Menu
Sepetim

EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi

EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
EFE 1056 Lık Kuluçka Makinesi
8.990,00₺

EFE 1056 lık Kuluçka Makinesi Çiftlik Ticari profesyonel Kuluçkalık çiftlikte tavuk yumurtası, kaz yumurtası, hindi, bıldırcın veya benzeri kanatlı hayvan larınızı üretip  profesyonel kuluçkalık yaparsınız. EFE 1056 lık Kuluçka Makinesi ile Ticari kazanç elde edersiniz. Kuluçka makinesi satın almadan tüm özelliklerini inceleyiniz. Her kuluçka makinesi sizin isteğinizi yerine getirmez ve sizin ihtiyacınıza göre bir kuluçka makinesi satın almanız tavsiye edilir. EFE 1056 lık Kuluçka Makinesi tavuk, bıldırcın, keklik, tavus kuşu, sülün, hindi, kaz , civciv gelişim ve çıkım için en uygun ticari kuluçka makinesi dir. EFE 1056 lık Kuluçka Makinası ile Efe kuluçka Makinelerinden iyi bir tercih ettiğinizi göreceksiniz.

Gelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinesi içinde olur.

Kombine Kuluçka Makinesi dir.

( KARGO ~ 880TL alıcı öder ) 

EFE 1056 Ful Otomatik Kümes hayvanları kuluçka makinesi
Özellikleri:
Dijital kontrolü sayesinde ekranda tüm değerleri takip edilir
Denetleyici: tam otomatik hassas sensörler
Otomatik limitli switch ile viyol çevirme Sistemi
Otomatik fazla nem atma özelliği
Otomatik nem üretme özelliği
Otomatik ısı sabitleme
Fan yerine büyük pervane ile hava sirkülasyonu sağlanır
Su tankı şamdandıralı ve su hortumu bağlanır
Çıkım: çok yüksek oranda
Dijital ayarlama Setleri ile yüksek çıkım alınır

EFE 1056 lık Kuluçka Makinesi Kümes hayvan cinsleri ve Yumurta kapasitesi (adet):
Tavuk / ördek / sülün / keklik / tavus kuşu büyüklükte yumurtalar 1056 adet
Kaz yumurtası 384
Hindi yumurtası 756 adet
Bıldırcın yumurtası 2652 adet

EFE 1056 lık Kuluçka Makinesi 1 yıl fabrika garantilidir
Voltaj: 220 Volt, Isı gücü: 300 Watt
Isıtma yöntemleri: Elektrikli 220 Volt
Ölçüler:1.35*0.72*1.36(m)
Ağırlık: 120 KG

Hacim: 2,35 (m3)
Patent ve ISO: ISO 9001 / 2008
Sıcaklık kontrol hassasiyeti: ?±0,1
Nem ekran çözünürlüğü: %±5RH

Malzeme: Mavi renk alaşamlı izolasyonlu çelik levha kasa
Fonksiyon: Tam otomatik Tavukçuluk için profesyonel çok fonksiyonlu kuluçka makinesi

Türkçe Kuluçka Makinası Kullanım Kılavuzu

Önemli: Lütfen makinenin iç sıcaklığını harici bir hassas ısı ölçer ile mutlaka ölçünüz, fark çıkacak olursa teknik servis hizmetimizi arayınız.

Kümes hayvanları cinsleri:
Tavuk cinsleri, Kuş yumurta cinsleri, ( Deve kuşu olmaz ) , Ördek, Hindi, Bıldırcın, Kaz, Papağan, Sülün ve daha çok benzeri kanatlı yumurtalar.

EFE 1056 lık Kuluçka Makinası ile yüksek civciv çıkımı alabilirsiniz. Gelişim ve çıkım zamanı aynı kuluçka makinesi nin içinde yapılır. Ekonomik, ucuz hobi ve ticari profesyonel tavukçuluk amaçlı kullanılan Kuluçka makineleri ful otomatik çalışmaktadır. EFE 1056 lık Kuluçka Makinası otomatik nem göstergeli ve nem sensorlü. EFE 1056 lık Kuluçka Makinaları otomatik ısı ayarlı dır. EFE 1056 lık Kuluçka Makinası modeli Kaz yumurtası için uygun dur. Diğer Kaz yumurtası için uygun kuluçka makine modelleri sitemiz de mevcuttur, lütfen inceleyiniz ve seçiminizi yapınız.

Ödeme şekli: Kredi kartı ile taksit imkanı www.efekulucka.com da, Banka havalesi yada kapıda nakit ödeme veya kredi kartı ile taksitli ödeme imkanları mevcuttur.

Tavuk yumurtası 21 günde civcive oluşur. 18 gün gelişim zamanı vardır ve 3 gün çıkım zamanı vardır. Gelişim zamanın da nem değeri % 55-60 civarı olması ve son 3 gün de nem oranı % 65-70 civarı olması uygundur. Isı değerleri ise 18 gün gelişimde 37, 8 ve son 3 gün çıkım da 37.0 iyidir.

Not: Ördek, hindi, bıldırcın, papağan, keklik, sülün, kaz cinsi kümes hayvan ları için nem ve ısı değerleri değişmektedir.

Ticari Efe Kuluçka Makinelerinde kullanılan ticari kumanda paneli ful otomatik çalışır. Makine size standart fabrika ayarları ile gönderilir.
Fabrika ayarları ısı 37.8 derecede ve nem ise 65 derece sabit olur. Panelde 2 sıra gösterge mevcuttur ( ısı ve nem ) altta olan göstergeler makinede olması gereken değerlerdir, üstte olan göstergeler ise o anda makinenin içinde olan değerlerdir. Sizin dikkat etmeniz gereken ise bu 2 değerlerin eşit çalışmasıdır. 

Ticari Efe Kuluçka Makineleri nasıl çalışır?

1. Makine içinde bulunan su haznesinin su şamandırasını su şebekesine bağlayınız, eğer yakında su şebekesi yok ise musluklu bir bidon bağlayınız, neden musluklu bidon? bidonda yeterince basınç olmadığından su şamandırası su deposuna su damlatır ve su haznesi taşar.
2. Ticari Efe Kuluçka Makinesinin ana güç düğmesini açınız, fan düğmesini açınız ( sürekli çalışması gerek ).
3. " UP " düğmesine kısa basıp bırakın ve çevirme sistemi ortaya yatay duruma gelince tekrar " UP " düğmesine kısa basıp bırakınız.
4. Sarı çıkım sepetini dışarı alınız, beyaz yumurta viyolüne yumurtaları diziniz, çevirme sistemine yerleştiriniz ve kapağı kapatınız.
5. Yumurta viyolü nü yükledikten sonra çevirme sitemini 45 dereceye getirmek için " UP " düğmesine kısa basıp bırakın.
6. " UP " ve " DOWN " düğmelerine aynı anda basılı tutun ve " DIT " sesi çıkınca bırakınız.
7. Şimdi kanatlı yumurta cinsine göre gelişim ve çıkım derecelerini otomatik ayarlamak için " Mode " düğmesine 3-5 saniye basılı tutun ve kanatlı cinsini seçiniz. " Mode " düğmesine her uzun basılı tutmada otomatik olarak komut değişecektir. Bu seçimden sonra Ticari Efe Kuluçka Makinelerinin kumanda panelinde değişiklik yapamazsınız. Yumurta cinsine göre çıkıma son 3 kala makine kendisi ısı ve nem ayarlarını yapacaktır, siz sadece su haznesinde su olmasını sağlamanız gerek.
8. Çıkım günü geldiğinde çevirme sisteminin ortada yatay durmasını sağlamak için 3 nolu tarifi uygulayın ve beyaz viyold aki yumurtaları sarı sepete aktarın ve sarı sepetleri çevirme sistemine yerleştirerek makinenin kapağını kapatınız.
9. Çıkan civcivleri bir güne kadar makine içinde tutunuz ve her hangi bir yem veya su vermeyiniz. 
10. Tüm civcivler çıktıktan sonra makinenin çalışmasını durdurunuz ( fişini mutlaka prizden çekiniz ). Sepet ve makine iç temizliğini yapınız ( nem ve ısı sensörlerine su gelmeyecek şekilde poşetleyin ).
11. Makine kuruduktan sonra kapağı kapatın ve yeni yükleme yaparken yine bu uygulamayı yapınız. 

Mode komutları ve özellikleri resimde olanlardır.
Chicken = Tavuk
Duck = Ördek
Dove = Güvercin
Pheasant = Sülün

EFE 1056 Kullanım talimatları:


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu