Menu
Sepetim

TİCARİ KULUÇKA MAKİNESİ

Ticari Kuluçka Makinesi, Efe Kuluçka Makinesi ve Ekipmanları. Ticari Kuluçka Makineleri tam otomatik çalışır. Efe ticari kuluçka makinası mikro bilgisayar ile çalışmaktadır ve tam otomatik kuluçka makinesi dir. Profesyonel kuluçkalık ve büyük Tavuk çiftliği için gereken ful otomatik kuluçka makineleri arıyorum diyorsanız, o zaman Efe Ticari Kuluçka Makine leri tercih ediniz.

Efe Kuluçka Makinesi satış sonrası teknik destek vermektedir ve tüm Efe Kuluçka Makinaları 1 yıl Fabrika Garantilidir. Genel Garanti kapsama şartları geçerlidir ve bu kapsam şartlarında bozulan Efe Kuluçka Makineleri ve Ekipmanları yedek Parça dahil 1 yıl içerisinde bire bir değiştirilir.

Ticari Kuluçka Makine si çeşitlerimiz mevcuttur ve tüm ticari kuluçka makinesi özellikle KAZ yumurtaları için çok yüksek çıkım garantisi ile üretim yapılır ve satılır.

Civciv Çıkım Makinesi Civciv gelişim sonrası kuluçka çıkım makinesi son 3 günde çıkım için kullanılır. Civciv lerin rahat çıkımı için otomatik civciv çıkım makinesi kullanılır. Civciv çıkım makinesi otomatik nem ve ısıyı otomatik kontrol eder. Civciv çıkım makinesi son 3 günde olan çıkım da ısıyı ve..
25.331,67₺
Efe 88 Lik Kuluçka Makinesi gelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinası içinde yapılır ve Kombine Kuluçka Makinesi dir.Profesyonel kuluçka makinesi ile ısı ve nem ful otomatik sabit orantıda çalışır. Kuluçkalık makinalar da en önemli olan ise fazla üretilen nemi anında fan dan dışarı atması ve nem se..
15.199,00₺
Efe 176 Lı Kuluçka Makinesi, kaz ve farklı yumurtalar için uyumlu kuluçka makinesi dir. Farklı viyoller ile tavuk yumurtası veya bıldırcın yumurtası yüklenir. Kargo ücreti alıcıya aittir ve koli içeriğine göre değişken olacaktır.Model Numarası: EFE - 176 lık Kuluçka Makinası Ağırlık: 30 KGGüç: ..
24.834,97₺
EFE 264 Kuluçka Makinesi ful otomatik çalışır ve buhar için suyu kendisi otomatik alarak gereken nemi otomatik sağlar. Gelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinası içinde yapılır. Kombine Kuluçka Makinesi dir. İsterseniz ilave olarak çıkım makinesi alıp farklı tarihlerde de EFE-264 Kuluçka Makinesine yumu..
28.775,45₺
Efe 352 Tavuk Yumurta Kuluçka Makinesi veya 128 Kaz Kuluçka Makinesi hindi yumurtası, ördek yumurtası, bıldırcın veya keklik için ayrı viyol tablası seçeneği mevcuttur.Efe 352 tavuk yumurta Kuluçka Makinesi, gelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinası içinde yapılır. Kombine Kuluçka Makines..
32.285,46₺
Efe 440 li Kuluçka Makinesi ile farkı göreceksiniz: Gelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinası içinde yapılır. Kombine Kuluçka Makinesi dir.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.Ful Otomatik Kümes hayvanları kuluçka makinesiÖzellikleri:Dijital kontrolü Denetleyici: tam otom..
36.093,49₺
Efe 528 Kuluçka Makinesi, Gelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinası içinde yapılır. Kombine Kuluçka Makinesi dir. Yeni kurulacak çiftlik ler için çok uygun fiyatlara bir kuluçka makinesi dir.Orta boy kuluçka makinesi olduğu için ev ortamında hobi kuluçka makinesi olarak ta kullanmak tabiki mümkündür. E..
39.404,82₺
EFE 880 Çiftlik Kuluçka Makinesi Kaz kuluçka makinesi veya tavuk, hindi, ördek bıldırcın, keklik yumurtaları için ayrı viyol tablaları kullanarak farklı kanatlı yumurtaları yükleyebilirsiniz.Efe 880 tavuk yumurta Kuluçka Makinesi, gelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinası içinde yapılır. Kombine Kuluçk..
48.014,28₺
EFE 1056 lık Kuluçka Makinesi Çiftlik Ticari profesyonel Kuluçkalık çiftlikte tavuk yumurtası, kaz yumurtası, hindi, bıldırcın veya benzeri kanatlı hayvan larınızı üretip  profesyonel kuluçkalık yaparsınız. EFE 1056 lık Kuluçka Makinesi ile Ticari kazanç elde edersiniz. Kuluçka makinesi satın a..
55.630,34₺
Efe 1584 Kuluçka Makinesi Yüksek civciv çıkımı garantisi ile ticaretinizi geliştiriniz. Kuluçka makinesi Efe Kuluçka makinelerinden alınır. Ful otomatik kuluçka makinesi ile yüksek verim alırsınız, yeter ki siz değerli müşterilerimiz bizim imalatımıza uyarak gelişimde ve çıkım periyotların da kuluçk..
72.518,12₺
Efe 2112 Kuluçka Makinesi, gelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinası içinde yapılır. Kombine Kuluçka Makinesi dir. İsterseniz ilave olarak çıkım makinesi alıp farklı tarihlerde de EFE yumurta basabilirsiniz.Profesyonel EFE-2112 Kuluçka Makinesi Ticari kuluçka makinesi ile ısı ve nem ful otomatik sabit ..
99.008,75₺
EFE 3168 Kuluçka Makinesi. Efe Kuluçka Ticari makinelerin hepsi ful otomatik dir ve kombine Kuluçka Makineleri dir. Efe 3168 Kuluçka Makinası, gelişim ve çıkım aynı Kuluçka Makinası içinde yapılır. Kombine Kuluçka Makinesi dir. İsterseniz ilave olarak çıkım makinesi alıp farklı tarihlerde de EFE 316..
132.453,18₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)