tüm ürünlerimiz için bizi arayabilir sürekli bilgi alabilirsiniz. Kargo ücreti ( sigortalı ) alıcıya aittir ve makine ücreti kargo teslimatında kapıda ödenir; yaklaşık 8 - 35TL. Banka Havalesi, Kredi Kartı ile peşin veya Kredi Kartına taksitli ödemede ise kargo ücreti biraz daha ucuz olur.

Ürünlerimiz yeni (sıfır) ve ambalajda gönderilir. 220 volt ile çalışan viyol her 2 saatte sağ ve 2 saatte sola otomatik döner. Web sitemizden tüm ürünlerimizi satın alabilir satın alma seçeneklerinden faydalanabilir kargonuzu takip edebilirsiniz. Efe Kuluçka Makineleri satın almak için ürünün üzerine tıklayarak diğer ürünlerle karşılaştırabilir ürünü inceleyebilir beğendiklerinizle ekleyerek daha sonra da satın alabilirsiniz.

Hobi kuluçka makinası fiyatları ucuz olmasına rağmen tüm ürünlerimiz kaliteli üretilir. Bazı Müşterilerimiz ise Ankara'da kuluçka makinası satan yerler var mı diye bize soruyorlar. Bizim satışımız sadece Alanya'da merkezi olan Merkez Mağazamız dan kuluçka makinası ve yedek parçalar satılır. İzmir veya Bornova da kuluçka makinası bayiliğimiz yoktur ve itibar etmeyiniz. Aynı şekilde kesinlikle Bursa da her hangi ucuz kuluçka makinesi satmıyoruz. Eskişehir den kuluçka makinesi fiyatları soran çok müşterilerimiz oluyor ve çok satışlar oluyor. Küçük kuş yumurtaları yani kanarya kuluçka makinası olarak EFE - 8 veya EFE - 12 lik modellerimiz çok uygundur.


Efe Kuluçka Makineleri
2. el kuluçka makinesi satmaz, ancak facebook.com/efekuluckaci grubumuzda 2. el kuluçka makineleri satabilir veya talebinizi paylaşabilirsiniz.

Kuluçka Center yardım ve Kuluçka bilgilendirme Merkezi sayfamızdan da gereken bilgileri Efe Kuluçka makinesi hakkında alabilir veya paylaşma imkanınız vardır.

Ayrıca bazı Şirketler Efe Kuluçka adımızı kullanarak bizim Efe Kuluçka Makinelerimizi satmakta veya pazarlamaktadır, gerçek Efe Kuluçka Makinesi ni www.efekulucka.com sitesinden sipariş verebilir veya iletişim bölümünden telefon ile siparişini Efe Kuluçka sipariş destek hattını arayarak yazdırabilirsiniz.