kuluçka makinası fiyatları

Ucuz Kuluçka makinası fiyatları

Diğer ucuz kuluçka makinası fiyatları ile efe kuluçka makineleri arasında fiyat fark neden ve nedir?
Diğer kuluçka makineleri üretici eski şirket olduklarından isim satmaktadır, ve fiyatları yüksektir.
Efe Kuluçka Makineleri piyasada yeni olmasına rağmen Türkiye de kuluçkalık camiasında tanınmış olması ile hem kaliteli hemde uygun fiyata Efe Kuluçka Makineleri ni değerli kuluçkalık yapan camiasına sunmakta ve satmaktadır. 

ikinci el

Ucuz Kuluçka makinası fiyatları

Efe kuluçka web sitemizde bulunmaz.

Ekonomik Kuluçka makineleri kullanabilmeniz için sizlere 2 çeşit kuluçka makineleri sunuyoruz:

hobi amaçlı PVC den yapılmış EFE 12 den EFE 112 tavuk yumurtası kapasitesine kadar olanlar amatör kuluçka makineleri dir.

Profesyonel Efe Ticari Kuluçka makineleri ise diğer şirketlerin sunduğundan daha uygun ve dahada geliştirilmiştir. Efe Ticari Kuluçka Makineleri diğer kuluçka makinelerine göre çok daha uygun ve ekonomik fiyatlara sizlere satılmaktadır. 

Hangi kuluçka makinesini satın alayım diye düşünmeyin, efe kuluçka makinesi daha kaliteli dir. Efe Kuluçka Makineleri ucuz olduğundan kalitesinden taviz vermemiştir ve aksine daha geliştirilmiş makineler üretilmektedir.

Efe kuluçka makineleri 7/24 saat telefon ile teknik hizmeti vermektedir. Diğer şirketlerin teknik servis hizmeti hakkında bilgimiz yoktur.

Uygun fiyata efe kuluçka makinesi elde edinmek isterseniz şirketimizin satış departmanı ile iletişime geçiniz ve bilgi edinerek size göre en uygun hangi makine hitap ediyor ise onu sipariş edebilirsiniz.

Efe civciv çıkarma makinası ile yüzde yüz çıkım alırsınız demiyoruz ama uzun zamandır deneyimli müşterilerimizin ifadelerine istinaden ortalama %80-90 civciv çıkımı alıyorlar. Kuluçka Makineleri kullanım şartlarına uygun ve hazır olursanız.

Efe Kuluçka Makineleri modellerini her dönem daha da kalite ve uygun fiyata sizler değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Şimdiden sizlere hayırlı ve uğurlu civciv çıkım ları dileriz.

1056 tavuk yumurta kapasiteli tam otomatik kuluçka makinesi bizde 5.650 TL, zira diğer şirketlerde ise en az 7.500 - 8.000 TL ödersiniz. Makine özellikleri ise Efe Kuluçka Makinelerin de daha da kaliteli ve daha da teknoloji ile donatılmıştır.
32 deve kuşu kapasiteli kuluçka makinesi bizde 4.200 TL, diğer şirketlerin çoğunda hazırda yoktur ve size 2-3 ay üretim için zaman verirler, fiyatı ise en az 10.000 TL dir.

Sert siyah paslanmaz demirden oluşan ticari kuluçka makinesi motor dişlisi satılan viyol çevirme mot..
19,90TL
Avokado kolay ve darbesiz ağaçtan toplamak için çeşitli makineler ve yöntemler icat edilmiştir. Avak..
79,90TL
NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo ücreti ürünlere göre değişkenlik gösterir.yem pelet makinesi..
7.890,00TL
Ucuz fiyata satılan suluk yemlik takimi 2 parça olarak satılıyor. Yeni çıkmış küçük kanatlı cinsleri..
18,90TL
Hindi ayak bilezikleri numarasız ve 6 farklı renklerden oluşur. Ayarlanabilir klips 16 mm'ye kadar d..
0,75TL
Küçük kuş kafesleri için çok uygun  ve hijyenik 0,5 litrelik suluk uygun fiyatlara satılmaktadı..
6,90TL