Menu
Sepetim

Kuluçka Makinesi Blog RSS Feed

15 Sep Kuluçka Makinesi için 19 Watt Rezistans
efetimur 0 36
Kuluçka Makinesi için 19 Watt Rezistans hangi modellerde ve neden alüminyum olması faydalıdır? Kuluçka Makinesi kabini küçük olan modellerde fazla ısıtma olmaması için küçük ve gücü yani watt az olan rezistans tercih edilir. Kabin büyüklüğü en fazla ..
14 Sep Mini Kuluçka Makinesi
efetimur 0 49
Mini Kuluçka Makinesi satılık almak istiyorum diyorsanız bu yeni hobi kuluçka makinesi tam sizin için. Ev tipi küçük kuluçka makinesi çok özel yumurtalar için tercih edilir. Ayrıca küçük çocukların beğenisi kazan mini kuluçka makinesi çocuklarımıza s..
07 Sep 11 KW Talaş Pelet Makinesi
efetimur 0 40
11 KW Talaş Pelet Makinesi ile yumuşak ince öğütülmüş ağaç parçalarını yakıt haline getirebilirsiniz. Gübre imalatı veya çeltik yakıtı imalatı mümkün. 11 KW pelet makinesi kullanım öncesi mutlaka yağ kontrolü ve eklemesi yapılmalıdır. Yağsız çalıştır..
24 Aug Yem Pelet Makinesi
efetimur 0 67
Yem Pelet Makinesi 5 KW olanın topları 4 KW olandan farklıdır ve elektrik voltajı da farklıdır. 4 KW pelet makinesi 220 Volt elektrik ile çalışır ( ev elektriği ) oysa 5 KW pelet makinesi ise 380 Volt three phase elektrik ( sanayi elektriği ) ile çal..
16 Aug Fırında Ekmek Nemlendirme Makinesi
efetimur 0 91
Fırında Ekmek Nemlendirme Makinesi neden lazım? Pişmiş ekmekleri fırından tepsiyle çıkarttıktan sonra ekmek dinlenme odasında muhafaza edilir. Ekmek dinlenme odasında nem oranı ortalama % 55 ile % 60 oranında olması gerekiyor. Çoğu bölgelerde ortam n..
11 Aug Hindi Yumurtası Kuluçka Makinesi
efetimur 0 120
Hindi Yumurtası Kuluçka Makinesi neye göre seçilmelidir ve özel bir kuluçka makinesi mi? Hayır, hindi yumurtası için özel bir makine imal edilmez ve diğer kanatlıların yumurtaları için de kullanılan bir makinedir. Dikkat etmeniz gereken ise yumurta v..
09 Aug Ucuz Kuluçka Makinesi Modelleri
efetimur 0 96
Ucuz Kuluçka Makinesi Modelleri üretimi neden başladı? Malum bulunduğumuz küresel krizlerden dolayı kaliteden ödün vermeden daha ekonomik ve daha verimli kuluçka makineleri imalatı yapmak zorundayız. Ucuz Kuluçka makinesi işe yaramaz diyenlere hak ve..
08 Aug Talaş Pelet Makinesi
efetimur 0 81
Talaş Pelet Makinesi kaç KW olması gerekiyor? Talaş tozunu yakıt haline çevirmek için baskısı yüksek olan yani motor gücü dediğimiz Kilo Watt oranı en az 11 KW olması gerekmektedir. Ayrıca diskteki havşalı deliklerin 8 mm olması büyük bir önem taşıma..
04 Aug Kuluçka Makinesi Kaz Yumurtası için
efetimur 0 103
Kuluçka Makinesi Kaz Yumurtası için çok özel bir makine gerekmiyor. Yumurta viyolünün yatay veya merdaneli çevirme sistemi olmasına dikkat etmelisiniz. Kaz yumurtaları dik yüklenmez ve en mantıklısı yatay olmalarıdır. Diğer farklı kanatlı cinsleri yu..
03 Aug Kuluçka Makinesi Nemlendirme Nozülü
efetimur 0 91
Kuluçka Makinesi Nemlendirme Nozülü büyük kabini olan kuluçka makineleri içerisinde veya dışarıdan kapalı bir haznede nem üretip kuluçka makinesi içerisine hortum ile buhar verdirilir. Kuluçka Makinesi içinde bir metal hazne yaparak 3 göbekli nem noz..
01 Aug 24 Volt Metal Nem Nozülü
efetimur 0 100
24 Volt Metal Nem Nozülü en çok kullanılan kuluçka makinesi için nem oluşturan cihaz. Bu ürün 24 Volt elektrik ile çalıştığı için mutlaka bir uygun adaptör gerekmektedir. Yanlış voltaj ve yanlış Amperi olan bir adaptör bu nem nozülünü çalıştırmaz. 24..
31 Jul 5 Volt USB Nem Nozülü
efetimur 0 82
5 Volt USB Nem Nozülü küçük hobi kuluçka makineleri için kullanılır. Büyük kuluçka makinesi için 24 volt metal nozül daha uygun olacaktır. Bu küçük 5 volt USB simit nozül mutlaka nem ayarı olan bir termostata bağlanması gerek. Eğer sürekli çalıştırır..
26 Jul Kuluçka Makinesi Full Kontrol Termostat
efetimur 0 110
Kuluçka Makinesi Full Kontrol Termostat ile işinizi şansa bırakmazsınız. Şuan Türkiye'de en kaliteli ve en gelişmiş hobi amaçlı ful otomatik bir termostat görüyorsunuz. Ne yazık ki Türkiye de 1-2 firma kendilerini çok üstte görerek hem çok fahiş fiya..
26 Jul Ucuz Pelet Makinesi
efetimur 0 140
Ucuz Pelet Makinesi olarak yeni gelen 4 kw lık sadece yem yapan 220 volt olan pelet makinesini satıyoruz. 4 KW Pelet Makinesi 220 volt elektrik yani mono faz ev elektriği ile çalıştığı için her alanda kullanma imkanı vardır. Pelet Makinesi 4 KW Kulla..
22 Jul Bıldırcın Yumurtası Kuluçka Makinesi
efetimur 0 153
Bıldırcın Yumurtası Kuluçka Makinesi neden küçük bir makinesi olması daha avantajlı olur? Bıldırcın yumurtaları zaten küçük olur ve tavuk yumurtası kuluçka makinesi viyol ölçüleri büyük gelir, bu yüzden mutlaka küçük yani mini kuluçka makinesi bıldır..
22 Jul Sultan Papağan Yumurtası Kuluçka Makinesi
efetimur 0 122
Sultan Papağan Yumurtası kuluçka makinesi ortalama 18 küçük kuş yumurtaları alır. Otomatik çevirme ve otomatik ısı ayarı olan mini kuluçka makinesi içine farklı yumurta cinsleri de yüklene bilinir. Muhabbet kuşları yumurtaları kuluçka makinesi için u..
10 Jul Otomatik Kuluçka Makinesi Çevirme Sistemi
efetimur 0 1859
Otomatik Kuluçka Makinesi Çevirme Sistemi neden gerekli olduğunu halen çoğu kullanıcılar bilmiyor ve sorunlar yaşıyorlar. Kuluçka makinesi modellerine göre değişen viyollerin bir çok farklı çeşitleri vardır ve BİZ EFE Kuluçka Makineleri olarak kullan..
07 Jul Kuluçka Makinesi Ördek Yumurtası Modelleri
efetimur 0 1057
Kuluçka Makinesi Ördek Yumurtası modelleri uyumlu çok fazla sayıda kuluçka makineleri modelleri mevcuttur. Biz EFE Kuluçka Makineleri olarak kullanıcıya ve ihtiyacına göre kuluçka makinesi satarız. Piyasada sırf satış yapmak için Kuluçka Makinesi ni ..
29 Jun Muhabbet Kuşu Kuluçka Makinesi
efetimur 0 2844
Muhabbet Kuşu Kuluçka Makinesi özellikleri:Kanatlı Yumurta Kapasitesi: 6 - 32 yumurta cinsine göre değişken olur.Ölçüler: 25 CM çapta ve 23 CM yükseklikte.Paket içeriği:1 adet güç kablosu, 1 adet su haznesi, 1 adet nem için ip, 1 adet su fısfıs şişes..
26 Jun Hobi Amaçlı Kuluçka Makinesi
efetimur 0 1616
Hobi Amaçlı Kuluçka Makinesi 7 tavuk yumurtasından başlar belirli aralıklarla 12 yumurta kapasiteli veya 15, 24, 32, 48, 56, 64, 128 ve 192 yumurta kapasiteli olarak belirtilmiştir ve EFE KULUÇKA Makineleri tarafından satılmaktadır.Hobi Amaçlı Kuluçk..
24 Jun Kaz Yumurtası Kuluçka Makinesi Satın almak istiyorum
efetimur 0 2638
Kaz Yumurtası Kuluçka Makinesi Satın almak istiyorum ve hangi kuluçka makinesi modeli olmasına dikkat etmeliyim?Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, kaz yumurtalarının makine içerisinde ısı hassasiyeti çok önemlidir. Çoğu ucuz kuluçka makinesi ısı hassasi..
22 Jun Yumurta Viyol Modelleri neye göre seçilmelidir?
efetimur 0 1834
Yumurta Viyol Modelleri neye göre seçilmelidir? Yumurta Viyol Modelleri kanatlı cinslerinin yumurta boylarına göre satın alınır. Örneğin tavuk yumurtası için küçük hazneli viyolü satın aldığınızda bu viyole tavuk yumurtası sığmayacaktır. Sorunlar yaş..
22 Jun Kuluçka Makinesi Hangi İşlemi Yapar
sami 0 1787
Kuluçka Makinesi hangi işlemi yapar? Kuluçka makinesi her türlü dölü olan yumurtaları aynı kanatlılar ve sürüngenlerin yaptığı işlevler gibi civciv çıkartır. Bu durumda kuluçka makinesi kaliteli olmalıdır ve her kuluçka makinesi bu süreci tamamlayama..
Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)