Menu
Sepetim

KULUÇKA MAKİNELERİ

Kuluçka makineleri Efe Kuluçka Makinesi ve Kuluçka Ekipmanları Yedek Parçalar web sitemize Hoş Geldiniz. Efe Yedek Parça ve Efe Kuluçka makinesi satış merkezi olarak sizlere Kuluçka ile ilgili bilgi akışı sunmaktayız. Efe Kuluçka Makinesi alırken dikkat etmeniz nelerdir? Kuluçka Makinesi veya Kuluçka Makinası sistemi nasıl çalışır? 2. el Kuluçka Makinesi alırken nelere dikkat etmek gerek? Sıfır Efe Kuluçka Makineleri kullanılmış Kuluçka Makinaları daha mı ucuz? Kuluçka ve Kuluçkalık nasıl yapılır? Bu sorularınız kuluçka yardım merkezi sayfamızda mevcuttur. Kuluçka makinesi kullanım kılavuzu ve talimatı ile kuluçka makinesi nasıl kullanılır sorularınız için Efe Kuluçka Makinesi Teknik Servis Ekibi her zaman kuluçka makinası kullanımı için yanınızda. 

Kuluçka Makinesi çeşitleri için bizden bilgi alabilirsiniz.

Kuluçka Makinesi Muhabbet Kuşu Yumurta Sultan Papağan Yumurtası Uyumlu 28 - 32 kapasiteli mini otomatik çevirme ve ısı. Makinenin dışında bulunan su haznesinin içindeki ip su kabının içine bırakılır ve kuluçka makinesi içerisine uzatılarak sürekli nem sağlanmış olacaktır.ÖNEMLİ NOT: Gelişim süresind..
1.390,76₺
Efe 8 Li Kuluçka Makinesi ile farklı kanatlı yumurtaları cinsleri yükleme imkanınız var. Efe 8 Li Kuluçka Makinesi 8 kaz yumurtası veya 8 hindi yumurtası için de uygun. Resimde gördüğünüz Su Şişeleri gönderilmez, sadece su şişesi tutacağı ve şeffaf hortumlar gönderilir.Efe 8 Li Kuluçka Makinesi 8 Ta..
1.456,99₺
Kuluçka Makinesi 9 Luk küçük kuş türü, papağan veya Tavuk yumurtası hobi amaçlı kullanım veya nadir bulunan cins kanatlı yumurtaları için masa üstü kuluçka makinesi dir. Genelde çocuklar için tercih edilen küçük kuluçka makinesi çocuklara sorumluk vermek için satılır.Kargo ücretini al..
1.622,55₺
Mini Kuluçka Makinesi 8 Tavuk Yumurta 12 Volt Adaptör ile veya 12 Volt Araba AKÜ'sü ile de çalışır. Mini Kuluçka makinesi 1 yıl fabrika garantili. 8 tavuk yumurtalık otomatik kuluçka makinesi. Su şişeleri dahil değildir.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.Kuluçka Makinesi ..
2.284,82₺
Efe 12 Li Kuluçka Makinesi mini otomatik tavuk veya 48 bıldırcın yumurtası kuluçka makinesi kapasitesine sahiptir. Karışık yumurta cinslerini yükleme imkanı var. Otomatik multi fonksiyonel viyol. Çevirme tepsisi 12 tavuk ve 48 bıldırcın yumurtası alıyor.NOT: Kargo ücretini alıcı öder ve kargo i..
2.284,82₺
Kuluçka Makinesi 12 Lik Tavuk veya az kaz yumurtası hobi amaçlı kullanım veya nadir bulunan cins kanatlı yumurtaları için masa üstü kuluçka makinesi dir. Genelde çocuklar için tercih edilen küçük kuluçka makinesi çocuklara sorumluk vermek için satılır.Not: Kargo ücretini alıcı öder ve içer..
1.688,78₺
Kuluçka Makinesi 15 Tavuk Yumurtası Otomatik 12 Volt Adaptör ile veya 12 Volt Araba AKÜ'sü ile de çalışır. Kuluçka makinesi 1 yıl fabrika garantili. 15 tavuk yumurtalık otomatik kuluçka makinesiKargo ücretin alıcı öder ve kargo içeriğine göre değişken olur.Kuluçka Makinesi 15 Tavuk Yumurtası özellik..
2.384,16₺
Otomatik kuluçka makinesi 1 yıl fabrika garantili. 15 tavuk yumurtalık otomatik kuluçka makinesi. Efe 15 li Otomatik hobi kuluçka makinesi ile yüksek civciv çıkımı alabilirsiniz. Gelişim ve çıkım zamanı aynı kuluçka makinesinin içinde yapılır. Ekonomik, ucuz hobi amaçlı kullanılan Otomatik kuluçka m..
2.284,82₺
Kuluçka Makinesi 24 Tavuk Yumurtası 12 Volt destekli ve otomatik çevirme, otomatik ısıyı ayarlar ve isteğe göre 5 volt nem nozülü de makineye bağlanır. Mini otomatik kuluçka makinesi 24 Tavuk yumurtası veya daha küçük yumurtalar için uygun. Bıldırcın yumurtası için farklı otomatik kuluçka makin..
3.278,22₺
Efe 24 Lü Kuluçka Makinesi otomatik Kuluçka Makinesi farklı kanatlı yumurtalar için uygun. Mini otomatik kuluçka makinesi 24 Tavuk yumurtası, 96 bıldırcın yumurtası ve çok daha farklı kanatlı cins yumurtaları için kullanabilirsiniz. Model: EFE-24 Mini Özellikler:Ağırlık:     ..
3.642,46₺
Kuluçka Makinesi 26 Tavuk Yumurtası veya çok farklı kanatlı yumurta cinsleri yükleme imkanı var. Kuluçka Makinesi kaz yumurtası olmaz, 26 hindi yumurtası için de uygun. Resimde gördüğünüz Su Şişeleri gönderilmez, sadece su şişesi tutacağı ve şeffaf hortumlar gönderilir.Kuluçka Makinesi 26 Tavuk..
1.983,49₺
Kuluçka Makinesi Sultan Papağını yumurtası veya küçük kuş yumurta cinsleri için uygun mini kuluçka makinesidir. Bıldırcın Yumurtası veya Muhabbet Kuşu yumurtaları yada güvercin yumurtaları için uygun mini kuluçka makinesi dir. Sultan Papağını yumurtası Kuluçka Makinesi otomatik çevirme ve otoma..
1.390,76₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)