Menu
Sepetim

KULUÇKA YEDEK PARÇA

Kuluçka Yedek Parça ve Kuluçka Aksesuar satış 1 yıl garantili satışımız mevcuttur. Efe Kuluçka Makineleri olarak sizlere daha da iyi hizmet sunmak amacı ile satış yelpazemizi genişleterek kuluçka makinesi el yapımında size gereken bazı Yedek Parça satışımızı sunmaya karar verdik. Efe Kuluçka Makineleri Yedek Parça merkezinde aradığınız el yapımı makineniz için umarız Efe Kuluçka Makineleri sitemiz de bulabilirsiniz. Özel Kuluçka makinesi imalat yapımında ihtiyaç duyduğunuz parçalar Efe Kuluçka Makineleri tarafından sipariş verilerek temin edile bilinir. 

Tüm elektrikli ve elektronik aksamlı Efe Kuluçka Makineleri ve Yedek Parçalar ise şirketimiz tarafından 1 yıl fabrika garantilidir ( genel garanti kapsamı şartları geçerlidir ) Garanti kapsamı dışında bozulan EFE Kuluçka Yedek Parça ları veya EFE Kuluçka Makineleri ise tamir fiyatı tespiti edilerek tarafınıza bildirilir ve tamir edilir. Tamirde kullanılan elektrikli veya elektronikli yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Her türlü kuluçka makinası malzemeleri fiyatı mevcuttur.

Her Türlü Yedek Parçalar bilgi alma ve sipariş için lütfen 0544 232 40 85 ten ulaşınız. Kuluçka makinası malzemeleri, kredi kartı ile veya banka havalesi ile satın almak mümkün. Yedek parça kuluçka makinesi viyol ısıtıcı yemlik suluk tarım aletleri satış 1 yıl garantilidir. Kuluçka makinesi nasıl yapılır ve hangi yedek parça çeşitleri ile hizmet verildiğimizi sitemizden öğrenebilirsiniz. 

5 Volt Nem Nozülü Kuluçka Makinesi 5 Volt mini Nem Nozülü ultrasonik nem nozülü olarak çalışarak buhar oluşturur. 5 Volt Nem Nozülü tek başına kuluçka makinesi içerisindeki buharı otomatik ayarlamaz. 5 Volt Nem Nozülü ile buhar oluşturmak için Kuluçka Makinesinde olan dijital ekran ( termostat ) nem..
259,36₺
Kuluçka Makinesi Nem nozülü 24 volt metal kuluçka nozülü LED li seçeneği mevcuttur. 12 LED mevcuttur. 24 Volt metal nem nozülü buhar yapar. 24 volt metal nozül Adaptör ile çalışır ve Ultrasonic metal nem nozülü olarak adı geçer.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.24 Volt M..
372,82₺
24 volt nem nozülü soğuk buhar yaparak gereken nem oranını kapalı bir haznenin içerisinde sağlar. 24 volt metal nozül 24 volt Adaptör ile çalışır ve Ultrasonic metal nem nozülü olarak adı geçer.Kuluçka Makinesi Nem Nozülü diğer farklı model kuluçka makinaları na uymaktadır. Buhar makinesi yerine de ..
372,82₺
12 Volt AC DC Adaptör çok kaliteli ve uzun ömürlü çalışır. Moso marka adaptör 1.5 Amper veya 2 Amper olduğundan piyasada zor bulunur. Ucuz ve kalitesiz Adaptör satışı yoktur.Model: MSA - CGiriş: AC 100 - 240 Volt 50/60 HzÇıkış gücü: 12 Volt 1.5 Amper veya 12 Volt 2 Amper seçeneği mevcuttur.Kabl..
170,20₺
Nem Nozülü Adaptörü 24 Volt AC 850 mili Amper Adaptör 220 volt olan elektriği 24 volta düşürerek EFE Kuluçka Makinesi sattığı ve diğer 24 Volt ile çalışan nem nozlüllerini çalıştırır. Kargo ücretini alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.24 volt Nem nozülü adaptörü piyasada zor bulun..
160,48₺
24 Volt 1200 MA Adaptör 220 Volt ev elektriğini 24 volt AC/DC ye çevirir ve ihtiyacınız olan her türlü cihazları çalıştırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken sadece bağlayacağınız elektrikli cihazın değerleri doğru olmasıdır. Yanlış cihaza 24 volt adaptörle elektrik verirseniz cihaz bozulabilir veya ..
218,83₺
3 Göbekli Nem Nozülü veya 3 seramik göbekli ( diskli ) nem nozülü AC 36 volt adaptör ile satılıyor. Ayrıca 3 göbekli nem nozülünün su haznesine yerleştirilmek üzere orijinal geniş tabanlı yerleştirme gövdesi. Nem nozülüne ait olan gövdesi nem cihazından bağımsız olarak kullanılır. Bu gövde ise 3 göb..
4.700,81₺
5 diskli buhar nozülü AC-48 volt adaptör ile çalışıyor ve Adaptör ile satılıyor. Ayrıca 5 disk göbekli nem nozülünün su haznesine yerleştirilmek üzere orijinal geniş tabanlı yerleştirme gövdesi. Nem nozülüne ait olan gövdesi nem buhar cihazından bağımsız olarak kullanılır. Bu gövde ise 5 göbekli dis..
5.349,20₺
Nem Nozülü Tamir Kiti hangi nem nozülleri için uygun olur. Her türlü kuluçka makinesi veya başka alanda kullanılan nem nozüllerinin suyu buhara yani neme dönüştüren disk değişimi için uygundur. Tek dikkat etmeniz gereken unsur ise diskin çapı uygun olmasıdır. Nem nozulü markası veya kuluçka makinesi..
81,05₺
Saklama Kabı 1700 ML kapaklı olduğundan hava geçirmez ve muhafaza ettiğiniz ürünler hijyenik kalacaktır. Her hangi toz sızma imkanı olmadığından bu saklama kabını her alan için kullanabilirsiniz. Örneğin erzak depolamada yada buzdolabında yiyecekleri koruma amaçlı da kullanma imkanı var. Efe Kuluçka..
55,11₺
Küçük Su Deposu Şamandırası Küçük olduğundan küçük su depoları için çok kullanılan mini şamandıra farklı amaçlı kullanma imkanı var. Sadece su depolarında değil, Kuluçka Makinesi su takviyesinde, Bahçe sulamada sulama sistemindeki su seviyesini sabitlersiniz ve daha bir çok farklı alanlarda su ..
103,74₺
Mini şamandıra kuluçka makinesi nem oluşturan su haznesi içinde kullanılır. Mini şamandıra su haznesinde suyun seviyesini ayarlar ve su taşmasını engeller. Ayrıca mini şamandıra su basıncı ile çalışarak daha sağlıklı olacaktır. Ayarlanabilir mini şamandıra sayesinde hazne içindeki su seviyesi kolay ..
94,02₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 131 (11 Sayfa)