Menu
Sepetim

kuluçka makinesi fiyatları

Kuluçka makinesi fiyatları

Efe kuluçka makinesi fiyatları uygun ve kaliteli olarak hizmete sunulmaktadır. Efe kuluçka model leri 1 yıl fabrika garantili ve Türkiye de ucuz kuluçka makinası olarak satılmaktadır. 2. el Kuluçka makinesi fiyatlarından daha uygun sıfır kuluçka makinesi satmaktayız. Kuluçka makinası almak isteyen öncelikle  Kuluçka makine veya makina fiyatlarını incelesin. Efe kuluçka makinesi fiyatları genelde 2. el kuluçka makinaları veya diğer kuluçka makinesi üreticilerden daha ucuz dur. Efe kuluçka makineleri satın almak ve kullanmak çok basit ve kolay dır. Ucuz kuluçka makinesi yerine kaliteli Efe kuluçka makineleri fiyatları nı inceleyiniz.

Efe Kuluçka Makineleri satış sonrası daima sizlere teknik destek vermektedir ve sizlere yüksek civciv çıkım almanızda yardımcı olmaktadır.

Ayarlarda LS ve HS yi değiştirmiyorlar insanlar. LS = alt sıcaklık sınırı 36 ile 36,5 olması gerekiyor, yani makine 36 ının altına düştüğü an tekrar ısıtmaya başlama komutu ve AL de buna 01,0 ile komut vermektedir. Aynı şekilde de HS nin üst sınır ısıtma durması 38 olmalı ve buda AH 01,0 ile komut almaktadır. Fabrika ayarları ise LS 30 ve HS 39 olarak ayarlıdır. Set ayarından LS ve HS yazdığım ayarlara getirilmeyince makine ısı sı 30 ile 39 derece arası değişmektedir ve yumurtalara bu aşırı fark zarar vermektedir. Bu konuyu lütfen çıkımı az olan arkadaşlarla paylaşır mısın? Diğer Ayarlar için Kullanma Kılavuzu

Ödeme şekli: Kredi kartı ile tek çekim veya Kredi Kartına Taksitli imkan www.efekulucka.com web sitemizde, Banka havalesi yada kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme imkanları. Tavuk yumurtası 21 günde civcive oluşur. 18 gün gelişim zamanı vardır ve 3 gün çıkım zamanı vardır. Gelişim zamanın da nem değeri %60 civarı olması uygundur ve son 3 gün de nem oranı % 70 civarı olması uygundur. Isı değerleri ise 18 gün gelişimde 37, 5 ve son 3 gün çıkımda 36,5 iyidir.

Kuluçka makinesi fiyatları​

incelerken mutlaka kaliteyi kontrol ederek kuluçka makinesi satın almanız tavsiye edilir.