Menu
Sepetim

5 Volt Nem Nozülü

5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
258,40₺

Mevcut Seçenekler:

5 Volt Nem Nozülü Kuluçka Makinesi 5 Volt mini Nem Nozülü ultrasonik nem nozülü olarak çalışarak buhar oluşturur. 5 Volt Nem Nozülü tek başına kuluçka makinesi içerisindeki buharı otomatik ayarlamaz. 5 Volt Nem Nozülü ile buhar oluşturmak için Kuluçka Makinesinde olan dijital ekran ( termostat ) nem kontrolünü yapması gerek, nem kontrolü yapamayan termostat ile 5 Volt Nem Nozülü kullanılmaz. Piyasada 15 - 20TL ye satılan ucuz termostat kesinlikle nem kontrolü yapmaz ve 5 Volt Nem Nozülü için uygun değildir. 

Kargo ücreti alıcıya aittir ve kargo içeriğine göre kargo ücreti değişken olur.

Ultrasonik 5 volt buhar nozülü renkleri stok durumuna göre değişir fakat işlevi ve kalitesi aynıdır.

5 VOLT USB NEM NOZÜLÜ Özellikler:

Voltaj: 5 Volt USB bağlantılı

Boyut: 5 * 5 * 2 cm

Ses: < 35 db den az

Kullanım: Otomatik dokun matik, otomatik uyku modu, otomatik açık / kapalı led ışık.

Sertifika: Patent ve ISO / ISO 9001 / 2008

5 Volt USB bağlantılı nem nozülü Efe Kuluçka Makineleri Modelleri ile kullanılır: EFE - 36, EFE - 48, EFE - 56, EFE - 72, EFE - 92, EFE - 96, EFE - 112 ve EFE - 120 Kuluçka Makineleri için uyumlu. 

Not: Susuz çalıştırmayın ve ortada göbeğin içinde su olmadan suyun üzerinde yüzerek çalıştırın. Susuz çalıştığında muhtemel 5 Volt Nem Nozülün içerisinde olan bobin yanacaktır. Her kullanım sonrası sirke üzerinde bir gün bekletin ve silerek kuru şekilde bir sonraki kullanıma kadar saklayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi