Menu
Sepetim

Kuluçka Makinesi Nem Nozülü

Kuluçka Makinesi Nem Nozülü
Kuluçka Makinesi Nem Nozülü
Kuluçka Makinesi Nem Nozülü
Kuluçka Makinesi Nem Nozülü
Kuluçka Makinesi Nem Nozülü
250,00₺

Kuluçka Makinesi Nem nozülü 24 volt metal nozül seçeneği mevcuttur. 12 LED mevcuttur. 24 Volt metal nem nozülü buhar yapar. 24 volt metal nozül Adaptör ile çalışır ve Ultrasonic metal nem nozülü olarak adı geçer.

Kuluçka Makinesi Nem Nozülü sizin Kuluçka makinasını otomatik olarak nemi sabit tutma yedek parçasıdır. Kuluçka makineleri nin vaz geçilmez nozül yedek parçası haline gelen nem nozülü yeni model Efe Kuluçka Makineleri ile uyum sağlamaktadır. Kuluçka nozülü artık satılan Ekipmanlar arasında rağbet görerek bu yılın çok satan nozül yedek parça bölümünde yer almıştır. Bir çok Kuluçka şirketi USB bağlantısı ile çalışan nozülü aynı zamanda Kuluçka makinası aksesuar ları olarak da aldanmıştır. En çok nem nozülü ise Kuluçka el yapımı nda kullanılmaktadır ve bu haliyle nozül kullanılan malzemeler arasında talep görmektedir. Efe Kuluçka makinelerinin sattığı nozül yani nem kontrol cihazı ise 1 yıl garantili ve çok kolay kullanımı vardır. Nozül kuluçka makinesi içerisinde bulunan USB kablosuna bağlanır ve Kuluçka makinesinin kumanda panelinden nozül nem sabitleyici olarak istediğiniz nem ayarına sabitlersiniz. Kuluçka Makinesinin içerisinde ki hava sirkülasyonunda sabitlediğini nemi eşit değerlerde dağıtarak yumurta gelişimi ni ve çıkımı nı kolaylaştıracaktır. Kuluçka Makinesi Nem nozülü nasıl çalışır ve nem nozülü nasıl yapılır artık biliyorsunuz.

Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

24 Volt Metal Kuluçka Makinesi Nem Nozülü Ultrasonic metal ve LED ışıklı veya ışıksız nem nozülü 24 Volt Adaptör ile çalışan:

Voltaj: 24 Volt Adaptör bağlantılı ( Adaptör hariç satılır ) 

Boyut: 4,5 * 4,5 cm

Ses: < 35 db den az

Sertifika: Patent ve ISO / ISO 9001 / 2008

Kullanım alanı: 24 volt ile çalışan nem higrostat larının tüm termostatların bağlama imkanı.

Kuluçka Makinesi Nem Nozülü diğer farklı model kuluçka makinaları na uymaktadır.

Tavsiye edilen 24 volt adaptör:

 24 volt nem nozül adaptörü

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu