.

Kuluçka Makinesi

Kuluçka Makinesi


Satın almak isteyen Kuluçka makinesi kullanıcılar ilk önce EFE Kuluçka Makinelerini incelesin. Resmi www.efekulucka.com sitemizde her zaman yeni model kuluçka makineleri sunmaya devam ediyoruz.

 

Yeni seri modelleri
 

Kuluçka Makinesi
 

EFE 60 lık Kuluçka Makinesi ve EFE 120 lik Makinesi dir. Bu Yeni model EFE Kuluçka Makineleri serisinde olan özellikler ise viyollerin yatay kanallı olmalıdır ve yumurta yerleştirme yucaları olmamasıdır. Viyoller kanal sistemi olduğundan yumurtaları serbest yatırma imkanı sunulmuştur. Yatay kanallı viyllere yumurta adeti yükleme ise yumurtaların büyüklüğüne göre değişecektir. Bu yeni EFE Kuluçka Makinesi modelleri Kaz yumurtaları için uygundur fakat hobi amaçlı kaz civcivleri çıkımı içindir. Sürekli kaz yumurtası kullanmak isteyen müşterilerimize mutlaka ticari kaz kuluçka makinesi öneriyor ve tavsiye ediyoruz. Hindi yumurtalarıda bu EFE 60 ve 120 lik modellerde uygun olacaklardır. Diğer kanatlı hayvanlar yumurtaları tabiki yeni EFE Kuluçka Makineleri ™ modellerinde uygun olacaktır. Mkinelerinin işlevleri ve görselleri eski modellere benziyor ama kuluçka makinesinin içindeki viyol farklıdır. 

 

Bu duyurumuzda sizlere tabiki yeni modellerimizin resimlerini burada paylaşacağız. Dediğimiz gibi, yeni kuluçka makinesi almadan önce mutlaka bize ulaşınız ve isteiğinize ve ihtiyacınıza göre en uygun kuluçka makinesini sunalım. Tüm makinelerimizde 1 yıl EFE Kuluçka Makineleri Garantisi mevcuttur ve tabiki piyasada olan en iyi teknik hizmet servisimizi sizlere sunmaktayız. 

 

Yeni model EFE 60 lık Kuluçka Makinesi:                                                    Yeni model EFE 120 lık Kuluçka Makinesi:

EFE 60 lık Kuluçka Makinesi EFE 120 lik kuluçka makinesi

Yatay kaz viyolü