Menu
Sepetim

İnfrared Lamba 175 Watt

İnfrared Lamba 175 Watt
İnfrared Lamba 175 Watt
İnfrared Lamba 175 Watt
İnfrared Lamba 175 Watt
İnfrared Lamba 175 Watt
256,63₺

İnfrared Lamba 175 Watt yeni çıkan civcivleri büyütebilirsiniz. 175 watt infrared ısıtıcı çeşitleri az elektrik tüketir ve mutlaka bir termostata bağlanarak sıcaklık ayarını gereken ısıda tutmaktadır. Tek bir termostata istediğiniz kadar infrared kümes ısıtıcı bağlayabilirsiniz. infrared lambası olarak halk dilinde adlandırılan infrared civciv ısıtıcı az miktarda kırmızı ışık saçar ve civcivleri rahatsız etmez. infrared civciv ısıtıcı ampul civciv lerinize rahat bir büyüme ortamı sağlayacaktır. İnfrared Lamba 175 Watt ısıtıcılar ile civcivlerinizi istediğiniz ve gereken sıcaklıkta büyütürsünüz. infrared civciv ısıtıcı sayesinde kanatlı hayvan yavruları sağlıklı ve rahat şekilde büyüyeceklerdir. infrared civciv büyütme lambası bildiğimiz evdeki kullanılan duya takılır ve montajı çok kolaydır. infrared ısıtıcı sıcaklık termostat ile ayarlama imkanı mevcuttur. infrared ampule termostat bağlantısı ile aynı bir ayarlı ısıtıcı gibi hale getireceksiniz.

infrared civciv lambası neden sağlıklıdır? neden alışılmış ısıtıcı ampul kullanılmaz?, infrared civciv ısıtıcı lambası az ışık saçtığından yeni çıkmış civcivler daha rahat uyku uyuyarak daha hızlı büyürler ve infrared civciv ısıtıcı lamba gözlerine zarar vermez. infrared ısıtıcı ampul yerine alışılmış ışık saçan ampul kullanıldığında hem civcivler uyku uymaz hem de geç büyüyeceklerdir ve ayrıca uykusuz kalan civcivlerin gözleri şaşı oluyor.

Kargo ücretini alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.

İnfrared Lamba 175 Watt özellikler:

220 Volt / 175 Watt seçeneği 

E27 Duy

Cam genişliği 12.5 cm den başlar

Uzunluğu 14 cm den başlar

Ağırlık 50 gram

Elektrik tüketimi:

Sürekli çalışması durumunda günlük yaklaşık 6 Kilowatt elektrik harcaması olacaktır. Termostat sayesinde bu rakam yarıya düşecektir.

İnfrared Lamba 175 Watt civciv ısıtıcı çeşitleri lambası uzun ömürlü ve sürekli çalışma halinde yaklaşık 1 yıl ömrü vardır. Genelde civciv çıkımlar sonrası kullanıldığı için 3-4 yıl kullanabilirsiniz. 

infrared civciv ısıtıcı ampul ile her türlü kanatlı hayvanlar ve sürüngen hayvanlar için sıcaklık sağlanır. Bazı Müşterilerimiz bu ürünlerimizi solucan gübresi ısıtmada dahi kullanıyorlar. Keklik yavruları, kaz yavruları, bıldırcın yavruları, sülün yavruları da ısıtıcılarımız için kullanılır.

Önemli NOT: İnfrared ısıtıcıları mutlaka bu örnek termostat ile çalıştırınız:

ısıtıcı termostat

İnfrared Lamba 175 Watt civciv ısıtıcı ile farklı hayvanları ısıtma imkanı var. Solucan toprağı ısıtmak için çok uygun. Yılan ısıtıcı lamba veya kaplumbağa ısıtıcı lamba olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca köpek kulübesi ısıtıcı olarak çok uygundur. Sürüngen hayvanları akvaryum ısıtma için çok uygun ısıtıcı çeşitleridir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi