Menu
Sepetim

YEMLİK ÇEŞİTLERİ

Yemlik çeşitleri Satın Al yemlik çeşitleri çok küçük boylardan büyük boylara dek mevcuttur. Hangi kanatlı hayvanlar için yemlik çeşitleri kullanılır ?
civciv için küçük boylarda yemlikler tavsiye edilir.
Tavuk için orta ve büyük boy yemlik kullanınız ve tavuk sayısına göre bu adet sayısını arttırırsınız. Bıldırcın yemlik genelde orta boy olarak tavsiye edilir ve yine bıldırcınların sayılarına göre miktar artar. Kaz için büyük boylarda olan yemlik cinsleri kullanımı daha uygundur. Ördek için yine tavukta olduğu gibi orta boyda sattığımız yemlik önerilir.
Hindi grubu kanatlılar için orta ve büyük boylarda olan yemlikleri önermekteyiz, Sülün yemlikleri yine hindi grubuna girmektedir ve orta ile büyük kapasiteli yemlikler kullanımı uygundur. Papağan ve güvercin yemlikleri ise kanatlı adet sayısına göre küçük ve orta boylarda olması öngörülmektedir. Uygun fiyat Türk Malı yemlik çeşitleri, boyutları ve Kilograma göre Efe Kuluçka Makineleri güvenci ile satışa sunulmaktadır. 
Yemlik çeşitleri ve yemlik fiyatları boyutlarına göre değişkendir.

Saklama Kabı 1700 ML kapaklı olduğundan hava geçirmez ve muhafaza ettiğiniz ürünler hijyenik kalacaktır. Her hangi toz sızma imkanı olmadığından bu saklama kabını her alan için kullanabilirsiniz. Örneğin erzak depolamada yada buzdolabında yiyecekleri koruma amaçlı da kullanma imkanı var. Efe Kuluçka..
56,29₺
Kuluçka Promosyon Paketi içeriği 5 parçadan oluşur.Döl kontrol lambasıCivciv sulukCivciv yemlikKuluçka makinesi su takviye şişesiYumurta kabuğu yumuşatıcı sprayKargo ücretini alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir...
130,80₺
Küçük Metal Yemlik, yemlikler kullanımı kolay ve basittir. Küçük metal yemlik yem haznesine yem ilavesi üstten oluyor ve tavukların yemlik içine girmelerini engelleyen açılabilir tel koruma mevcuttur. Küçük metal yemlik temizliği çok kolay olduğundan hijyenik oluyor. Küçük metal yemlik kenarlar..
99,34₺
Büyük Metal yemlik kullanımı kolay ve basittir. Büyük metal yemlik yem haznesine yem ilavesi üstten oluyor ve tavukların yemlik içine girmelerini engelleyen açılabilir tel koruma mevcuttur. Büyük metal yemlik temizliği çok kolay olduğundan hijyenik oluyor. Büyük metal yemlik kenarları PVC ile k..
137,42₺
Tavuk Yemlikleri yetişmiş tavuklar haricinde civciv yemliği olarak ta kullanılır ve tüm kanatlı hayvanlar yemlikleri olarak geçerlidir. Plastik malzeme sayesinde yemlikleri her ortamda hijyenik olarak kullanmanız mümkündür. Plastik yemlikleri hem içeride hem de dışarıda kullanmaya imkanınız vardır. ..
104,31₺
Güvercin Yemliği 68 CM 22 kafa deliği olan plastik güvercin yemliği üzerine konmamaları için sivri plastik parçalar mevcuttur. Bu sayede rahatlıkla güvercinler yere basarak yemlerini yiyebilirler. Bu tür yemlikler sayesinde yem zayiatı en asgari düzeye düşerek yemden tasarruf edeceksiniz.Güverc..
119,21₺
Güvercin Yemliği 1 KG. küçük olduğundan kafeslerin içerisine rahatlıkla girecektir. Beyaz ve kırmızı renklerden oluşan güvercin yemliği ise 3 parçadır ve birleştirilmesi çok basit oluyor.Güvercin yemliği özellikleri:Toplam yükseklik 23,5 cm, yem haznesi yüksekliği 18 cm, alt yem haznesi 15,5 cm çapı..
82,78₺
Yavru Bıldırcın Yemlik Suluk takımı ilk çıkan bıldırcın yavruları veya gelişmekte olan bıldırcın cinsi kanatlı hayvanları sağlıklı hijyenik ortamda beslemek için en kullanışlı olan ürün olarak satılıyor. Neden Yavrular için bu tür yemlik? Bıldırcın yavruları çok küçük olur ve yemliklerin içine girer..
96,03₺
Yavru Bıldırcın Yemliği yeni ilk çıkan bıldırcın yavruları veya gelişmekte olan bıldırcın cinsi kanatlı hayvanları sağlıklı hijyenik ortamda beslemek için en kullanışlı olan ürün olarak satılıyor. Neden Yavrular için bu tür yemlik? Bıldırcın yavruları çok küçük olur ve yemliklerin içine girerek..
49,67₺
Civciv Yemlik veya Civciv yemlikleri olarak çok değişik çeşitler vardır. Bu civciv yemlik yeni ilk çıkan civcivler için çok uygundur. Küçük civciv yemliği olduğu için küçük civcivler yem yemede zorlanmayacaklar. Ucuz fiyatlara satılan civciv yemlik sayesinde yemler etrafa taşmayacaktır ve yem tasarr..
62,92₺
Yemlik suluk takımı , suluk ve yemlik tek fiyata satılıyor, ayrı olarak ta satın alabilirsiniz. Sert sağlığa zararsız plastik malzemelerden imal edilmiş Türk malı yemlik ve suluk takım olarak satılmaktadır. Yemlik ve suluk 2 parça set olarak satılmaktadır. Her 2 ürün tek kargo ile alıcıya gönde..
94,37₺
2 litre lik tavuk yemliğiNOT:FİYATININ UCUZ OLMA SEBEBİ KULLANIMINA ENGEL OLMIYCAK ŞEKİLDE KÜÇÜK KIRIKLARIN OLMASIDIR.Değişik çeşitli farklı modeller satılıktır. 2 litre tavuk yemliği için yemlik sayesinde yem ihtiyaçlarını tavuklar zorlanmadan gidereceklerdir. Tavuklar için ucuz ve uygun yemlik fiy..
49,67₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)