Avokado Toplama Makinesi

Avokado Toplama Makinesi

Avokado Toplama Makinesi


Avokado kolay ve darbesiz ağaçtan toplamak için çeşitli makineler ve yöntemler icat edilmiştir. Avakado toplama makinesi kullanımı çok basit ve kolay. Bu meyve toplama aparatı ile farklı meyveleri yüksek dal ağaçlarından kolayca toplamak için uzun bir sapı toplama aparatının ucuna vidalanarak sıkıştırmaktır. Düzgün montajı yapılan avokado toplama başlığı uzun mesafeler için kullanabilirsiniz. Avokado toplama altına meyveye uzatıp ve meyve toplama çubuğunun içine girdiğinde kalın misine ipini alta çekerek meyvenin etrafında kafes oluşturarak artık koparta bilirsiniz ve kasaların içine yerleştirebilirsiniz. Yüksek dal meyve toplama aparatı olarak kullanma imkanı oluyor.

NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo ücreti ürünlere göre değişkenlik gösterir.

Avokado toplama makinesi özelliği:

Uzunluk: Teller 32 cm Çubuk haznesi:

9 cm plastik parça dahil

Meyve toplama çapı: 16 cm tellerin arası

Meyve toplama aparatının malzemesi: Paslanmaz sert galvaniz çubuktan oluşur

Diğer uzun saplı meyve toplama cihazlarımız için farklı modeller için bize ulaşınız. En iyi Avokado toplama makinesi, ucuz ve kaliteli satın almak çok kolay. Ağaçtan basit meyve toplama teknikleri ile alakalı bize ulaşabilirsiniz. Avokado yetiştiriciliği yapan her avokado bahçesine şart olan basit avokado toplama makinesinden mutlaka satın almanız tercih sebebi olması gerekiyor. Farklı meyve toplama aparatı sepeti 4 metre ve daha uzun teleskopik saplar için uygun. İncir toplama aparatı satış yoktur. Satılık avokado malzemeleri ile alakalı bilgi edinebilirsiniz.

Hangi meyveler toplama makası ile toplanır? Genelde avokado toplanır ama bunun yanında darbe görmeyecek gereken meyveleri toplama aleti ile kolayca toplarsınız. Armut toplama makinesi, elma toplama makinası, ayva toplama makinesi ile bu işlem oldukça kolay oluyor. Ağaçların üst uçlarında bulunan ve kolların yetişmeyen yerlere uzatma teleskop kolun ucuna galvaniz toplama aletini takarak çok uzak uçlara ulaşarak meyveleri toplarsınız.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
4Adet Satıldı
  • 89,00TL

Etiketler: Avokado Toplama Makinesi, basit meyve toplama aparatı, avokado toplama çubuk, ucuz avokado toplama aleti, satılık avokado malzemesi

Köstebek kovucu nasıl çalışır? Etkili olmasını istediğiniz alanın ortasını tespit ederek köstebek ci..
94,90TL
5 diskli buhar nozülü AC-36 volt adaptör ile çalışıyor ve Adaptör ile satılıyor. Ayrıca 5 disk göbek..
1.190,00TL
3 seramik göbekli ( diskli ) nem nozülü AC 36 volt adaptör ile satılıyor. Ayrıca 3 göbekli nem nozül..
990,00TL
Avokado kolay ve darbesiz ağaçtan toplamak için çeşitli makineler ve yöntemler icat edilmiştir. Avak..
89,00TL
3 KW Yem Pelet Makinesi Out Of Stock
yem pelet makinesi fiyatları sitemizde ucuz uygun fiyata mevcuttur. Ticari model odun veya saman pel..
7.890,00TL
Senkronize düşük voltajlı 12 Volt 2.5/3 rpm motor'lu. 12 volt senkron motor termostat veya zamanlayı..
85,00TL