Solucan ısıtıcılar

Solucan ısıtıcılar

Solucan ısıtma sistemleri farklı yöntemler ve farklı ısıtıcı çeşitleri ile mümkün olmaktadır. Her solucan tekne ısıtıcıları ile solucan yatağı ısıtma mümkün olmuyor. Seçeceğiniz solucan tekne ısıtıcı çok önemli olacaktır. Örneğin:

Solucan havuzu ısıtma

solucan havuz ısıtma toprak üstünden mi ve toprak altımı olacak? Toprak altı solucan nasıl ısıtılır veya toprak üstü solucanlar nasıl sıcak tutulur konusunda tecrübeli uzmanlardan bilgi almanızı öneririz. Biz EFE Kuluçka Makineleri olarak bir çok farklı çeşitler solucan kasaları ısıtıcı sunarak sizlerin işinizi görecek ve solucan yetiştirmede çok faydalı olacaktır. Solucan kasası ısıtma yaparken mutlaka ısı ayarlı bir termostat kullanmanız şiddetle önerilir. Aldığımız bilgilere göre solucan kasası ısıtıcı ortalama 22 ve 25 derece sıcaklıklar arası çalışmaları gerekiyor. Bu ısı ayarlamalı 0 - 40 derece olan termostat sayesinde gereken ısıyı sabit tutma imkanına sahipsiniz.

Solucan tekneleri ısıtma sistemleri solucan havuz ısıtma ile alakalı solucanları ısıtan modellerin fiyatlarını mutlaka inceleyiniz. Her ucuz olan her hangi bir solucanları sıcak tutacak basit solucan ısıtıcı ampul kesinlikle uygun değildir, mutlaka sitemizde bulunan ısıtıcı çeşitlerimizi inceledikten sonra karar verirsiniz. Isıtıcı çeşitlerimiz hem toprak ve hem de toprak altı ısıtmalar ile uygundur ve birçok müşteri memnuniyetimiz vardır.

Isıtıcı çeşitleri için daha fazla bilgi almak istiyorsanız yandaki linki tıklayınız. EFE Kuluçka Makineleri Solucan ısıtıcı çeşitleri

Solucan Havuz Isıtma Solucan ısıtıcılar

Sert siyah paslanmaz demirden oluşan ticari kuluçka makinesi motor dişlisi satılan viyol çevirme mot..
19,90TL
Avokado kolay ve darbesiz ağaçtan toplamak için çeşitli makineler ve yöntemler icat edilmiştir. Avak..
79,90TL
NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo ücreti ürünlere göre değişkenlik gösterir.yem pelet makinesi..
7.890,00TL
Ucuz fiyata satılan suluk yemlik takimi 2 parça olarak satılıyor. Yeni çıkmış küçük kanatlı cinsleri..
18,90TL
Hindi ayak bilezikleri numarasız ve 6 farklı renklerden oluşur. Ayarlanabilir klips 16 mm'ye kadar d..
0,75TL
Küçük kuş kafesleri için çok uygun  ve hijyenik 0,5 litrelik suluk uygun fiyatlara satılmaktadı..
6,90TL