Menu
Sepetim

Kuluçka Buhar Makinesi

Kuluçka Buhar Makinesi
Kuluçka Buhar Makinesi
Kuluçka Buhar Makinesi
Kuluçka Buhar Makinesi
Kuluçka Buhar Makinesi
Kuluçka Buhar Makinesi
Kuluçka Buhar Makinesi
882,32₺
Kuluçka Buhar Makinesi nem üretmek için kullanılır. Kuluçka makinelerinin içinde veya harici olarak kullanılır. Genelde Kuluçka Buhar Makinesine bir hortum bağlanır ve üretilen nemi buhar olarak hortum yardımıyla kuluçka makinesinin alt bölümünden hortum ayarlanır. Tek başına Kuluçka Buhar Makinesi kullanılırsa sürekli nem üretecektir ve kuluçka makinesinin içerisinde çok nem oluşacaktır. Kuluçka Buhar Makinesini mutlaka bir nem ayarlamalı higrostat ile kullanınız yada bizde bulunan nem kontrol devresi olan bir termostat ile kullanabilirsiniz. Kuluçka Makinası ısı ve nem Kontrol cihazı için ful kontrol termostat gerekiyor.

Kargo ücreti alıcıya aittir ve koli içeriğine göre değişir.

NOT: Buhar makinesi su haznesine üst bölümden kesinlikle su ilavesi yapılmaz. Su haznesini ters çevirerek hazneye su doldurulur veya ilave yapılır.

Neden Kuluçka Buhar Makinesi kullanılsın? bu cihaz düzgün bir termostata yada nem ayarlı higrostat bağlandığı zaman kuluçka makinesinin içindeki gereken nemi hızlı bir şekilde otomatik olarak ayarlayacaktır. Gelişim ve çıkım sürelerinde nem değerleri çok önemlidir. Yanlış değerler ile kuluçka makinesinin içindeki civcivler zarar görecektir ve çıkım zorlanacaktır.  
Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.
Kuluçka Buhar Makinesi 1.8 Litre özellikler:
Güç: 220 Volt / 50 Hz / 18 Watt
Ağırlık: 200 gr. ( boş )
Su kapasitesi: 1.8 litre
Boyutlar: 22 cm yükseklik, 13 cm çap
Buhar üretme gücü: 180 ml / saat
Malzeme: Sert Plastikten imal edilmiştir
Menşei: PRC
Ortalama çalışma saati: günlük 8-10 saat arası uygun görülmüştür.
Kullanım alanlar: Kuluçka makinesi için buharlı nem üretimi, kapalı alanda oda nemlendirici, astım hastaları için ilaçlı buhar üretimi ve daha çok benzeri kullanımlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi