Menu
Sepetim

5 Diskli Buhar Nozulü

5 Diskli Buhar Nozulü
5 Diskli Buhar Nozulü
5 Diskli Buhar Nozulü
5 Diskli Buhar Nozulü
5 Diskli Buhar Nozulü
5 Diskli Buhar Nozulü
5 Diskli Buhar Nozulü
5.329,57₺

Mevcut Seçenekler:

5 diskli buhar nozülü AC-48 volt adaptör ile çalışıyor ve Adaptör ile satılıyor. Ayrıca 5 disk göbekli nem nozülünün su haznesine yerleştirilmek üzere orijinal geniş tabanlı yerleştirme gövdesi. Nem nozülüne ait olan gövdesi nem buhar cihazından bağımsız olarak kullanılır. Bu gövde ise 5 göbekli diskli nozülün çalışmasını hiç bir şekilde engellemez veya etkilemez. Otomatik buhar oluşturma imkanı oluyor, ancak bunu bir higrostat ile sağlayabilirsiniz. Sert paslanmaz çelikten imal edilen 5 disk göbekli nozül paslanmaz ve her kullanım sonrası kireci temizlerseniz uzun vadeli işlevini görecektir. Tavsiye edilen temizlik ise bir kaç saat sirkenin içinde kalması yeterlidir. Kullanım şekli: 5 göbeğin üzerindeki yuvarlak metal su işaretine kadar bir hazneye suyu doldurunuz ve AC-48 Volt adaptörü elektriğe takın. Susuz kesinlikle kullanmayınız ve su seviyesi 5 göbekli buhar nozülünün üzerindeki bulunan yuvarlak metal altında olamaması gerekiyor. Üzerinde bulunan seramik disklerden birisi veya bir kaçı olmadan veya gevşek durumda kesinlikle çalıştırmayın. Elektriği bağlı olan nem nozülüne kesinlikle dokunmayınız. 

Ultrasonik soğuk buhar çıkartan 5 disk göbekli metal nem çıkartan alete nozül deriz. Farklı Kuluçka makinesi firmaları bu büyük göbekli nem nozülünü kullanırlar ve ayrıca mantar yetiştirmede çok etkisini gösterir. Mantar imalat hanesine kullanılan büyük nem veya buhar makineleri mevcuttur. Nem ayarı olmayan termostat ile çalıştıramazsınız, mutlaka nemi ayarlayabilecek higrostat veya nem ayarlamalı termostat olması gerek. Su haznesinde sürekli su olmasını sağlamak amaçlı su deposu mini şamandıra uygun olacaktır.

Ultrasonik buhar nozülü özellikleri: 5 seramik disk

LED ışık: LED ışıklar mevcuttur

Malzeme: paslanmaz sert krom çelik

Çalışma süresi: kullanılan sıklığa göre ve su kalitesine göre etkilenir

Voltaj: AC-48 Volt Adaptör ile beslenir

Nozül ölçüleri: genişlik çap 72 mm ve 29 mm yükseklik

Disk çapları: 2 cm her biri

Olması gereken su yüzeyi: 40 - 55 mm

Ağırlık: 350 gram

Toplam 3 parçadan oluşur.

Nem nozülü genelde disk kireçlendiği için çalışmaz. Nem nozülü tamiri elektronik devreler bozulursa iyi bir elektrikçi tamirini yapabilir. Diskli nem cihazı genelde Kuluçka nem nozülü fiyatları olarak aranmaktadır ve uygun fiyata satılan çok farklı modeller var. Nem nozülü seramik disk ile tam otomatik kuluçka makinası malzemeleri bizden temin edebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi