Menu
Sepetim

ISITICI ÇEŞİTLERİ

ısıtıcı çeşitleri seramik ısıtıcı karbon fiber halojen infrared ısıtıcı lamba çeşitleri fiyatları Efe Kuluçka Makineleri ™ sizlere değerli Müşterilerimize Kümeslerinizi veya kulübe ısıtmakta bir çok farklı ısıtıcı çeşitleri modelleri ve fiyatı sunmaktadır. Satılan tüm karbon fiber halojen infrared ısıtıcı çeşitleri EFE Kuluçka Makineleri güvencesi ile satılıyor ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Tüm ısıtıcı lamba çeşitleri tarafımızdan kontrol edilmiştir ve yüksek kalite ile satışa sunulmuştur. Uygun fiyatlarla çok değişik model ısıtıcıları sadece kümes ısıtmada değil, yeni doğan civcivler için, solucan teknesini, solucan havuz tekneleri, solucan yetiştirme kasası veya solucan yatağı ısıtmak için, sürüngen hayvanları ısıtmak için, kuş kafeslerini ısıtmak için, köpek kulübeleri ısıtıcılar çeşitleri ve daha bir çok farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Seramik ısıtıcı lamba veya seramik kümes ısıtıcılar konusunda ısıtıcı lamba yorumları hakkında önceden bilgi edinmenizde fayda vardır. infrared ısıtıcı veya ısıtıcı lamba fiyatları sitemizde mevcuttur. Civciv ısıtma lambası aynı zamanda kümes ısıtıcı olarak kullanılır. infrared ampul 150 watt ile 275 watt arası mevcuttur, infrared ısıtıcı lamba nasıl kullanılır sorunuz var ise bizi arayınız. 75 watt seramik ısıtıcı, 100 watt seramik ısıtıcı, 150 watt seramik ısıtıcı, 300 seramik ısıtıcı veya 650 seramik ısıtıcı olarak satışa sunulmaktadır. Diğer ısıtıcı ısıtıcı çeşitleri mizide inceleyiniz.

Ayrıca aramalarınızda bu kelimelere dikkat ediniz:

Elektrikli ısıtıcı hangi firmadan satın alınır? Fan lı ısıtıcı lamba Efe Kuluçka Makinesi satıyor mu? Konvektör ısıtıcı ne işe yarar? Elektrikli ısıtıcı tavsiye eder misiniz? En tasarruflu elektrikli ısıtıcı hangisi dir? Ufo ısıtıcı çeşitleri fiyatları ile Efe Kuluçka Makinesi fiyatları kıyaslanır mı? En ucuz ısıtıcı çeşitleri nereden alabilirim?

50 Watt Seramik Isıtıcı ile küçük akvaryum veya kümes ısıtmak mümkün. Her türlü seramik veya infrared ısıtıcı lamba ile mutlaka bir ısı ayarlamalı termostat kullanılması önerilir. Sürekli çalışmasında yüksek sıcaklık olacağından hayvanlarınız rahatsız olacaktır.NOT: 50 watt seramik ısıtıcı sade..
187,06₺
75 watt seramik ısıtıcı civciv kafesi köpek kulübesi solucan teknesi gibi yerleri ısıtmak için kullanılır. Kümes büyüklüğüne göre seramik ısıtıcı çeşitleri satılıyor.NOT: Mutlaka bir 0 - 40 derece arası olan ısı ayarlamalı termostat ile kullanmanız tavsiye edilir. Termostat ısı değerine göre el..
194,85₺
100 Watt Seramik Isıtıcı ile her türlü mekanlarda ısıtma imkanı oluyor. Seramik Civciv ısıtma 100 watt ile 1 m2 kutuyu rahatlıkla ısıtabilirsiniz. Seramik ısıtıcı aynı zamanda köpek kulübesi ısıtmada da kullanma imkanı veriyor. 100 Watt Seramik ısıtıcı solucan tekneleri toprağını ısıtmada kulla..
194,85₺
150 watt seramik ısıtıcı civciv muhabbet kuşları kafes kulübe tekne ısıtmak için gelişmekte olan her türlü kanatlı civciv ısıtmada kullanılır. Kümes büyüklüğüne göre seramik ısıtıcı çeşitleri satılıyor. En küçük seramik ısıtıcı 75 watt, orta boy seramik ısıtıcı 100 watt, büyük kümesler ısıtmak için ..
194,85₺
Civciv ısıtıcı 75 watt civcivlerin çıktıktan sonra civciv kümesi ısıtmak için gereken 75 watt seramik ısıtıcı dır. Kuluçka makinesi sonrası civciv ısıtıcı 75 watt ile yaklaşık 1 m2 alanı ısıtırsınız. ​Civciv Kümes ısıtıcı sadece sıcaklık verir ve ışık vermez. E27 duy ile kullanılır, yani bildiğimiz ..
194,85₺
Kümes Civciv Isıtıcı 100 watt seramik ısıtıcı Civciv çıktıktan sonra civciv kümesi içini ısıtmak için gereken 100 watt Seramik ısıtıcı. Kuluçka makinesi sonrası Kümes civciv ısıtıcı 100 watt seramik ısıtıcı ile yaklaşık 1 m2 alanı ısıtırsınız.100 watt seramik ısıtıcı civciv kümesi için sadece sıcakl..
194,85₺
Beyaz Seramik Isıtıcı 75 Watt farklı mekanlarda farklı yerleri ısıtma amaçlı kullanabilirsiniz. Kümes hayvanları ısıtmada veya Solucan teknelerini ısıtmada kullanabilirsiniz. Beyaz Seramik Isıtıcı 75 watt ile 1 m2 kutuyu rahatlıkla ısıtabilirsiniz. Beyaz Seramik Isıtıcı aynı zamanda köpek kulüb..
194,85₺
Beyaz Seramik Isıtıcı 100 Watt her türlü mekanlarda ısıtma amaçlı kullanabilirsiniz. Beyaz Seramik Isıtıcı 100 watt ile 1 m2 kutuyu rahatlıkla ısıtabilirsiniz. Beyaz Seramik Isıtıcı aynı zamanda köpek kulübesi ısıtmada da kullanım imkanı yaratıyor. Beyaz Seramik Isıtıcı 100 watt solucan te..
194,85₺
Beyaz Seramik Isıtıcı 150 Watt her türlü yerleri ısıtma amaçlı kullanılır ve ışık vermez. Kümes hayvanları gibi Civciv büyütmekte veya muhabbet kuşları kafesi ısıtmada gibi kullanma imkanı var. Köpek kulübe ısıtıcı olarak Beyaz Seramik Isıtıcı 150 Watt modeli kullanabilirsiniz. Soluca..
194,85₺
Isıtıcı Ampul Çeşitleri Yüksek seramik kalitesi ile 650 watt güçlü seçenekli olan seramik ısıtıcı ampul çeşitleri arasında çok rağbet görmektedir. Hafif oval olan yüzeyden ısıyı alt bölümlere orantılı dağıtarak civcivler sıcaklığı daha etkili alarak üşümeden büyüyeceklerdir. Isıtıcı ampul çeşitleri ..
371,00₺
Seramik Civciv Isıtıcı konusunun ne kadar önemli olduğunu yetiştiriciler EFE Kuluçka Makinelerine bildirdi ve biz yönetim olarak Kuluçka arkadaşlara daha fazla seramik civciv ısıtıcı seçenekleri sunmak istedik. Bu tür seram ısıtıcı cinsleri sadece civciv büyütmede değil, daha sonra küçük çaplı tavuk..
389,71₺
150 Watt İnfrared Isıtıcı Lambası civciv ısıtmada, kümes ısıtmada, köpek kulübesi ısıtmasında ve daha bir çok farklı amaçlı ve farklı kullanımlar mümkündür. Cam yüzeyi diğerlerine göre daha kalın olduğundan hafif çarpmalarda anında kırılmaz. İnfrared Lambası hem ucuz ve kaliteli satılıyor.Kalitesi i..
233,82₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 38 (4 Sayfa)