Menu
Sepetim

5 Volt Nem Nozülü

5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
5 Volt Nem Nozülü
78,00₺

5 Volt Nem Nozülü

Kuluçka Makinesi 5 Volt mini Nem Nozülü ultrasonik nem nozülü olarak çalışarak buhar oluşturur. 5 Volt Nem Nozülü tek başına kuluçka makinesi içerisindeki buharı otomatik ayarlamaz. 5 Volt Nem Nozülü ile buhar oluşturmak için Kuluçka Makinesinde olan dijital ekran ( termostat ) nem kontrolünü yapması gerek, nem kontrolü yapamayan termostat ile 5 Volt Nem Nozülü kullanılmaz. Piyasada 15 - 20TL ye satılan ucuz termostat kesinlikle nem kontrolü yapmaz ve 5 Volt Nem Nozülü için uygun değildir. 

Kargo ücreti alıcıya aittir ve kargo içeriğine göre kargo ücreti değişken olur. Ultrasonik 5 volt buhar nozülü renkleri stok durumuna göre değişir fakat işlevi ve kalitesi aynıdır.

5 VOLT USB NEM NOZÜLÜ Özellikler:

Voltaj: 5 Volt USB bağlantılı

Boyut: 5 * 5 * 2 cm

Ses: < 35 db den az

Kullanım: Otomatik dokun matik, otomatik uyku modu, otomatik açık / kapalı led ışık.

Sertifika: Patent ve ISO / ISO 9001 / 2008

5 Volt USB bağlantılı nem nozülü Efe Kuluçka Makineleri Modelleri ile kullanılır: EFE - 36, EFE - 48, EFE - 56, EFE - 72, EFE - 92, EFE - 96, EFE - 112 ve EFE - 120 Kuluçka Makineleri için uyumlu. 

Not: Susuz çalıştırmayın ve ortada göbeğin içinde su olmadan suyun üzerinde yüzerek çalıştırın. Susuz çalıştığında muhtemel 5 Volt Nem Nozülün içerisinde olan bobin yanacaktır. Her kullanım sonrası sirke üzerinde bir gün bekletin ve silerek kuru şekilde bir sonraki kullanıma kadar saklayınız.

Nem nozülü nasıl yapılır ve hangi alanlarda kullanılır? Nem nozülü tamiri yapılıyor mu? Ultrasonik nem nozülü farklımı? Ucuz nem Nozülü iş görüyor mu? Nem nozülü kabı gerekiyor mu? Nem nozülü fiyatları aralıkları nedir? Bu tür tüm sorularınız için teknik servis ekibimize ulaşmanızı öneririz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu