Menu
Sepetim

Kuluçka Makinesi imalatı

Kuluçka Makinesi imalatı

Kuluçka makineleri imalatı konusunda EFE Kuluçka Makineleri tecrübe edinerek en iyi ve en kullanışlı olan Kuluçka Makinesi imalatı nı sizler için gerçekleştirmiştir.

Kuluçka Makinesi imalatında sadece en kaliteli kabinler için sac seçimi yapılmaktadır. Sac levhaları 0,5 mm lik paslanmaz alüminyum dan imalat için kullanırız. Yumurta çevirme sistemi için 14 Watt gücünde 2.5/3 rpm ortadan milli çevirme motoru kullanıyoruz, bu motor sayesinde 6000 adet tavuk yumurtasına kadar çevirir.

Kuluçka Makinesi imalatı nda en önemli faktör isi kullandığımız 5 fonksiyonlu dijital ful otomatik termostat olmaktadır. Bu dijital termostat sayesinde kuluçka makinesinin içindeki nem, ısı ve çevirme tamamen otomatik çalışır ve iç ısıda veya nemde dengesizlik olmaz. Dolayısıyla kaz yumurtaları için çok önemli olan sabit ısı ve sabit nem EFE Kuluçka Makinelerinde sağlanmaktadır. Tabii bu durum Deve Kuşu yumurtaları için de geçerlidir.

Müşterilerimizin aldığı sonuçlara göre deve kuşu üretimi çok zor olmasına rağmen bizim Deve Kuşu makinelerinde çıkım oranı yüzde 60 ile yüzde 70 arasıdır. Kaz yumurtaları için bu yüzde oranı daha yüksek olarak 90-95 lere çıkmaktadır. Tavuk, bıldırcın, ördek ve hindi yumurtalarında olan çıkım oranları hemen hemen yüzde 100 ulaşmaktadır. Kuluçka Makinesi imalatı hassasiyet isteyen bir bölümü ise makine içindeki ısı ve nem kalibrasyonu, EFE Kuluçka olarak biz bu kalibrasyonu kullandığımız kabin izolasyonu ile çözüme ulaştırdık. Anlayacağınız şu; biz sizleri ve başarınızı düşünerek sadece kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Geri kalan başarınız ise yumurtalara ve sizin kullanma talimatlarına uymanızdır.

Her hangi bir sorunuz olursa çekinmeden bize ulaşınız. Şimdiden sizlere en iyi başarıları dileriz.

Kuluçka Makinesi imalatı​

bir tesadüf değildir ve Kuluçka Makinesi imalatı tecrübelere dayanır.