Menu
Sepetim

Kuluçka Makinesi Termostatı

Kuluçka Makinesi Termostatı Kuluçka Makineleri İçin tasarlanmış olup en kaliteli çok fonksiyonlu satılmaktadır. Bu bölümde farklı ve değişik modellerden oluşan Termostatları tanımak isteriz.

Termostat aslında sadece ısıyı, yani sıcaklığı termostat' ta ön görülen ayarlar arasında tutmaktır yada özel isteğe göre sıcaklık aralığını ayarlayarak o sıcaklıkta bir ortamın ısı değerlerini sabitlemektedir. Kuluçka makineleri termostat ile çalışan bir üründür. Kuluçka makineleri için bir kaç değişik termostatlar mevcuttur ama bu termostatların çoğu sadece ısıyı sabit tutmaktadır ve nem oluşması için ayrıca bir higrometre gerekecektir. Oysa Efe Kuluçka Makineleri sizlere kendi makinelerinde kullanılan sözde termostat adlandırılan ürünleri satışa sunmaktadır. Efe Kuluçka Makineleri ısıtıcı termostat sıcaklık derece ayarlama yapar, ısıyı sabit tutar, düşük ısı olduğunda anında termostat devreye girerek rezistans sayesinde gereken sıcaklığı bulur. Yüksek sıcaklık olduğu taktirde ise termostat rezistansı devre dışı bırakarak alt sıcaklık sınırını bulana dek ısı oluşturmaz. Otomatik ayarlamalı olan termostat sayesinde rezistans doğru zamanlarda devreye girer veya devreden çıkarak her zaman sabit sıcaklıkta bir ortam sağlamaktadır. Kuluçka makine içindeki ısısını termostat otomatik ayarlayan bir hafızaya sahiptir. Termostat cihazı ile nem ayarı da mümkün ve nemi gerektiği ölçüde sabit tutmaktadır. Ful otomatik termostat Efe Kuluçka Makineleri güvencesi ile satılmaktadır. Lütfen Termostat özelliklerini inceleyerek okuyunuz.

0 - 40 Derece Gazlı Termostat, Kuluçka makinesi içindeki sıcaklık ayarlama için uygun değildir ve kesinlikle kullanmayın. Biz bu durumda hiç bir sorumluluğu kabul etmeyiz. Kuluçka Makinesi Termostatı çok farklı bir cihazdır ve pahalıdır. 80 - 100 TL ye satılan ucuz Termostatlar civciv kafe..
206,96₺
Isı Ayarlama Termostat, bu termostat sadece 0 - 40 derece aralığında sıcaklığı ayarlayan bir cihazdır. Kuluçka makinesi içindeki sıcaklık ayarlama için uygun değildir.NOT: Resim örnek termostattır, değişiklik olabilir üründe.Civcivlerin büyütülmesinde veya kafeslerin içindeki ısıyı sabit tutmak için..
206,96₺
Kuluçka makinesi ısı sensörü nerede kullanır? El yapımı amatör Kuluçka yapımı içerisinde ısıyı ölçme amaçlı kullanır. Efe Kuluçka Makineleri yedek parça bölümünde ısı sensörü haricinde bir çok size el yapımında ihtiyaç olan aksesuarlar satılmaktadır. Efe kuluçka ekipmanları ile kendi Kuluçka Makinen..
193,71₺
Kuluçka Makinesi Nem Sensorü, Dijital Kuluçka Makinesi 5 volt Nem Sensorü ile kuluçka makinesinin içerisindeki nemi kontrol eder. Ev yapımı Kuluçka Makinesi için dijital Nem Sensorü mutlaka gerekmektedir. Yumurta gelişim inde ve yumurta çıkım dönemlerinde nemi dijital ortamda takip etmenizi sağlar. ..
271,53₺
3 kablolu nem sensörü Kuluçka Makinesi içerisindeki buhar oranı ölçerek Kuluçka Makinesinde bulunan dijital ekrana değerleri yansıtır. Kuluçka Makinesi nem sensörü tek başına nem oranını sağlamaz, bunun için kontrol paneli yani dijital termostat uyumlu olması gerekiyor. 3 kablolu nem sensörü soketsi..
281,46₺
HHD Kuluçka Makinesi Nem Sensörü Set, Dijital Kuluçka Makinesi 2 volt sensörü kuluçka makinesinin içerisinde ki nemi okuyarak ekrana yansıtır. 2 volt nem sensörü Kuluçka Makinesi özellikler fazla yoktur, bilindiği gibi HHD nem sensörü düşük voltaj ile çalışmaktadır ve pano ile sensör arasında yaklaş..
370,87₺
STC-1000 Termostat hassas sıcaklık ölçümü ile uygun fiyat ile satılıyor. Kuluçka makinesi ölçüm cihazı için basit ve kullanışlı STC-1000 termostat 2 fonksiyonelli olup ısıyı istediğiniz değerlere ayarlayarak sıcaklığı elde edebilirsiniz. STC-1000 Termostatın diğer bir özelliği ise ayarlanmış ısı değ..
822,87₺
XH-W3001 termostat ile kümes, kulübe, akvaryum gibi yaşam alanını ısıtma amaçlı kullanılır. 2 farklı güç girişi 12 Volt veya 220 Volt seçenekler mevcuttur. Kuluçka Makinesi XH-W3001 termostatı olarak kullanılmasını pek tavsiye etmiyoruz. Kuluçka makinesi için çok daha profesyonel dijital termos..
158,94₺
Hobi Kuluçka Makinesi Termostatı hobi amaçlı kullanılmak üzere SET halinde satılıyor. Hobi termostatı ile küçük kuluçka makinesi yapımı için ne gerekiyorsa birlikte gönderiyoruz. Kargo ücretini alıcı ödüyor ve koli içeriğine göre değişken olabiliyor. Amatör kuluçka termostatı Makinesi özelliği ..
728,49₺
Kuluçka Makinesi Termostatı Otomatik Çevirme ve ısı. Nem göstergesi ile nemi kolay takip edebilirsiniz. Hobi Kuluçka Makinesi yapmak isteyenler için çok kaliteli bir termostat. Kuluçka Makinesi Termostatı Otomatik Çevirme ile küçük kuluçka makinesi yapımı için seçeneklere göre ne gerekiyorsa bi..
894,06₺
Isı Çevirme Nem Otomatik Kuluçka Termostatı 3 fonksiyonlu ful kontrol olduğundan nem ve ısı ayarlı otomatik çalışmaktadır. Otomatik sistem olduğundan piyasada şuana dek termostatların arasında en gelişmişi olmuştur. Otomatik Kuluçka makinesi termostatı sayesinde kuluçkaya yatırdığınız yumurtala..
1.225,19₺
Kuluçka Makinesi Kumanda Panosu, EFE Kuluçka Makineleri Yedek Parça Merkezine Hoş geldiniz. Bu kuluçka makinesi kumanda panel seti satın aldığınızda sadece bir kabine ve yumurta viyolüne ihtiyacınız olacak.İsteğe bağlı ücret karşılığı nem kontrolü için USB 5 volt nem nozülü eklenebilir.Kuluçka makin..
1.953,68₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)