Menu
Sepetim

EFE Kuluçka Makineleri

Efe Kuluçka Makineleri hobi kuluçka makinesi satışı 8 tavuk yumurtasından başlayan mini kuluçka makinesi ile 120 kanatlı yumurtaları arasında mevcuttur. 
Professionel kuluçka makinesi imalatlı Türk Malı Kuluçka Makineleri 88 tavuk yumurtası, 32 kaz yumurtası veya 63 hindi yumurtası kuluçka makineleri ile başlar ve 5280 yumurtaya kadar isteğe bağlı üretimi yapıyoruz.

Kuluçkalık Kaz Yumurtası, satılık Kaz yumurtası aralık veya ocak ayları gibi başlar ve haziran ayına kadar sürebilir. Güvenli kuluçkalık kaz yumurtası taze satılmaktadır. Döl'lü kuluçkalık kaz yumurta satışı ile yüksek kaz civciv çıkımı elde edilir. Güvenli kargo ambalajı ile Türkiye geneline kuluçk..
81,06₺
El Mibzeri Makinesi 1 veya 2 Arıklı ve tohum hazneli otomatik tohum dikim makinesi ile hızlı ve kolay uzun mesafeli tarla veya sera içinde dikim yapılır.Traktörlerin giremediği uzun dar mesafeli topak alanları için çok uygun ve hızlı otomatik her türlü tohum ekme makinesi. El Mibzeri Makinesi 1..
8.889,25₺
Otomatik Tohum Dikme Makinesi mibzer ile kolay pratik ve hızlı şekilde ekme imkanınız bu El Mibzeri Makinesi ile çözebilirsiniz. Tohumlarınızı ister sera içinde dikmek ister açık tarla için kullanırsınız, isterse sert zeminlerde ( yumuşatmak gerek ) kolayca eke biliyorsunuz. Resimlerde gördüğün..
5.376,78₺
Fidan ekme makinesi veya fidan dikme makinesi de olarak adlandırılır. Fide dikme makinesi basit ve hızlı iş görür. Fidanlarınız kolay ve pratik şekilde hızlı ekme imkanınız bu fide ekme makinesi ile çözebilirsiniz. Fidanlarınız ister sera içinde dikmek için kullanırsınız, ister ise sert zeminlerde (..
945,67₺
Manuel tohum ekme makinesi mısır soya fasulyesi ve diğer küçük tohum ekmek için uygun bir makine. Dikim modellerinin geleneksel bükerek tohum ekiminden vazgeçmek için Tohumlar doğrudan toprağa enjekte edileler ek ayakta tohum dikme yöntemi.Bir kişi 1 günde bir makineyi kullanacak şekilde 6-8 dö..
810,57₺
Şeker kamışı sıkma makinesi nerelerde kullanıla bilinir? Gıda ve İçecek Fabrikalarda, Restoran ve kafelerde, Perakende veya toptan meyve suyu satış yerlerinde veya Gıda satan dükkanlarda.Şeker kamışı suyu saatte yaklaşık 100 Litre üretilir ve kamış sertliğine göre değişken olabiliyor.Kargo ücretini ..
34.854,51₺
Yem Pelet Makinesi 3 KW yem pelet makinesi fiyatları sitemizde ucuz uygun fiyata mevcuttur. Ticari model odun veya saman pelet makinası satışa sunulur. İkinci el satılan sahibinden pelet makineleri garanti kapsam dışıdır ve piyasada sıfır yem palet makinesi fiyatına satılmaktadır. Not..
64.575,41₺
Pelet Makinesi 4 KW Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın.ÖNEMLİ: Bu Pelet makinesi Talaş için uygun değildir. Talaş pelet üretimi için en az 15 KW kapasiteli pelet makinesi gerekiyor.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değiş..
67.277,31₺
Pelet Makinesi 5 KW yem için uygun makinedir ve 3 adet değirmen toplar mevcuttur. Eğer talaş pelet üretimi yapmak istiyorsanız, o zaman en az 11 KW kapasiteli pelet makinesi satın almanız gerekiyor. Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın. Hobi ..
80.786,81₺
Pelet Makinesi 7.5 KW Talaş için uygun değildir. Hayvan yemi üretimi için kaliteli pelet makinesi . Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın.Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.ÖNEMLİ: Bu Pelet makinesi Talaş için ..
94.296,32₺
Pelet Makinesi 11 KW Hayvan yemi üretimi için kaliteli pelet makinesi. Kullanmadan önce mutlaka teknik servisten bilgi alınız. Motor YAĞI ilave etmeden çalıştırmayın. Kargo ücreti alıcıya aittir ve ürüne göre ücreti değişmektedir.Pelet makinesi nedir?Pelet makineleri yem ve benzeri gıda ür..
113.209,62₺
Pelet Makinesi 2 Toplar yedek parça yem veya talaş için uygun milini disklerin deliklerinden presleme geçirme işlemini yapar. 2 li toplar tek başına yem peleti veya yakıt talaş peleti yapmaz ve sadece yedek parça dır. Pelet lenecek olan ürün çeşitlerine göre toz talaş gibi örneğinde 280 - 300 Ton / ..
3.107,19₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 285 (24 Sayfa)